nasiona marihuany

Czechy Cieszyn

Wyszukiwarka Forumowa:

adriano

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
202
Buchów
0
człowieku po co drugi taki sam temat? jeżeli nikt Ci nie odpowiada to czekaj ;]
 

techacjusz

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2009
Postów
112
Buchów
0
podejdz sobie do lokalki przy dworu pks w czeskim cieszynie ja jezdze do ziomka z cieszyna i on monci temat na czechach ale jakosc palenia jest oszalamiajaca ilosc tez dobra(bardzo lekkie topaxy) 300(ok 45zł) koron za "saka" (mala dilerka) owiele lepsze palenie niz od polskich dili.
Polecam "czeszki" ELO!
 

tonny

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
51
Buchów
1
kolega na górze trochę przekoloryzował mają tam dobre palenie, ale nie aż tak jest to typowa hydrofonika, nie mówię że jest złe bo jest dobre, tylko nie ma to jak haze w ziemi sadzone, nie wiem gdzie się kolega zaopatruje w zioło w polsce ale można dostać lepsze palonko i na pewno w lepszej cenie to z czech jest strasznie drogie ok 45zł za grama to rozbój w biały dzień
 

Ziemniak

Member
Rejestracja
Gru 22, 2005
Postów
13
Buchów
0
A ile srednio dyszka kosztuje. I czy sa jakies specjalne nazwy szlyszalem ze wlasnie skero jest albo sake ?? Ma to jakis wplyw na moc i cene czy to sa po prostu nazwy ?? I czy masz jakies konkretne namiary na lokal. Albo miejscowke. Jak cos mi prywatne wiadomosci jak chesz.
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Pragnę zauważyć, iż w Czechach dilerka jednak jest nielegalna. Podając nazwy pubów narażacie tych ludzi na kłopoty. Szkoda że tak dużo ludzi zapomina jak ogólnodostępny jest internet... Proponuję zamknąć temat.
 

DZANO

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2010
Postów
703
Buchów
1
maniek ma racje
Wy myślicie, że w Czechach jest legal 100% posiadania...
Tylko, że raczej poczytajcie predzej wiecej źródeł informacji niż coś napiszecie...
Za posiadanie marri płaci się grzywne i konfoskata...
W Czechach trudno kupić taniej niż 35-40zł
ZAMKNIJCIE TEMAT bo tylko jeszcze kogoś wsypiecie
 
S

Synek z zawodu

Guest
ja wam moge powiedziec tyle - lokalka juz jest zamknieta - za duzy przypałów tam było :freak: ale wydaje mi sie ze sie tam troche pokrecisz przy tym miejscu i dill sam cie znajdzie:freak:

ostatnio slyszałem ze w jakies budce z hotdogami sprzedawali grass i dodawali w gratisie do torby palenia torebke frytek :freak:
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
ja wam moge powiedziec tyle - lokalka juz jest zamknieta - za duzy przypałów tam było :freak: ale wydaje mi sie ze sie tam troche pokrecisz przy tym miejscu i dill sam cie znajdzie:freak:

ostatnio slyszałem ze w jakies budce z hotdogami sprzedawali grass i dodawali w gratisie do torby palenia torebke frytek :freak:


i przez kogo przypał - na bank przez polaków. Gdybym był czechem propagowałbym hasła typu "Czechy tylko dla Czechów", bo zlatujemy sie do nich po jaranie jak muchy do gówna i syf robimy (przynajmniej niektórzy). Podejrzewam że tylko dilerzy (bo dilerzy z reguły są idiotami) cieszą sie z tej sytuacji - mają szmalec, a bajka kończy sie tak jak kolega wyżej napisał. Ale z tymi frytkami to naprawde dobry pomysł :D
 
Ostatnia edycja:

mucia

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2006
Postów
88
Buchów
1
i przez kogo przypał - na bank przez polaków. Gdybym był czechem propagowałbym hasła typu "Czechy tylko dla Czechów", bo zlatujemy sie do nich po jaranie jak muchy do gówna i syf robimy (przynajmniej niektórzy). Podejrzewam że tylko dilerzy (bo dilerzy z reguły są idiotami) cieszą sie z tej sytuacji - mają szmalec, a bajka kończy sie tak jak kolega wyżej napisał. Ale z tymi frytkami to naprawde dobry pomysł :D

Identycznie jak w przy holenderskiej granicy. Ludzią tam nie podoba się narkoturystyka. Banda niemców, polaków, turasów i całej chołoty wyłazi na miasto i robi rozpie****. Nie raz byłem świadkiem jak w knajpie latało szkło i wszędzie było słychać wszechobcene "ku**a!"
 
D

delete

Guest
w Czechach też juz tak jest, jak miesiac temu usłyszałem w barze "ku**a" to nie byłem dumny z tego ze jestem polakiem:(
 

marciof1

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
239
Buchów
0
Ludzie, no co Wy ?! "ku**a" to nasz okrzyk narodowy. W każdym kraju, ok którym słyszałem, to kumple opowiadali,że "ku**a" to już wiadomo jakiej narodowości jest pacjent. Wszędzie !!! Nie no wiadomo, że kultura musi być tylko tak poza tematem ...
 
D

delete

Guest
no ja nie powiem jak czasami usłysze "ku**a" w obcym kraju to aż sie raduje:D:D:D ale nie podczas jakiejs obciachowej sytuacji:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół