nasiona marihuany

forumowi breederzy

Wyszukiwarka Forumowa:

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
witam, przegladajac forum icmag przyszedl mi pomysl zeby i tu zalozyc taki watek, moze bysmy sie tu chwalili swoimi crosicami, swoimi pomyslami i planami na roznego rodzaju crosy, nie czytalem dokladnie regulaminu( bo mi sie nie chcialo:p) ale moze jakies wymiany pestek czy cos w tym stylu, osy sa dozwolone wiec moze wymianki tez:D napewno troche osob z forum robi swoje pestki i moze jakos razem wspolnmi silami bysmy zmontowali jakies fajne odmianki:D oprocz tego mozna by dodawac informacje na temat krzyzowania zapylania itd. mi np nie chodzi tylko o to zeby posadzic rosline zebrac plon i jarac na maxa, albo co gorsza sprzedawac to, to bardzo fascynujaca roslina i rozmnazanie krzyzowanie i rozne experymenty bardzo mnie ciekawia, na forum jest malo o wlasnych crosach wiec moze sie temacik spodoba i dobrze rozkreci:D pozdrawiam
 
G

Gość

Guest
pomysł moim zdaniem bardzo dobry ale na forum nie mozna sie wymieniać pestkami tak czytałem
 
Ostatnia edycja:

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
dokladnie:D a zawsze mozna troche nagiaz prawo i sie na PW dogadac co do wymianki po cichutku;)
ja niedlugo startuje z automatami mam hindu kush F2 i taka krzyzoweczke LowSnow X White Rusian wiec beda 3 pseudo odmianki, HK f3, LSxWR f2 i [HKx(LSxWr)] ta ostatnia to moze wyjsc fajny mixik, mialem je robic femi ale chyba narazie sobie daruje, pozniej z tych crosow bede sie bawil w femki
 

Wyrwi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
618
Buchów
4
Bardzo fajny temacik<peace> buch za pomysl<lol>
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Tez jestem za. Niestety limit buchow na dzisiaj juz poszedl^^. W tym roku mam 1szego outa 1dna odmiana wy***alem wszystkie meszczaki niebede robil nasion, za to bedzie makumba, ale za rok sie szykuje :D.
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Wczoraj zapyliłem lowrydera PP x out mix i może za rok na oucik bedzie coś ciekawego <joint>pzdr
 
S

sub

Guest
witam, przegladajac forum icmag przyszedl mi pomysl zeby i tu zalozyc taki watek, moze bysmy sie tu chwalili swoimi crosicami, swoimi pomyslami i planami na roznego rodzaju crosy,

Może poproś adminów o dział podobny do - ""Strains and Hybrids""

z wydzielonymi działami - jak tu : http://www.icmag.com/ic/forumdisplay.php?f=2

<lol>

Osobno działy z teorią - osobno z - relacjami ;) Niech się forum rozwija.
Coś jakby działy krzyżówkowiczów i Breeder's Lab z dawnego OG.
Osobny dla "automatyków".. osobny dla odmian out i in... i ogólne.

Inaczej powstanie w ciągu 2 lat wątek podobny do co w ogrodzie rośnie Ci. z 60 podstronami . // albo i nie? //
 

Bodzio666

Active member
Rejestracja
Maj 3, 2009
Postów
26
Buchów
20
Ja mam już prawie gotowego crossa lr#1x jack harrer zobaczymy czy w ogóle warto się bawić.
Zapowiada się ciekawie :)
 
Ostatnia edycja:

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
Sub masz swieta racje, moze ktos z modow adminow zainteresowal sie tym zeby nie bylo tylko jedengo wielkiego smietniku o krzyzowkach, jakos to sensownie podzielic i bylo by cacy:D bo rzeczywiscie moze byc jak na icmagu 50stron, ,,ja robie crosa z tym a ty z tamtym,, jakos to ladnie rozplanowac bo wydaje mi sie ze temat jest dosc ciekawy;)
 
S

sub

Guest
Napisz wiadomości pm: do wszystkich adminów. Petycje do "grupy trzymającej władze" - + proponowany podział.

ja wiem: MOŻE......

dział z teorią -> informacje naukowe i pseudonaukowe <lol>

+ ze 2-3 rozdzielające watki o hybrydach IN OUT I AF ?
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Tegoroczny Cross White Ryder Shark.
([AK47 x Diesel Ryder] x [White Shark x Lowryder#2])
 
G

Gość

Guest
u mnie też sie robią crrosy kali mist x Bangi Haze/E-rocket/Danish Passion x Purpurea Ticinensis purpurowe feno OUT
i
maroc x wczesne x Bangi Haze/E-rocket/Danish Passion x Purpurea Ticinensis OUT

przez zime tak że
Arne x purpe peace/red erdbeeer x deep chunk/erockets/danish passion OUT

kolejny przez zime org.haze x killing fields x chem dog dd to już na IN

a co do tematu w końcu sie tego tu doczekałem na forum dla mnie to za***isty pomysł z tym tematem trzeba ciągnąc go jak najdalej i jak najdłużej pozdro zielona brać:)

a zapomniałbym jest jeszcze kilka kulek kali mist x diesel rayder ale to był taki spontan
 
Ostatnia edycja:
G

Guest

Guest
dział powstanie :D tylko muszę odpocząc po wakacjach troszkę czasu hehe ;]
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
War, ma te twoje pesteczki;) niedlugo bede je mnozyl i krzyzowal z Hindu kushem:D zobaczymy co z tego wyjdzie, fotorelacja zapewne bedzie:spalony:
mam prosbe do grona forumowiczow, moze ma ktos na zbyciu pestki jakis automatow, doslownie kilka sztuk, najlepiej jakiegos ak47, chcialbym porobic troszke wiecej odmianek, oczywiscie sie zrewanzuje swoimi pestkami jak juz je zrobie, wiem ze polska mentalnosc jest raczej taka ze ,,za darmo to mozesz w zeby dostac,, ale moze ktos bedzie na tyle dobry i wspomoze projekty mix automatow:D jak cos to pisac na PW
 
Ostatnia edycja:

Dj Segate

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
152
Buchów
0
ja bym mogl ci dac tylke ze zapylalem juz 2 razy a nasion nie widze dlaczego nie wiem pylku bylo malo ale wrzystko wysypalem na 1 szczyt.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół