nasiona marihuany

Czechy Cieszyn

Wyszukiwarka Forumowa:

screen

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
145
Buchów
0
Ludzie, no co Wy ?! "ku**a" to nasz okrzyk narodowy. W każdym kraju, ok którym słyszałem, to kumple opowiadali,że "ku**a" to już wiadomo jakiej narodowości jest pacjent. Wszędzie !!! Nie no wiadomo, że kultura musi być tylko tak poza tematem ...
taa; dzięki, niedługo zamiast Poland na mapie będzie ku**a. Nie wiem czy to dobrze się kojarzy i czy warto się tym szczycić... Zresztą sam często się spotkałem, gdy pytali skąd jestem. Po odpowiedzi było: "ku**a".... :pl:
Świadczy to tylko o poziomie kultury ogółu emigracji polskiej...
 

frugo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 31, 2008
Postów
735
Buchów
5
Co Wy głupi jesteście? Byłem ostatnio w ostravie i poznałem kilku czechów. "ku**a" w ich języku występuje tak samo jak i w naszym...
 

DZANO

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2010
Postów
703
Buchów
1
Wy robicie dyskusje na temat "ku**a"?
Też slyszałem o grassie+frytki (ostatnio nawet znajomy dostał taki zestaw w lokalce) ale gdy się zrobiło naprawdę przypałowo to rzeczywiście lokalka zamknięta (tak słyszałem)
 
D

delete

Guest
heheh "ku**a-wyraża wiecej niz tysiać słow"
jak rafaello :crazy:
apropo polaków:
158.jpg
 
Ostatnia edycja:

drugscat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2010
Postów
29
Buchów
0
Podbijam temat o inne artykuły. Mianowicie posiadanie lsd w Czechach jest legalne, handel oczywiście nie (piszę to co by się zaraz jakiś mądrala nie doiwanił^), a jak z dostępnością? Tzn. czy kartoniki to łatwo dostępny towar czy raczej trzeba się nachodzić? Uprzejmie proszę o jednoznaczną wypowiedź.
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Orientujecie sie moze jak i czy wygladaja tam ceny wiekszych ilosci, 10-25-50-100g?
W ogole, czy realne jest zdobycie takiej ilosci [;
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
trochę przeceniacie Czechy - nie wierzę w bajkę, że policjant uprzejmie powiedział komuś kto publicznie jarał koło szkoły żeby się przeniósł dalej... konfiskata, rentgen kasa kasa kasa to nie Holandia..

Z tego co zauważyłem podczas krótkiego pobytu udajesz się do pierwszej lepszej herbarciarni albo shisha barów i już w fajce oprócz melasy/tytoniu dostaniesz wkład ekstra który zostanie doliczony też ekstra :) wystarczy poprosić.

Polaków tam nigdy nie lubili ale też nie zauważyłem w regular pubach żeby latały szklanki i k***y a piwska się ożłopałem tam i Polaków również spotkałem było ok.

Co do większych ilości tak - znajdź dilusa o barach zapomnij w hostelach i małych motelikach koło ostravy znajdziesz gras ale będzie droższy niż w PL a jakbyś chciał przemycać to nie widzę sensu jakościowo też jak w PL.

Znajomy na stałe mieszka w ostravie i jest zgodny do tego , że bydło to robią
nie Polacy czy Niemcy ale Włosi -od kilku lat oblegają co większe miasta i straciliśmy status Nr1 rozrabiak :).
 

frugo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 31, 2008
Postów
735
Buchów
5
Tzn. czy kartoniki to łatwo dostępny towar czy raczej trzeba się nachodzić? Uprzejmie proszę o jednoznaczną wypowiedź.

Raczej trzeba się nachodzić. W Ostavie pytaliśmy każdego, dosłownie każdego kogo mijaliśmy (chociaż była sobota, godzina druga w nocy) i po przepytaniu sporej grupy ludzi przystaliśmy na metamfetaminę. Dobry sprzęt, dwa dni śmigania i hektolitry piwa przelane przez siebie. Jeden gościu (czech) oprowadził nas po Stodolni i próbował skręcić nam tego kwasiula, ale sam nie dał rady :p

No, ale to było z pół roku temu, ch*j wie co tam się teraz dzieje.

Pozdro.
 

xplon

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2009
Postów
48
Buchów
0
Orientujecie sie moze jak i czy wygladaja tam ceny wiekszych ilosci, 10-25-50-100g?
W ogole, czy realne jest zdobycie takiej ilosci [;

Jest i to bardzo realne ceny wszędzie podobne a najbardziej tereny Karviny i Cieszyna. Ja miałem przyjemność spotkania się z 10g za 1000koron
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół