nasiona marihuany

Destylacja w "garnkach"

Wyszukiwarka Forumowa:

rzeznikpl

Active member
Rejestracja
Mar 9, 2009
Postów
25
Buchów
0
Wielu z was porzuca możliwość produkcji własnego alkoholu w domu ze względu na skomplikowanie lub cenę aparatury do destylacji. jednak jest bardzo prosta, ale i bardzo niebezpieczna metoda destylacji w "garnkach".

Potrzeba nam duży gar co najmniej 15l, cegłe,mały garnek, metalową miskę która zakryje gar, zacier, ciasto z wody i mąki i wodę z lodem.

Do gara wkładamy cegłę i na nią kładziemy garnek. wlewamy zacier tak aby garnuszek w środku pływał, ale się nie obrócił. Całość przykrywamy miską i szczelinę miedzy miską i garnkiem zaklejamy ciastem. Na górę wlewamy wodę z lodem i zaczynamy gotować. Jeżeli uda nam się dać do środka ok 10 l zacieru to przez 15 min gotujemy na pełnym gazie, następnie zmniejszamy o co najmniej połowę [lepiej nie ryzykować z dużym ogniem] i "gotujemy" [nie może się zagotować bo wykipi lub eksploduje] tak przez 2h.

Mam nadzieję, że przejrzyście napisałem i w razie jakichkolwiek niejasności co do robienia alkoholu w domu walcie do mnie.

Mniej więcej ma to wyglądać tak:
1.png
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
znam kolesia ktory tak w parniku pedzil ale jak mu wy***alo to 2 miech w szpitalu lezal
 

rzeznikpl

Active member
Rejestracja
Mar 9, 2009
Postów
25
Buchów
0
Hmm, w mojej rodzinie od strony mamy to można powiedzieć, że tradycja. Mój wójek kiedyś obluzował ciasto i do dziś ma blizny kończące się tam gdzie miał rękawy. Ale to nie to co w sklepie. Power jak hooy, ale następnego dnia błagamy o litość:freak2:
 

rzeznikpl

Active member
Rejestracja
Mar 9, 2009
Postów
25
Buchów
0
Litr 65% bimbru za 6 zł?? Chyba bardziej się opłaci, a i nalewki można z tego robić nieziemskie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół