nasiona marihuany

Super Lemon Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

empty.man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2008
Postów
328
Buchów
6
+SMOKE RAPORT SUPER LEMON HAZE+ lemonki hejzolki
napisany o lemonkach hezolkach we współpracy z nimi samymi lol

początek jest bardzo szybki, rasta klimat wchodzi szybko uderzająco i lekko euforycznie, zioło początkowo jest aż za mocne lecz po pierwszej chwili jest już luzik i normalny lansik a nie u***anie, bardzo pozytywne myśli mam po tym palonku i chęć do pracy
upalenie bardzo sativowe ale bez tej psychodelii jaka jest po sativach
pod koniec lekko zamula, jak się nie poddacie gastro fazie to bardzo długo są rasta klimaty i nie ma efektu zamóły na koniec
bardzo fajne palonko tylko szkoda że pod koniec przymula i lekko męczy,
dymek nie jest ostry jest lekko słodki ale cytrynki to nie poczułem zbyt mocno, może troszkę
polecam wszystkim wielbicielom sativek którzy chcą spróbować czegoś innego,
jeśli lubicie u***anie totalne i paraliż systemu łączności to raczej nie polubicie tej odmianki tylko jakąś ultra indice a pomimo sporej mocy to zioło nie wywala poza planetę myślenia jak dobra sativa i nie wbija w fotel jak mocna indica,
za to rozwesela i motywuje pozytywnym klimatem z możliwością pojmowania sytuacji dookoła, hehe

moja ocena 4+/5-

:smokee:

prowadzenie rośliny

roślina w prowadzeniu raczej nie wymagająca
bardzo żarłoczna przez co nie wolno zapomnieć o dużej doniczce, miałem 15L doniczkę i nawozów lałem podwójne dawki w połowie flo a roślina pokazywała tylko że jest ok
dobra wentylacja i nawiew konieczny, nie miałem nawiewu i mam straty w topach mimo regularnego stosowania mineral magica
bardzo dużo pije ale możliwe że przez 400HPS na 0,64m2 :freak2:
bardzo wydajna roślina
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Uprawiał ktoś SLH w 11L doniczkach?Jaką wysokość osiąga SLH w takich doniczkach?Pytam tych, którzy uprawiali, a nie czytali opisy w seedbankach itp.
 

SLH

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
122
Buchów
0
Miałem w 14L, przy dobrym treningu i odpowiednim wegu moze byc dosc niska jak na haze
 

MasterYoda

Loading...
Weteran
Rejestracja
Paź 30, 2010
Postów
2,403
Buchów
5
Uprawiał ktoś SLH w 11L doniczkach?Jaką wysokość osiąga SLH w takich doniczkach?Pytam tych, którzy uprawiali, a nie czytali opisy w seedbankach itp.


Ja mialem i nie byla za***iscie wysoka... zreszta zalezy czy chcesz trenowac czy nie , no i sklada sie jeszcze kilka innych czynnikow tkj. dlugosc wega , kontrola wysokosci swiatla...
 
D

delete

Guest
w boxie wysokim na 140cm da radę?(oczywiście minus hps i doniczka)
 

pjeczar

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2011
Postów
60
Buchów
0
SLH świetna odmiana żałuję że nie mam na nią miejsca.
 

google.com

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2011
Postów
158
Buchów
0
Mieliście jakieś dziwne liscie ? Ja mam takie poskręcane i nie chcą w ogole rosnąć...
 
Z

ZWM

Guest
temat idealny dla archeologow :) ale ze lubie ta odmiane to napisze pare slow od siebie :

przy jedynasto litrowych donicach wraz z donica roslina osiagnela ok 160 cm nie tak zle ale trenowalem rosliny fim i lekkie lst

jezeli chodzi o geny to raczej ustabilizowana na 8 roslin jedna doszla bardzo szybko tak skunk-owo i miala pokrecone liscie wyginajace i sykrecajace sie do gory przy scince wszystkie wloski brazowe i trichomy 90% brazowe
pozostale 6 to typowy super lemon haze wielkie kwiaty i silny slodki zaspach przy scince wiekszosc wloskow brezowych a trhiomy 1/3 bursztynowe
jedna roslina z 8 mega haze-owa topy spore i maksymalnie oszronione wloski 2/3 brazowe a trichomy niemal wszystkie mleczno biale poszczegolne bursztynowe ale na oko to najlepiej prezentujaca sie roslina :)

pozdrawiam smokoszy SLH (KING OF CANABIS)
 
U

Usunięty 77155

Guest
Ja się przejechałem na tych nasionkach. Szkoda bo bardzo liczyłem na zbiory, próbowałem wcześniej i bardzo mi sie spodobało. Kupione 3 nasionka. Każdy znich od razu zatonął po wrzuceniu do wody. Żaden nie puścił kiełka.
 
J

ja72

Guest
Ja się przejechałem na tych nasionkach. Szkoda bo bardzo liczyłem na zbiory, próbowałem wcześniej i bardzo mi sie spodobało. Kupione 3 nasionka. Każdy znich od razu zatonął po wrzuceniu do wody. Żaden nie puścił kiełka.

A skąd miałeś pestki? Ja mam teraz 2 SLH i rosną ładnie i zdrowo, a palenie....z tego super.
 
U

Usunięty 77155

Guest
KOREKTA!.
Pierwsze dwa nasionka SSH w dwoch innych seriach wrzucilem do wody z Inmymi na noc lub dluzej, tylko SSH od razu po wrzuceniu opadała na dno, tak zostala i gdy wszystkie juz opadly przenosilem na wacik, i w obu przypadkach w taki sposob tylko ssh nie kielkowala mimo czasu. Teraz zrobilem inaczej i 3 raz nasionko ssh po wrzuceniu do wody rowniez opadalo ale zamiast dlugiego moczenia przeszedlem od razu na wacik i tym razem Wykiełkowała.
A czemu tylko one od razu opadały czego nie miałem nigdy, zamiast pierw unosić sie na wodzie zanim napęcznieje tego nie wiem he.
Wychodzi na to że 2 poprzednie najzwyczajniej udusiłem.

PS. Ja mam Super Silver Haze....zrzutka na okulary. Soory.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół