nasiona marihuany

Grzybki/Łysiczki- już są???

Wyszukiwarka Forumowa:

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Czy u Was pojawiły się juz Łysiczki?! Słyszę sygnały od ludzi że już są a u mnie ciągle nic!

Tazio
 
0

010010010011

Guest
Są i to na kilogramy można zbierać, ostatnio byłem na grzybach i było tego w chu...
 
O

okon

Guest
To trzeba się wybrać na poszukiwania skarbów natury :sunny: ;)
 

RYSA

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2009
Postów
225
Buchów
0
U mnie juz sa, wiec nic tylko zbierac i degustowac ;d
 
P

Plantator Biggy

Guest
polecam okolice Beskidu Śląskiego, byłem już 2 razy pierwszy raz poczatek wrzesnia i po prostu zatrzęsienie kapeluszy, a u mnie na polance dopiero zaczynają bo widziałem kilka sztuk
Ale pamietajcie zeby nie martretować ląki jak nie ma jeszcze tzw. wysypu bo pozadeptujecie delikatną grzybnie i hu*a wyrośnie może sporadycznie pare kapeluszy ale najlepiej poczekać na odpowiedni moment <lol>
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
polecam okolice Beskidu Śląskiego, byłem już 2 razy pierwszy raz poczatek wrzesnia i po prostu zatrzęsienie kapeluszy,
Beskidzkie standardy;) Biletu jednak nie kupuje, czekam az mi łaka troszku zmoknie, bedzie deszcz, bedzie wysyp, proste i logiczne, jak narazie niestety sucho, bynajmniej w moim regionie.
 

gronek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2008
Postów
410
Buchów
15
Ja właśnie wróciłem z łąki... I dupa, nic na razie nie ma, już się powoli denerwuje ;/ Trzeba czekać, myślę że za jakiś tydzień, dwa będzie pierwszy trip w tym roku na łysicach :D
 

lolo4me

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
131
Buchów
2
hehe a ja mam kilka grzybni McKenna mushrooms, zalane 4 dni temu jeszcze tylko około 8 dni i :sunny: xD
:spalony:
PzdR!
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
ja dzisiaj wyszedłem do ogrodu na papieroska - oto co ukazalo się moim oczom.
clear.gif



ale szczerze nie jestem pewien czy to napewno łysiczki bo jak zbierałem w zeszłym roku to blaszki zawsze były czarne, a te maja takie bardziej ciemno brązowe. Prosze żeby ktoś doświadczony się wypowiedział.
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
dzięki <buziak> jeszcze bym sie tego najadł... A tak liczyłem że nie będe musiał jeździć kilometry po grzyby :/ i przepraszam za offtop.
 

jointek20

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
668
Buchów
14
Łysiczki rosną w ogóle w okolicach nadmorskich czy tylko wyższe rejony? Pytam bo nie chce szukać na marne a coś kiedyś czytałem że rosną na wyższych wysokościach ale mogło mi sie pomylić ;)
 

gronek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2008
Postów
410
Buchów
15
W Pomorskim i na północy ogólnie sezon dopiero się zacznie :D na terenach nizinnych grzyby pokazują się później, a na wyżynnych wcześniej, np. w górach sezon zaczyna się zazwyczaj już od końcówki sierpnia. Także nic jak tylko uzbroić się w cierpliwość i iść na poszukiwania :yeahh:
 
G

Gość

Guest
Osobiście nie jadłam pomorskich ale znajomek opowiadał, że zjadł 60 i było nieźle, a potem dostał z Bieszczadów i mało nie zwariował po 30 :crazy:. Podwarszawskie jadłam dawno temu, ale do górskich startu nie miały.
Koledzy znaleźli taki stok, że się ślizgali (reklamówka 1,5 kg)
 

Grrruda

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2007
Postów
215
Buchów
0
może ktoś się wybiera w bieszczady to ja chętnie bym się dołączył ;) PW jak coś
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół