nasiona marihuany

motocykle ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Ja na wiosne kupuje Honde f4 Sport wiec na zlot chetnie :D
 

zielony_123

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
180
Buchów
6
Witam. To i ja sie pochwale swoim wehikułem ;)
Ktm exc 525 ,za***ista maszynka. Kupony z myślą o dojazdach na spoty i nie tylko :D <peace>

clear.gif


clear.gif


Pzdr
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
1
kolega musi być bardzo niski skoro wybrał R6 :) w sumie te od 2003 wyglądają juz łądnie , szkoda tylko że ta takie małe !!
 

sassi

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2009
Postów
120
Buchów
1
Dawalem rade i na kawie 12tce ;) 173cm wzrostu
r6 podoba sie mojej pannie a model raven wydaje mi sie najladniejszym jaki wyszedl z yamahy. Wciaz zbieram sianko na moje marzenie ktore pewnego dnia spelnie ducati 1098
R/ka pewnie spadnie w spadku mojej dziewczynie bo tez juz dostala zajawki.
 
P

paFel1992

Guest
Ja w przyszłym roku robie prawko na moto :D i jak będe miał siano to kupie jakiego turystyka, dojedziesz na spota i przy okazji jest wygodne:D na ta chwile mam quada ale to nie jest to...
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
1
Jakiś chinol pojemność 250 oczywiście manual, quadem dla dzieci albo pocket bikiem to moze ty emce śmigasz po mieście....


nie pie**ol bo pocket bike to taka frajda że masakra , sam mam 2 sztuki zawsze jak sie na***iemy ze znajomymi to robimy zawody po podjeździe z kostki brukowej :D

osobiscie quady w ogole mnie nie rajcują w żadnej formie , miałem okazje kilka razy jezdzić dość porządnym sprzętem , ale to nie moje klimaty poprostu :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół