nasiona marihuany

Legalne rośliny psychoaktywne

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Jakie znacie rośliny psychoaktywne ktore są łatwo dostępne ?
Jak juz piszecie nazwe to proszę o opisanie sposobu podawania / brania :jaraczz:.
Np.

KOPER OGRODOWY -- Anethum graveolens, rodzina Ubelliferae (selerowate)
Surowiec: Olej z nasion.
Zastosowanie Olej jest przyjmowany doustnie.
Aktywne składniki: dillapiol (nieaminowy prekursor 2,3-dimetoksy-4,5-metylenodioksyamfetaminy [DMMDA-2])
Efekty i Przeciwwskazania: Niepewne (stymulant-halucynogen?). Pożyteczny dla pobudzania pracy żołądka w małych dawkach.
Dostępność: Dział z przyprawami w sklepach spożywczych, sklepy zielarskie.

ODURZAJĄCA MIĘTA - Lagochilus inebrians, rodzina Libiatae (wargowe).
Surowce: Liście występującego w centralnej Azji krzewu.
Zastosowanie Liście są suszone, a następnie przygotowywuje się z nich herbatę.
Aktywne składniki: Nieznany alkohol wielowodorowy.
Efekty: Uspokajające, odurzające, lekko halucynogenne.
Przeciwwskazania: Nieznane.
Herbate idzie kupić w sklepie

PIETRUSZKA - Pietruszka zwyczajna, Petroselinum crispum, rodzina Umbelliferae (selerowate).
Surowiec: Olej z nasion.
Zastosowanie Doustnie.
Aktywne składniki: apiol (nieaminowy prekursor 2,5-dimetoksy-3,4-metylenodioksyamfetaminy [DMMDA]) i inne niezidentyfikowane oleiste substancje z allilowym łańcuchem bocznym, który jest nieaminowym prekursorem 2,3,4,5-etrametoksyamfetaminy (Tetra MA).
Efekty: Niepewne (stymulant-halucynogen?). Pożyteczny dla pobudzania pracy żołądka w małych dawkach.
Przeciwwskazania: Dawki skuteczne psychoaktywnie są toksyczne dla wątroby i szkodliwe dla nerek. Niezalecane.

Oraz nasze polskie grzybki takie jak :
Królowa grzybowych narkotyków jest niepozorna purchawka (Lycoperdon spp.). Ten kulisty grzyb rośnie w każdym jasnym lesie, na polanie czy łące. Purchawka ma właściwości narkotyczne, które sprzyjają długim snom, stanom półsnu lub snu na jawie. Pod wpływem tego grzyba można też słyszeć dziwne, nieistniejące głosy. Najstarszy znany halucynogenny grzyb leśny to muchomor czerwony (Amanita muscaria), stosowany od czasów epoki kamiennej. Jest wręcz nafaszerowany substancjami czynnymi, takimi jak kwas ibotenowy, muskaryna, muscymol, muskazon, butylotrójetyloamina czy acetylocholina.

Co do grzybow nie wiem jak je podawac :spalony:
Ze swojej strony polecam artykuł :

http://www.focus.pl/przyroda/zobacz/publikacje/natura-psychoaktywna/nc/1/
 

EARL

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
251
Buchów
0
bielun nie wiem czy jest legalny ale jest dosyc latwo dostempny
palisz go lub jesz
 

baqlord

Well-known member
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
63
Buchów
0
nie radze experymentowac z bieluniem, mozna sie na nim niezle przejechac, a ciezko trafic z dobra dawka

piolun chyba tez ma jakies substancje czynne.

no i wilcza jagoda chyba.

jest troche tego, glownie te, ktore sa niby trujace, ale nie ma to jak sprawdzone specyfiki(ganja, grzybki)
 
D

delete

Guest
W "encyklopedii legalnych ziół psychoaktywnych" na hyperrealu jest wymieniona kocimiętka, ale dysponuję zagonem tego i nie zauważyłem jakoś działania po spaleniu...
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Królowa grzybowych narkotyków jest niepozorna purchawka (Lycoperdon spp.). Ten kulisty grzyb rośnie w każdym jasnym lesie, na polanie czy łące. Purchawka ma właściwości narkotyczne, które sprzyjają długim snom, stanom półsnu lub snu na jawie. Pod wpływem tego grzyba można też słyszeć dziwne, nieistniejące głosy.
Nie jestem purchawkowym ekspertem, ale powiem co mi wiadomo na ten temat;) W Polsce wystepuje kilkanascie rodzai purchawek. Jak mi dobrze wiadomo to tylko Lycoperdon marginatum i Lycoperdon mixtecorum, które powszechnie wystepują na wyzynach Meksykańkich i w USA nadają sie do jako takiego uwalenia. Ale mozecie testowac i polskie purchawki, są jadalne więc ryzyko zatrucia odpada.

Co do grzybow nie wiem jak je podawac
Purchwki doustnie bez ceregieli. A o Amanitach jest nawet wątek na tym forum, więc nie bede sie rozpisywał.

W "encyklopedii legalnych ziół psychoaktywnych" na hyperrealu jest wymieniona kocimiętka, ale dysponuję zagonem tego i nie zauważyłem jakoś działania po spaleniu...
Tylko Nepeta Cataria daje jako takie efekty palona w duuuzych ilosciach, mozna tez robic napar. Efekty nie są jednak godne uwagi, mozesz nawet ich nie zaówazyc;) wiec sie nie przejmuj, ze nie dzialalo sie nic. Lepiej juz oddac kocimietke kotom, fajnego speeda dostają:]
 
Ostatnia edycja:

SLH

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
122
Buchów
0
Soft Secrets numer 6/2008 - jest gdzieś pod koniec
 
D

delete

Guest
słyszalem cos o serdeczniku syberyjskim ,u mnie na wsi rosnie tego pełno,
ale ma słabą moc , oplaca sie podobno mieszcać płatki z topą do jointów , moim zdaniem lepsze od tytoniu
 

Earyk

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
34
Buchów
0
Jak ktoś chce spróbować purchawy to mogę dać adres tesciowej, mocnego kopa daje... :crazy:

A tak nawiasem to ciekawe jest takie zioło lecznictwo:bounce:
Mam w ogrodzie sałatę jadowita a może kompasową... tak dziwnie wyrosła ze sam już nie wiem... A czy można kopić gdzieś nasiona lactuca virosa bo chciałem oczywiście jako pasze dla kur :D
 
Ostatnia edycja:

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
A czy można kopić gdzieś nasiona lactuca virosa bo chciałem oczywiście jako pasze dla kur :D
Można na allegro, zawsze na wiosnę są :) Kupiłem w tym roku, ale niestety nie miałem czasu zająć się nimi, sadzić należy wczesną wiosną ;)
 
C

ciapatka

Guest
yhyhy a jak uzyskać mleczko, czy coś z tego aby było psychoaktywne?
 

tatuś

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2009
Postów
91
Buchów
0
a słyszał/palił ktoś o czymś takim jak DIABELSKI TYTOŃ - LOBELIA TUPA czy jest to warte uwagi?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół