nasiona marihuany

Ile roślin do boxa

Wyszukiwarka Forumowa:

michall_15

Member
Rejestracja
Lis 9, 2008
Postów
9
Buchów
0
Witam, pytanie do growerów z doświadczeniem: ile roślin najlepiej posadzić w boxie o wymiarach 50x54x108?? Mam pestki ww x bb femi, nie wiem czy w boxie o tak malej powierzchni i 10L doniczkach dobrze rozwiną się dwie roślinki <wodna> dodam że planuję przeprowadzić na nich trening LST i FIM. Do tej pory sadziłem w tym boxie po 4 rośliny z AF a normalnych odmian jeszcze nie próbowałem. Oglądałem fotorelacje innych i doszedłem do wniosku że jednak można w takim niskim boxie jak mój uprawiać normalne odmiany ale nie wiem ile roślin tam wsadzić żeby mieć jak największy plon bo nie wiem czy dwóm roślinkom nie będzie tam za ciasno :pl:
 
S

Susa

Guest
Boz za niski.
Ja na ta odmiana posłałem 140cm wysokości.
A co do szerokości. Nie wiem 2 powinny być ;)
 

michall_15

Member
Rejestracja
Lis 9, 2008
Postów
9
Buchów
0
No masz racje jest trochę niski bo zbudowany z myślą o uprawie roślin z AF ale przeglądając fotorelacje natknąłem się na uprawę nvm, który uprawiał aż trzy rośliny w boxie o podobnej wysokości co mój z tą różnicą że no miał szerszy box i stąd moje wahania, czy w moim dwie się zmieszczą. A oto growlog który mnie zainspirował do uprawy noprmalnej odmiany w moim boxiku: http://www.forum.haszysz.com/cinnamon-2x-big-bang-growlog-nvm-t9624.html
 
D

delete

Guest
Wysokosc skompa ale da rady.
Przede wszystkim 10l uwazam na zbyt duze donice do tej wysokosci boxa.
Moja rada uzyj donic max 7l jesli zastosujesz wega (18/6).
Teraz pozostaje kwestia ile bedziesz wegowal. zostawiajac planta 1 miech na wegu napewno sie niezmiesci do boxa ale jesli zrobisz scrog albo supercroping
to moze jakos. Niepolecam poczatkujacym growerom , wszystko ma swoje sekrety i z czasem sie je poznaje.
Moja rada :
Wez male pojemniki 9 szt o pojemnosci 1-2l i w tym wysadz sadzonki ewentualnie pestki. Wstaw do boxa na 12/12 od poczatku.
Po wzejsciu roslin i po pierwszej fazie rozwojowej zmien pojemniki na 3-5l.
W takich warunkach powinny roslinki sie zmiescic a wzrost i kwitnienie powinno byc bardzo podobne do autoflo.
Uzyj do tego celu nasion z przewaga indica aby rosliny sie nieporozciagaly.
 

miki789

New member
Rejestracja
Gru 31, 2018
Postów
1
Buchów
0
Z mojej strony polecić mogę sklep https://maxgrowshop.pl/ Mają w sprzedaży zarówno coś dla początkujących jak i dla zaawansowanych w temacie osób, które od dawna prowadzą uprawy. Jednocześnie można liczyć na fachowe porady osób tam pracujących więc wybór sprzętu będzie łatwiejszy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół