nasiona marihuany

Poker

Wyszukiwarka Forumowa:

maciekdmd

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2009
Postów
110
Buchów
0
Tak tylko pamiętaj ze soft musi byc podkrecony na tej zasadzie co opisalem zeby zawodniką wydawało się ze maja najlepsze uklady i wchodzi za jak najwieksze sumy zeby rake byl wyzszy..
 

wilq123

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2009
Postów
441
Buchów
0
ja grywam na pokerstars.com oraz lige na esl.eu gralem ;)
 

Palcie_ziele_przyjaciele

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
126
Buchów
0
Poradnik jak otrzymać 50$ kapitału na pokera online

Poradnik jak otrzymać 50$ kapitału na pokera online

255.jpg


Poradnik dla początkujących osob ktore dopiero zaczynaja granie w Pokera Online lub już dla zaawansowanych graczy którzy chcieliby uzyskać 50$ darmowego kapitału poprzez serwis Pokerowy na wybrany Poker Room


Pewnego dnia kolega mi polecił serwis ktory szkoli graczy a takze posiada mozliwosci otrzymania 50$ poprzez zalozenie konta i wypełnienie quiza na 20 pytań poprawnie odpowiedzianych . A wiec zalozylem konto i zacząłem czytac artykuły szkoleniowe jak grać na jakich blindach pozycjach itp . Wciagnelo mnie bardzo . Zacząłem rozwiazywanie Quiza mialem 120minut na 20 pytań . Pierwsza próba była nieudana, a jest 5 prób podejścia. Za 2 razem udało mi sie rozwiazać Quiz bezbłędnie. Wybrałem poker rooma i w ciagu 1 dnia zadzwoniono do mnie aby potwiedzić dane osobowe ponieważ nie mozna miec kilku kont naraz ... Wiadomo zeby wiecej kasy nie dostać
8.png
.
Potwierdzilem dane i wciagu 24h otrzymalem po zalogowaniu sie na Pokerka 50$ info dostałem e-mailem.

Serwis jest jedną z najstarszych, cieszących się największymi sukcesami szkołą pokerową online. Dowodem na to może być jej wielkość (ponad 4 000 000 użytkowników) oraz sukcesy członków społeczności, którzy grają wyraźnie lepiej, niż przeciętni pokerzyści online.
Strona finansuje swoje artykuły, treningi, filmiki pokerowe, forum i darmowy kapitał startowy, dzięki temu, że jest tzw. affiliate (partnerem, firmą współpracującą). Jest również partnerem największych poker roomów, takich jak Mansion Poker, Titan Poker czy PartyPoker. Jeżeli użytkownik rejestruje się w jednym z partnerskich poker roomów, pewna część prowizji od rozdania pobierana przez dany poker room (tzw. rake), wypłacana jest dla PokerStrategy.com. Dzięki temu możemy opłacać naszych autorów, trenerów, moderatorów, producentów video itd.


Opis Szkoły Pokera

Co można otrzymać od Serwisu Pokerowego

Dużo ważniejszym pytaniem jest: Co mogę uzyskać, dzięki rejestracji na waszej stronie?

* Możliwość grania w pokera bez ryzyka, dzięki 50 $ darmowego kapitału startowego.
* Możliwość efektywnej nauki gry, dzięki obszernym materiałom szkoleniowym.
* Solidne wsparcie w największej na świecie społeczności pokerowej, liczącej ponad 4 000 000 użytkowników.
* A wszystko to kompletnie za darmo.

Jedyna w swoim rodzaju oferta nauki gry w pokera, silna społeczność, dodatkowo darmowy kapitał startowy i szansa na stanie się dobrym pokerzystą, mając za partnera to najważniejsze argumenty podczas przekonywania znajomych do rejestracji

A wszystko to za darmo. Materiały szkoleniowe dla zaawansowanych, np. artykuły, czy filmiki pokerowe. Można z nich korzystać nawet podczas gry w pokera.


Jak stać się członkiem społeczności ?

Rejestracja na Serwisie przebiega zasadniczo w 4 krokach:

* Krok 1: Rejestracja
* Krok 2: Nauka strategii
* Krok 3: Otrzymanie darmowego kapitału startowego, dzięki zdaniu quizu na temat poznanej strategii
* Krok 4: Utworzenie konta na jednym z partnerskich poker roomów, za pomocą linku


Dlaczego muszę zdać quiz?
Darmowy kapitał startowy w połączeniu z użytkownikiem, który interesuje się pokerem i chce uczyć się strategii, to pewien rodzaj inwestycji. Otrzymanie darmowego kapitału startowego połączone jest ze zdaniem quizu. Dlaczego?



Użytkownik, który zda quiz udowadnia, że jest przygotowany w zakresie teorii do tego, aby stać się dobrym pokerzystą. Może zacząć grać w pokera bez obaw, że przegra pieniądze ze swojego kapitału startowego.

Quiz nie jest jakimś wymysłem, czy przeszkodą nie do przeskoczenia. Zdanie quizu potwierdza, że nowy użytkownik może otrzymać darmowy kapitał startowy. Quiz sprawdza, czy gracz opanował podstawowe zasady strategii, które uchronią go przed staniem się łatwą ofiarą dla bardziej doświadczonych graczy.

Idea darmowego kapitału startowego od Serwisu Pokerowego nie funkcjonowałaby dobrze, gdyby gracze szybko przegrywali otrzymane pieniądze. Skierowana jest ona do graczy, którzy są w stanie wykorzystać szansę i rozwijają swoje pokerowe umiejętności, pomnażając zarazem swój kapitał.


Czym jest weryfikacja tożsamości?
Po zdaniu quizu i założeniu konta na jednej z naszych platform partnerskich, może się zdarzyć, że nowo zwerbowany użytkownik będzie poproszony o zweryfikowanie swojej tożsamości.

W tym celu potrzebne będą dokumenty potwierdzające tożsamość (np. dowód osobisty), dzięki którym można orzec, że użytkownik jest rzeczywiście tą osobą, za którą się podaje. Weryfikacja jest przeprowadzana losowo i jest konieczna, aby zapobiec wielokrotnemu ubieganiu się o darmowy kapitał startowy przez tą samą osobę.

Nie jest to skierowane przeciwko osobom, które przegrały darmowy kapitał startowy i starają się w jakiś sposób (też nie do końca uczciwy) otrzymać kapitał startowy raz jeszcze. Chodzi tu bardziej o ochronę przeciwko zawodowym oszustom, z którymi mieliśmy do czynienia w przeszłości. Po próbach wyłudzenia nawet tysiąckrotności kapitału startowego, zdecydowaliśmy się wprowadzić weryfikację tożsamości.

Udostępnianie prywatnych dokumentów stanowi oczywiście pewną trudność dla wielu osób. Jednakże polityka ochrony danych osobowych na Serwisie Pokerowym jest jednoznaczna. Wszystkie prywatne dane zostają prywatne i są używane tylko i wyłącznie w celu potwierdzenia tożsamości.

Ograniczone zaufanie jest normalnym zjawiskiem. W tym przypadku pomaga jednak zrozumienie dlaczego została zmuszona do wprowadzenia weryfikacji tożsamości.

Pierwszy Krok
Wchodzimy na stronkę :

http://pl.pokerstrategy.com/uUU7LF

Rejestrujemy konto oczywiście dane osobowe muszą być prawdziwe

Po Aktywowaniu konta poprzez e-mail i zalogowaniu na stronie głównej zapyta czy chcesz wziąść udział w Quizie
Dla znających zasady pokera można od razu przejść do pytań do każdego pytania macie odnośnik do odpowiedzi gdzie należy szukać w danym artykule banalnie proste

Wplata otrzymana po potwierdzeniu danych

Odpowiedzi do Quizu NL BIG STACK

Zaznaczone Kolorem oznacza prawidlową odpowiedz

1/20: Po flopie - Podbijasz przed flopem z parą dam. Dwóch przeciwników sprawdza. Na flopie spadają dwie dziewiątki i siódemka. Stawiasz zakład. Pierwszy przeciwnik pasuje, a drugi przebija twój zakład. Co robisz?

Pasujesz.
Przebijasz dalej.
*Sprawdzasz.

2/20: Podstawy - Chcesz wspiąć się na limit NL10. Ile pieniędzy potrzebujesz do tego na swoim pokerowym koncie?

300 $
125 $
*250 $

3/20: Po flopie - Na blefowaniu możesz stracić dużo pieniędzy. Kiedy, jeżeli w ogóle, blefowanie ma sens?

*Twoja ręka może się jeszcze ulepszyć.
Szanse na ulepszenie twojej ręki są znikome.

4/20: Przed flopem - Przed flopem jeden z przeciwników podbija do 0,40 $. Inny gracz sprawdza to podbicie. Jeśli chciałbyś przebić, to do jakiej kwoty?

1,20 $
2,00 $
*1,60 $

5/20: Przed flopem - Przed flopem jesteś na środkowej pozycji i trzymasz parę dwójek. Jeden gracz przed tobą sprawdza. Co robisz?

*Sprawdzasz.
Podbijasz.
Pasujesz.

6/20: Po flopie - Kiedy nie powinieneś praktykować slowplayu?

*Gdy podbijałeś przed flopem.
Gdy twoje karty mogą jeszcze zostać złamane.
Gdy masz niewielu przeciwników.

7/20: Po flopie - Podbijasz przed flopem z asem i królem i jeden przeciwnik sprawdza. Na flopie spadają dwa piki i król. Jesteś pierwszy z kolei i stawiasz zakład. Następny gracz sprawdza. Na turnie pojawia się trzeci pik. Znów musisz działać jako pierwszy. Co robisz?

Czekasz i sprawdzasz ewentualny zakład.
Czekasz i pasujesz w przypadku zakładu.
*Stawiasz zakład.

8/20: Podstawy - Czasami nie idzie od razu tak dobrze i powinieneś zejść na niższy limit. Jaka zasada obowiązuje w tym przypadku?

Zejdź na niższy limit, jeśli masz już tylko 30 buy-inów z najbliższego niższego limitu.
Zejdź na niższy limit, jeśli masz już tylko 20 buy-inów z najbliższego niższego limitu.
*Zejdź na niższy limit, jeśli masz już tylko 25 buy-inów z najbliższego niższego limitu.

9/20: Przed flopem - Grasz na NL10, gdzie big blind wynosi 0,10 $. Dwóch graczy przed tobą sprawdza przed flopem i chcesz podbić. Do ilu podbijasz?

0,40 $
*0,60 $
0,80 $

10/20: Podstawy - Masz 90 $ na swoim pokerowym koncie. Jaki jest najwyższy limit, na którym możesz grać z tą sumą?

NL10 (Big blind wynosi 0,10 $)
NL4 (Big blind wynosi 0,04 $)
*NL2 (Big blind wynosi 0,02 $)

11/20: Przed flopem - Jesteś na późnej pozycji i trzymasz asa z królem. Jeden gracz przed tobą podbija, a następnie inny przebija. Co robisz?

Pasujesz.
*Sprawdzasz.
Podbijasz.

12/20: Po flopie - Sprawdzasz podbicie przed flopem trzymając parę ósemek. Na flopie masz tylko jednego przeciwnika. Karty wspólne to czwórka, siódemka i dwójka w różnych kolorach. Przeciwnik stawia zakład. Co robisz?

Pasujesz.
*Przebijasz.
Sprawdzasz.

13/20: Po flopie - Zakład może być "for value" tylko wtedy, gdy ...

*... przeciwnicy mogą mieć słabsze karty.
... masz co najmniej najwyższą parę.
... przeciwnicy łatwo się poddają.

14/20: Po flopie - Jeśli chronisz swoje karty, to jaką czynność wykonujesz?

*Starasz się podnieść cenę obejrzenia kolejnej karty przez przeciwników tak wysoko jak możesz.
Starasz się wypchnąć wszystkich przeciwników z puli.
Starasz się uczynić showdown tak drogim jak tylko to jest możliwe.

15/20: Podstawy - Masz 120 $ na swoim pokerowym koncie. Jaki jest najwyższy limit, na którym możesz grać z tą sumą?

NL10 (Big blind wynosi 0,10 $)
NL2 (Big blind wynosi 0,02 $)
*NL4 (Big blind wynosi 0,04 $)

16/20: Podstawy - Jeśli masz 20 buy-inów na dany limit, to możesz się na niego wspiąć. Czy ta wypowiedź jest poprawna?

Nie, potrzebujesz 30 buy-inów.
*Nie, potrzebujesz 25 buy-inów.
Tak, potrzebujesz 20 buy-inów.

17/20: Po flopie - Które z poniższych zagrań nie pasuje do kategorii "kontrola puli"?

Stawiasz zakład na flopie, zakład na turnie i zakład na riverze.
*Stawiasz zakład na flopie, czekasz na turnie i czekasz na riverze.
Czekasz na flopie, betujesz na turnie i czekasz na riverze.

18/20: Przed flopem - Przed flopem jesteś na środkowej pozycji i trzymasz króla z damą, obie karty w kierach. Jeden gracz przed tobą sprawdza. Co robisz?

Sprawdzasz.
*Podbijasz.
Pasujesz.

19/20: Po flopie - Podbijasz przed flopem z asem i damą. Na flopie spadają 8, 7 i 5 w różnych kolorach. Co robisz?

Stawiasz zakład, niezależnie od wszystkiego.
*Stawiasz zakład, jeśli masz tylko jednego przeciwnika.
Stawiasz zakład, gdy masz maksymalnie 3 przeciwników.

20/20: Podstawy - Najważniejszym narzędziem pokerzysty, aby osiągać sukcesy również na dłuższą metę, jest bankroll managament. Umożliwia ci on stale wspinać się na wyższe limity. Mówi ci, ...

*na jakich limitach możesz grać, w zależności od stanu twojego konta.
w którym momencie powinieneś odejść od stolika, w zależności od twoich strat.
w którym momencie powinieneś odejść od stolika, w zależności od twoich wygranych.
Po zdaniu Quizu wybieramy Pokerooma screen poniżej

9.png



Screen Otrzymanego Bonusu:
10.png


Pozdrawiam Was I POWODZENIA !! W Świecie Pokera Online
256.jpg
 
D

delete

Guest
Ja gram freerole na pokerstars. Srednia ilośc graczy w takich turniejach to jakieś 7000 graczy. To zależy od odmiany pokera. Kilka ciekawszych screenów

Hehe policyjny flop, ale jak narazie 1 na 419 graczy, którzy przeżyli

i najlepszy mój turniej jak do tej pory
13 miejsce na 6000 zarejestrowanych graczy
 

hitchhiker

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2011
Postów
416
Buchów
2
lepiej dokształcić się trochę,rozwiązać quiz na pokerstrategy,dostać 50$,dalej sie dokształcać i grać;)Standardowe freerolle to strata czasu,grasz kilka h a wygrywasz grosze...no chyba,że sa to jakies specjalne turnieje w których możesz wygrać cos naprawdę wartościowego,ale są to najczęściej rozgrywki wieloetapowe.
Niektórzy mają dużo szczęścia,cierpliwości i czasu,tak jak np ten chłopaczek http://www.pokertexas.pl/newsy/polak-wygrywa-aston-martina/ wygrał aston marina dzieki freerollowi :D
Warto też wspomnieć o specjalnych freerolach w których gra mniej osób,zazwyczaj są one dostępne dla osób zarejestrowanych na różnych stronkach np:
-na pokerstarsie są cotygodniowe turnieje Fanroll dla fanów na fb pula 150$ gra z 700 graczy tylko z polski,jest też turniej dla ludzi zarejestrowanych na intelipoker podobna pula i liczba graczy
-na full tilcie są turnieje dla graczy zarejestrowanych na bankrollmob,jest ich kilka dziennie,pule nie powalają 25$,50$ i 100$ gra ok 1500graczy

Wszystkim życze powodzenia i utrzymywania się z tego co przynosi im przyjemnosć:)wbrew pozorom w PL nie brakuje graczy,którzy utrzymują się własnie z pokera,sporo osób aby obnizyć koszty zycia przeprowadza się za granicę np.: do Panamy,na Gibraltar czy jak autor tego bloga http://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=156148 do Tajlandii :D pozdro
 

Tentura

New member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
3
Buchów
0
Można dużo wygrać jak i przegrać. :) Wiem z doświadczenia. Jak jeszcze grałem w pokera i obstawiałem stsy bardziej zawodowo, używałem sportingbet.pl bo mieli to co mnie interesowało - przejrzystość strony/wysokie kursy/bogata oferta/bonus powitalny/dobre wsparcie techniczne.
Teraz już bawię się raczej hobbystycznie :) pozdrowienia dla wszystkich zapaleńców hazardowych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół