nasiona marihuany

Seks ;-)

Wyszukiwarka Forumowa:

Doznania erotyczne po MJ

  • Tak

    Głosów: 340 87.0%
  • Nie

    Głosów: 51 13.0%

  • Łącznie głosujących
    391

CzarownikIwanow

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2010
Postów
77
Buchów
0
heh, jak miałem taką jedną dziewczynę to się zdarzało uprawiać sex po jaranku, ale suka później mi zabroniła palić a wtedy miałem okres ,że bez zielska nie funkcjonowałem. ale dobra,nie będę sie zwierzać ,niewiele z tamtego czasu pamiętam a zamiast sexu wolę na gastro coś niecodziennego zjeść albo wypić jakiś absynt z białorusinami i starczy wrażeń.
 
Ostatnia edycja:

marudny

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2011
Postów
202
Buchów
0
Pytanko.. Jakie odmiany mozecie polecic jako afrodyzjak? Orange wiem, ale to wiekowa odmiana, jakies 15 lat temu z nia pierwszy raz do czynienia mialem.. Zapewne cos z nowych ma podobne, a mocniejsze dzialanie;)
 

Gruby Czarny Kot

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2014
Postów
71
Buchów
0
Można dłużej
Doznania silniejsze
Orgazm spokojnie z 2x dłuższy

tyle w temacie ode mnie <joint>
 

LSD12

New member
Rejestracja
Sie 26, 2015
Postów
2
Buchów
0
Ja gdy byłem zjarany z dziewczyną (ona mniej zjarana) miałem tak że nie mogłem się ruszyć, ona do mnie mówiła i okej docierało do mnie wszystko co mówi ale nie mogłem jej odpowiedzieć, ruszyć się nic :D Więc musiała położyć mnie do łóżka, rozebrać i wiedziała że chciałem się kochać będąc na haju więc zrobiła mi loda i tak jęczałem, że musiała mnie uciszać (za ścianą rodzice ;) )
Było zarąbiście :) Teraz muszę obecną laskę na to namówić :)

Obczajcie sobie tą laskę http://teenfidelityvideos.com/daisy-haze-high-haze.php świetna jest a tak się ostro rżnąć na haju to super rzecz
Jakoś tak lubię murzynów (może to dziwne ale żałuje że nie urodziłem się czarny :D ) więc lubię też ten film http://www.pinktube.pl/26927/Alicia_Alighatti_z_dwoma_zjaranymi_czarnuchami
 

hasiok906

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
116
Buchów
1
Moja Panna jest nowicjuszka jesli chodzi o MJ. Ostatnio sie zjaraliśmi i nam na filge zeszło. Po wszystkim pytam sie o wrażenia, to mówi że masakra. Nie mogła się skupić i ruszać. Non stop jej po glowie chodzilo: "Nie no, znowu mi zrobi afere, że jestem bierna i leniwa w łóżku" :D

Mój rycerz po palonku jest twardszy od diamentu. Sex po jaraniu zawsze na propsie ;)
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Ok, przy czym zauważyłem, że u mnie lepsze doznania są po sativce, niż indyjce.
 
C

Ciągnik

Guest
Ja na przykład mam dziwne rozkminy po paleniu i nie potrafię się skupić w 100%. Jak dla mnie najlepiej jest po paru piwkach:jocolor::jocolor::jocolor: -jest dłużej i bardziej brutalnie<sex>
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Po blancie i piwku :) Ale jak nie ma zbyt "mocnego pie****nięcia: :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół