nasiona marihuany

Kwasek cytrynowy

Wyszukiwarka Forumowa:

ganbatros

Member
Rejestracja
Sie 22, 2009
Postów
5
Buchów
0
Słyaszałem że po palonku trzeba zjeść kwasek cytrynowy, ktoś wie czy to w jakimś stopniu prawda i czy to coś da?
 
T

takjakos

Guest
o tym kwasku słyszałem tylko tyle ze dodany do moczu psuje narkotest
 

pompoN

Member
Rejestracja
Sie 14, 2009
Postów
19
Buchów
0
pomaga , pomaga :) byłem dobrze skopcony 2 dni przed testem dolałem kwasku do moczu i nic nie wyszło ;) . Już mialem 3 takie testy jeden z monaru , a dwa z apteki. Najlepiej pij dużo lemoniady z tymbarku sikasz bardzo duzo ;) i jeszcze wlej do pojemniczka troche kwasku cytrynowego. Podobnie jest na śline wyciskasz cytryne na jezyk i nie połykasz ktoś Ci pobiera śline z języka i nic nie wychodzi :):pr:

WIEM BO TESTOWAŁEM
 

DzIaJdZo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2009
Postów
126
Buchów
0
Po ch*j sie spinac masz przypal ze starymi ? proste albo ich usztywnisz albo przestan jarac pzdr:jaraczz:
 

greensider

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
292
Buchów
0
Sorki że podbijam stary temat, ale teraz już testy są tak zrobione że masz trzy opcje: 1. paliłeś, 2. nie paliłeś, 3. mocz zakwaszony test niewiarygodny i należy powtórzyć:zombi:
 

Jah

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2007
Postów
115
Buchów
0
U pomyśleli... no coz.. Jedynie zostaje Clean Machine.. i to jeszcze jeden Bóg wie jak działa ;p
 

greensider

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
292
Buchów
0
Za czasów gdy mnie sprawdzano to brałem mocz od koleżanki do strzykawki i wkładałem w gacie:crazy: dyrektor liceum stał tuż za mną jak "sikałem" wyglądało to realnie a mocz był ciepły bo nagrzał się przez czas przechowywania:spalony:
 

kastet2

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
83
Buchów
0
ja kiedys dolałem kwasku (mialem zrobiony roztwor w malej fiolce) do testowanego moczu i wyszedl pozytywny wynik na opiaty....
 

TenJedyny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2009
Postów
302
Buchów
0
lepiej dolac do moczu, albo kmin sobie od jakiegos znajomego czyste, nie skazone SIKI :)
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
a co jesli chodzi o policyjne narkotesty? jakiś czas temu "załapałem" się na taką akcje:/ całe szczeście że akurat nie byłem u***any. Słyszałem o tym że jak wpie****isz trochę cytryny przed testami to nic w ślinie Ci nie wykryje, słyszeliście o tym coś?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół