nasiona marihuany

Lowryder MIX

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
18
Buchów
0
Lowryder MIX

( Manufacturer ) ( Manufacturer )
Cena: PLN 180.00
W opakowaniu (jednostka: sztuka):10

  • Genetyka: Lowryder Orginal, Lowryder #2, Disel Ryder, Purple Ryder
  • Środowisko: indoor / outdoor.
  • Wysokość roślin: bardzo niska (około 30-60 cm)
  • THC: ok 10 - 15 %
  • Czas uprawy: 8-10 tygodni
  • Zbiór (1 roślina): 15-50 g


Jest to mix najlepszych odmian stworzonych przez The Joint Doctors High Bred Seeds. Jeżeli chcesz poznać więcej informacji na temat odmian zawartych w tej kolekcj, sprawdź poniższe linki:


Otóż towarzysze mam do was następujące pytania. Czy waszym zdaniem jest to dobry wybór, jeżeli jest się nastawionym na produkcje nasionek f2? Jest to jedyny zestaw i występuje w nim odmiana, która nie jest dostępna oddzielnie. Czy wiecie coś na jej temat?
 
2

2King

Guest
Lowryder MIX

( Manufacturer ) ( Manufacturer )
Cena: PLN 180.00
W opakowaniu (jednostka: sztuka):10

  • Genetyka: Lowryder Orginal, Lowryder #2, Disel Ryder, Purple Ryder
  • Środowisko: indoor / outdoor.
  • Wysokość roślin: bardzo niska (około 30-60 cm)
  • THC: ok 10 - 15 %
  • Czas uprawy: 8-10 tygodni
  • Zbiór (1 roślina): 15-50 g


Jest to mix najlepszych odmian stworzonych przez The Joint Doctors High Bred Seeds. Jeżeli chcesz poznać więcej informacji na temat odmian zawartych w tej kolekcj, sprawdź poniższe linki:


Otóż towarzysze mam do was następujące pytania. Czy waszym zdaniem jest to dobry wybór, jeżeli jest się nastawionym na produkcje nasionek f2? Jest to jedyny zestaw i występuje w nim odmiana, która nie jest dostępna oddzielnie. Czy wiecie coś na jej temat?
Dodam od siebie, że ten mix nosi nazwę "DWARF MIX" jest pakowany po 10 i 20 sztuk i są to nasionka oczywiście regular. I w tym opisie chyba wkradł się błąd co do tego PR, tam powinno być chyba Easy Ryder.
 
Ostatnia edycja:

PLANTATOR11111

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2009
Postów
101
Buchów
0
Lepiej sobie kup pewna odmianę f1 bo nie wiadomo ile ci się trafi genów tej odmiany Purple Ryder DILDO tez mi się tak wydaje z tam powinno być Easy Ryder
 
Ostatnia edycja:
2

2King

Guest
Lepiej sobie kup pewna odmianę f1 bo nie wiadomo ile ci się trafi genów tej odmiany Purple Ryder DILDO tez mi się tak wydaje z tam powinno być Easy Ryder
Ewentualnie jest to Blue Ryder od MDanzinga które sprzedaje Joint Doctor..... tak czy siak nie ma jeszcze Purple ryder'a w sprzedaży.
 
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
18
Buchów
0
Problem z Purple Ryderem rozwiązany, ale dalej nie wiem czy taka różnorodność genów będzie mi sprzyjać, czy też obróci się przeciwko mnie?
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
czy ja wiem czy jest sens krzyzowac te odmiany, LRx LR2? disel rider jest i tak chyba mieszanka czegos tam z lowriderem z tego co pamietam, moge sie mylic, moim zdaniem nie ma sensu krzyzowac tych odmian ze soba, ale jak tam uwazasz, juz bym wolal pokombinowac jakies af z whithe widow czy big budem, choc zeby uzyskac z takiej mieszanki af trzeba troche sie pomeczyc:D w kazdym badz razie zycze powodzenia bo bardzo lubie takie projekty, duzo bardziej wole otrzymywac pestki niz samo palenie:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół