nasiona marihuany

Poker

Wyszukiwarka Forumowa:

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
gra ktos z was przez internet lub w realu w odmiane Texas Hold'em? Strasznie sie ostatnio w to wciagnalem staram sie chociaz raz na dwa dzni wziasc udzial w jakims darmowym turnieju narazie tylko raz zajalem premiowane miejsce, ale narazie gram glownie dla zabawy. czasem gram tez z kumplami mamy bardzo fajny zestaw przywieziony z usa, do tego oczywiscie jakis joincik i mozna grac dlugie godziny ;) naprawde polecam
 

Alpha

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2009
Postów
415
Buchów
0
ja gram towarzysko w pokera z znajomymi w barze lub po domach w towarzystwie bonga ;]
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
gram everest,bwin,paradise,chili pare dolarow udalo sie wygrac
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Grywam. Na wp i normalnie. Od dwóch tygodni nie grałem w ogóle, ale bywały dni, że ciąłem kilka godzin non stop.
 

Grrruda

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2007
Postów
215
Buchów
0
My grywamy u nas w mieście w takim pubie jak zbieże się jakaś większa liczba osób. Przed wakacjami grywałem dość często ale teraz już jakoś cieżko zebrać ekipe. Czasami gram na pokerstars i jakies frerole na bwinie.
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
najbardziej zaluje ze nie wiem czemu nie uruchami mi sie na kompie oprogramowanie pokerstars;/ najczesciej gram na paradise codziennie jest freeroll o 15 i 20.30
 

Alpha

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2009
Postów
415
Buchów
0
a może zna ktoś stronki na necie gdzie można pograć z ludzmi w pokera za darmo?
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
zarejestruj sie na everest poker tam jest duzo darmowych satelitow na kazdym mozna pograc na niby wirtualnie
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
podbijam temat bo coraz więcej ludzi już gra nawet ja już od ok.roku gram.turnieje towarzysko oczywiście na jakis tam hajs.Gram też na www.pokerstars.com oczywiście nie podam nicka:DPare razy wygram turnieje za 2.2$ itd.
Piszcie czy macie jakieś jakieś dobre wyniki?
Moim zdaniem to teraz najszybciej rozwijający sie sport w Polsce.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Grywamy dość systematycznie ze znajomymi, zazwyczaj jakieś weekendy short handed, czasami duży stolik ale to po knajpach. W necie często grywałem, mam patent na darmowe 50$ na różnych platformach, udało mi się zrobić z tego 350, ale jak to pokerze zjechałem do zera :) z freerolli udało mi się odbudować bankroll na coś około 100$ i ostatnio bardzo rzadko gram. pozdrawiam
 

maciekdmd

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2009
Postów
110
Buchów
0
pewnie chodzi o pokerstrategy..

Gram duzo w pokera jesli chodzi o granie przez neta jest moim zdaniem bez sensu.. chodzi tu o duzo ilosc bad beatow. i przegranych coin flipow i przekrecanie softow.. bo jak wiadomo dla przykladu podam jesli dostaje kolor na reke inny dostaje fulla to obaj wchodzimy all in bo wiekszosci takich kart sie nie pasuje i zarabia pokerroom na rake'u i to dosc wysokim..

Nie myslcie ze szukam jakis teorii spiskowych ale tak jest lepiej grac na live w kasynie ...
 

zdebus

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2009
Postów
201
Buchów
1
Gram od jakiś 3 lat, w sumie już się zaczyna na grube pieniądze grać. Konto mam w jakichś 100 może więcej pokerroomach :D Moja ulubiona sieć to ipoker, nie dawno jeszcze grywałem na żywo, a teraz niestety nie mam czasu.

Good luck i jak najmniej bad beatów <wodna>

ps. fajnie mi się gra jak lolka spalę mam wtedy ready jak ch*j :D
 
D

Donie Darko

Guest
Mam kolege ktory gra tylko w pokera. Utrzymuje sie z tego w wawie i calkiem dobrze pszedzie. Mnie nigdy nie jaralo takie cos bo zdaje sobie sprawe ze te portale zarabiaja jak ktos przegra.
 

zdebus

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2009
Postów
201
Buchów
1
Mam kolege ktory gra tylko w pokera. Utrzymuje sie z tego w wawie i calkiem dobrze pszedzie. Mnie nigdy nie jaralo takie cos bo zdaje sobie sprawe ze te portale zarabiaja jak ktos przegra.


Nie masz racji, zarabiają na prowizji od rozdania która w porównaniu do pieniędzy jakie Ty możesz wyciągnąć jest znikoma, jeżeli coś wygrasz to wygrywasz od żywego gracza - proste. Im zależy tylko żeby dużo osób grało równorzędnie w tym samym czasie i pule cały czas były na odpowiednim poziomie. Też znam ludzi którzy miesięcznie potrafią wyciągnąć 5-10 tysięcy bez wkładu własnego !!

Ja niestety nie mam czsau zabardzo grać, ale być może za niedługo się zabiorę za poważniejszą grę :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół