nasiona marihuany

Ostatni dzwonek czyli out '09

Wyszukiwarka Forumowa:

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Witam!
A wiec tak... W polowie czerwca wysadzilem pierwsze sadzonki. Byly to: Annunaki, Purple #1 i PassionMix od lysego_zioma (pozdrawiam). Niestety w okresie nieustajacych deszczy ktore byly na poczatku sezonu nie jezdzilem na spota, konsekwencja czego bylo skonsumowanie plantow przez slimaki... Tutaj chcial bym przeprosic lysego za "zmarnowanie" pestek (ale nie wszystkich gdyz podzielilem sie nimi ze znajomym). Po jakims czasie calkiem przypadkowo i spontanicznie dostalem pestki od feli (rowniez pozdrawiam). Byl to cross AK47xDR. Oczywiscie popelnilem bledy w uprawie dlatego prosze o nie wskazywanie mi ich gdyz doskonale wiem co zrobilem zle.
A teraz do rzeczy:
Kielki wysadzone 14.08. Ziemia ze spota, z odrobina dolomitu. Dolek ok 1x0,5 m gleboki na ok 30cm. Poszlo do niego 18! kielkow (wiem ze za duzo na taka powiwrzchnie), z czego 12 wybilo sie nad ziemie. 7 z nich bylo pannami. Przez pierwsze 3 tyg (do pierwszych preflowerow) uzywalem biohumusa extra - 3krotna dawka, poznej planton k - 4-5krotna ilosc Zastosowalem tez lekkie LST. Przez cala uprawe nie bylo wiekszych problemow. Jedynie troche plesni, ale naprawde niewiele. Poza tym nie wykazywala zadnych niedoborow. Topy nie byly jakies napuchniete i wielkie. Z tych 7 roslin zebralem ok 80 - 90g gotowego sortu. Bardzo intensywny, podchodzacy pod cytrusowy aromat ktory podczas suszenia roznosil sie po calym mieszkaniu. Brak flusha oczywiscie wplynal na smak tematu... Ale za to nadrabia moca. Faza bardzo przyjemna, nie zamulajaca. Po paleniu niedlugo przed spaniem nie moglem zasnac. Mozna odczuc dzialanie sativy z lekka nutka indica.

Ocena:
Moc: 8/10
Smak: 6/10
Zapach: 9/10

A oto kilka fotek:

Pierwsza partia















Druga partia:











Zdjec ostatniego planta (ktory niemial AF) niestety niemam.

Kolejna porcja doswiadczenia nabyta. To mnie najbardziej cieszy.
jestem wlasnie w trakcie przygotowan do in. Oczywiscie takze zaloze growloga. A poki co rozkoszuje sie palonkiem z podwlasnej reki :jaraczz:
Jeszcze raz podziekowania dla feli i lysego

A takze dla wszystkich ktorym chcialo sie to czytac.

Pozdrowki
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół