nasiona marihuany

Mycie , czyszczenie bonga.

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Pizdaczek

Guest
no to my przypadkowo wyczyściliśmy bongo :)

zakrapiana impreza, rzecz jasna mocno palone i stwierdziliśmy że trzeba odpalić bongasa - byłem przeciwny bo strasznie było za***ane od środka - ale że chlejusy się uparły to co zrobić - jedziemy :)
nieduże bo nie wiem czy dałoby tam radę wlać litr wody więc stwierdziłem że to będzie ostatnie jaranie z niego i do kosza - byłem pewny że nie da się go już niczym doczyścić.
nie żałując bonga kumpel wypalił nagle:
stary dlaczego wlewać tam tylko wodę? - lej Colę.
zmarznięta Coca-cola poleciała do środka, zimny i słodki smaczek zachodzący z wnętrza - malina ku**a. no i po zbiciu takiego bonia i po 3x 0,7 i kilku piwkach bardzo szybko odpłynęliśmy hehe :D
rano sprzątam, patrze - bonio :]
biorę do ręki żeby dopalić resztkę, szarpnąłem skacowanym ruchem - i do miejsca w którym była cola bongo idealnie czyściusieńkie :D
dopełniłem formalności związanych z cybuszkiem i powtórzyłem czynność z poprzedniego wieczora:
zatkałem sprzęgiełko filtrem od papierosa, dolałem znowu - tym razem do pełna i znowu odstawiłem.
efekt nie był jednak już taki sam ale różnica była niesamowita.
teraz mam dwubarwne bongo hehe
sprawdźcie sobie sami :]
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Izopropanol +5 minut+po tym gorąca woda i jest nowe.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
jesli chodzi o uzytkownikow sprzetow do oleju, to ja polecam wlac do srodka wrzatek olej troche pod opada raz, 2 , a potem acetonem czy innym alkoholem wysoko procentowym i szklo w kilka minut czysciutkie i od razu milej sie pali, a i lepiej klepie haha



kupilem butelke 100 ml 99.9 aceton na ebayu i zuzylem okolo 30 ml malutenko



shatterday is coming :)
 

Er#

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2014
Postów
182
Buchów
0
Zwykły denaturat za 4zl wystarczy, do tego sól morska do bonga i mieszamy. Nawet nie robi się biały osad na szkle jak po acetonie Polecam
 
E

Elear

Guest


Powyzszego sposobu nie probowalem jeszcze, czekam na isopropyl :D
Ja ostatnio uzywam takiego oto wynalazku:

Calkiem dobrze sie sprawdza :spalony:
pzdr
 

Er#

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2014
Postów
182
Buchów
0


Powyzszego sposobu nie probowalem jeszcze, czekam na isopropyl :D
Ja ostatnio uzywam takiego oto wynalazku:

Calkiem dobrze sie sprawdza :spalony:
pzdr

Na załączonym obrazku widać efekty mycia denaturatem również, świetnie pokazane :) Bo IPA drogo wychodzi. Co do mycia bonga to do zamykania otworów używam korków różnej średnicy, bardzo ułatwia wstrząchanie i naprawdę można domyć perfekcyjnie.

Czy ten specyfik kosztował więcej niż 4zł? :D
 

sweetello

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2013
Postów
49
Buchów
0
jeżeli nie chcesz chemicznie to polecam tak jak ja czyszczę gąsiora na wino wlej wrzątek jakiś płyn do naczyń i wsyp trochę ryżu i trzęś, co nieco powinno umyć :zjarany:
 
P

Pizdaczek

Guest
jeżeli nie chcesz chemicznie to polecam tak jak ja czyszczę gąsiora na wino wlej wrzątek jakiś płyn do naczyń i wsyp trochę ryżu i trzęś, co nieco powinno umyć :zjarany:

gąsior po winie nie brudzi się tak jak bongo gdzie zbiera się cały osad i syf
bongo się oblepia gęstym tłuszczem i syfem więc tu potrzebne sa bardziej wyrafinowane metody niż wrzątek i płyn ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
W sumie to testowałem chyba każdy sposób na mycie bonga i puki co wygrywa wrzątek i tabletka do zmywarki. 5 minut i bongo jak nowe. Podobnie działają środki typu bongo błysk ale kosztują więcej więc nie ma sensu przepłacać.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
W sumie to testowałem chyba każdy sposób na mycie bonga i puki co wygrywa wrzątek i tabletka do zmywarki. 5 minut i bongo jak nowe. Podobnie działają środki typu bongo błysk ale kosztują więcej więc nie ma sensu przepłacać.

Zgadza się. Tabletka do zmywarki, wrzątek i nic poza tym. Bonio jak nowe, nie śmierdzi z niego chemią. Nie wyobrażam sobie palić z bonga umytego denaturatem :sunny:
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
W sumie to testowałem chyba każdy sposób na mycie bonga i puki co wygrywa wrzątek i tabletka do zmywarki. 5 minut i bongo jak nowe. Podobnie działają środki typu bongo błysk ale kosztują więcej więc nie ma sensu przepłacać.

Sprawdzam jutro jak prawda dam bucha bo za ni ch chu nie mogę domyć
mam nadzieje, że ze egzamin.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
tzn. bongo można prać w zmywarce?

Pewnie że można, ja jednak po prostu wrzucam tabletke do bonga, zalewam wrzątkiem i wstrząsam nim aż zejdzie wszystko. Naprawdę działa ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół