nasiona marihuany

Sklepy w Hiszpanii, czyli co gdzie kupić?

Wyszukiwarka Forumowa:

loozak

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2008
Postów
214
Buchów
1
ten dinafem ma bardzo fajne pesteczki ostatnio byłem w Torremolinos (turystyczna miejscowość niedaleko malagi ) jest tam ciekawy growshop godny polecenia mimo że mały to można tam znaleźć wszystko
 
D

delete

Guest
Ludzi mieszkajacych i wizytujacych Madryt zapraszam do
polskojezycznego grow shopu Humo Azul - Aluche , specjalizujacego sie w produktach kanadyjskich.
Posiadamy caly zestaw nasion z bankow hiszpanskich.

HUMO AZUL - ALUCHE
C/ Camarena 235 loc 4º
TEL 917194018
METRO -ALUCHE
 

GreenHause

Well-known member
Rejestracja
Sie 18, 2010
Postów
72
Buchów
0
Witam.
Mam pytanie jakis grow shop w Valencii kojarzycie dobry? Wiem ze są i wiem ze moge sprawdzic na mapce gdzie to. Ale chodzi mi o przetestowany jakis polecany :) Musze nowe lampy zakupic. <shiza>
 
T

tomram74

Guest
hej
odradzam telegrow,wiem ze tanio,ale znales mozna o wiele tanszych , np www.plantahydro

uwaga na chinskie tansze wersje tych drozszych orginalnych

ps istnieje takie cos jak http://www.twenga.es/
wpisz co cie interesuje i patrz cennowo itd.
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
tomram: dlaczego odradzasz telegrow?jakies powody poza cenami? ja rok temu kupowalem od nich co nieco i wyszlo tak sobie...czegos nie mieli na stanie, dali w zamian cos inego, do tego bylo troche mieszania z ich strony z oplata za kuriera.ale mieszkajac na miejscu mysle ze odwiedzalbym ich czasem. maja spory wybor sprzetu, nawozow, pestek etc. a nie wiem czy zauwazyles ale koledze chodzilo konkretnie o shop w valencji.pozdro z wyspy :D
 
T

tomram74

Guest
telegrow sprzedal mi namioty chinskie ktore produkowaly gazy toxyczne,to jest dopiero uprawa ,ktore nigdy niemozesz skonczyc i tak kilka razy dopuki ktos niewytlumaczyl mi ze farby i produkty pochodzenia pvc tworza gazy podwplywem ciepla.telegrow sprzedawal namioty pomalowane taka farba,i niewiem czy dotej pory nieposiadaja czegos z tych namiotow.ogolnie kombinuja,podejmuja sie czegos niekoncza,jestes pewny ze przesylka zaraz dojdzie ,a sie okazuje ze zostalo anulowane itd.lepiej isc do lokalnych sklepow ,przynajmiej sa na miejscu i zawsze jakies discuento o regalo hehe.

ps
pplanta hydro aktualnie ma dobre oferty,nawet mozna powiedziec ze z adjust grande to chyba najlepsza cena w sieci i sa z valenci
http://www.plantahydro.com/
 

kochammame

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2010
Postów
62
Buchów
0
W Lloret nie ma problemu z baką, haszem extasy czy kokainą.. Podchodzisz do pierwszego murzyna w koło 21.00 / 22.00 u mówisz co chcesz. Mnie się udało kupić 5g za 10€ i trzy kulki #u wielkości kauczuków za jakoś 20€.
 
G

Gość

Guest
Witam. Mieszkam w pobliżu Gibraltaru od paru dni więc nie za bardzo wiem gdzie tu coś załatwić ;) Mógłby ktoś przybliżyć sytuacje tutaj z MJ lub haszem? Kogo pytać i gdzie szukać. Dodam że słabo znam język więc raczej się z nikim nie dogadam ale mam nadzieje że mimo tego uda mi się coś skołować. Pozdrawiam
 
G

Gość

Guest
Sory ze tak jeden post pod drugim ale nikt mi nie odpisal. Prosze pomozcie mi bo juz od 2tygodni nic nie palilem :( napiszcie mi tylko kogo pytac i jakby ktos mogl to niech napisze jak sie zapytac bo slabo u mnie z hiszpańskim. Pozdrawiam:jaraczz:
 
D

delete

Guest
Sory ze tak jeden post pod drugim ale nikt mi nie odpisal. Prosze pomozcie mi bo juz od 2tygodni nic nie palilem :( napiszcie mi tylko kogo pytac i jakby ktos mogl to niech napisze jak sie zapytac bo slabo u mnie z hiszpańskim. Pozdrawiam:jaraczz:

no to bardzo slabo rozgarniety musisz byc. jak masz takie cisnienie to idz do jakiegokowliek czarnucha walesajacego sie przy plazach i zapytaj o hasz... hasz w kazdym jezyku brzmi podobnie i na bank jak nie za pierwszym to za ktoryms razem ktos ci cos pogoni...
 
T

tomram74

Guest
idz do lokutorium szukaj marokancow,oni maja zawsze cos przy sobie.pytaj o polen
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół