nasiona marihuany

Czechy Cieszyn

Wyszukiwarka Forumowa:

cebul23

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2010
Postów
47
Buchów
0
nie wiecie moze jak jest z targowaniem sie przy zakupie wiekszej ilosci? bylem ostatnio w cieszynie i kupilem na sprubowanie 2 bardzo dobre sztuki i teraz mam zamiar jechac po wiecej kto wie za ile mozna wyrwac w cieszynie 10-20g? a moze lepiej jechac gdzies dalej?
 

divinity221

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
99
Buchów
2
Odswiezam, bo nie cche zakladac nowego tematu. Orientuje sie ktos moze czy w okolicach czeskiego cieszyna mozna dostac dobre MDMA i jakiegos kwasa. Nie chce konkretnych namiarow, chce tylko wiedziec czy jest taka mozliwosc i jaka jest cena, dana osobe jakos znajde na wlasna reke. Z gory dzieki za pomoc ;)
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
zacznij kupować zielone i jak wyrobisz kontakt to masz dostęp do wszystkiego
 

Adikson

Member
Rejestracja
Sie 24, 2015
Postów
21
Buchów
0
jak teraz wyglada sprawa w czeskim cieszynie? Nadal od skośnych sie kupuje czy jakies nowe namiary są ? Z góry dzięki za odp
 

STCFTHOTS

New member
Rejestracja
Lip 26, 2018
Postów
1
Buchów
0
Przejście graniczne w Cieszynie

Hej, czy ktoś sie orientuje jaka jest sytuacja w Cieszynie? Za około miesiac będę wracał z paroma znajomymi z festiwalu w Czechach i mamy zamiar wziąść okolo gram z sobą ponieważ będziemy jechać w góry. Z tego co czytałem to zazwyczaj zatrzymują auta. My będziemy pieszo przechodzić przez granicę (w Niedzielę). Myślę że kupię parę słoików czeskiej musztardy i schowam zioło w jednym z nich.

Co wy na to myślicie? Czy warto ryzykować?

edit mod: na przyszłość proszę korzystać z wyszukiwarki i sprawdzać czy temat, który chcemy założyć już istnieje
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Hej, czy ktoś sie orientuje jaka jest sytuacja w Cieszynie? Za około miesiac będę wracał z paroma znajomymi z festiwalu w Czechach i mamy zamiar wziąść okolo gram z sobą ponieważ będziemy jechać w góry. Z tego co czytałem to zazwyczaj zatrzymują auta. My będziemy pieszo przechodzić przez granicę (w Niedzielę). Myślę że kupię parę słoików czeskiej musztardy i schowam zioło w jednym z nich.

Co wy na to myślicie? Czy warto ryzykować?

edit mod: na przyszłość proszę korzystać z wyszukiwarki i sprawdzać czy temat, który chcemy założyć już istnieje

Pieszo nie przechodziłem Ale 5lat jeździłem samochodem przez to przejście i zawsze był spokój . Jeździłem nocą i za dnia .

Na granicy słowackiej raz mnie zatrzymali Ale wiele nie sprawdzali . Rutynowa kontrol
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
orientuje sie ktos czy wietnamce na ulicy hlawni (tuz za mostem) maja juz temat. byłem troche ponad miesiac temu i wrociłem z niczym. od jedych usłyszałem nie ma i nie bedzie inni tez nie mieli, wygladało to tak jakby im plantecje zdjeli.nie wiem konkretnie o co chodziło ale pierwszy raz tekie cos mi sie przytrafiło a byłem dziesiatki razy
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Serio chcesz jarać to gówno od skośnych ?
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Serio chcesz jarać to gówno od skośnych ?

100 zeta za wazoną piątkę wydaje sie byc kuszące choc faktycznie glowa od tego boli i zamula na drugi dzień. Bralem przed świętami... Nie ma z tym problemu jak zwykle u wietnamcow
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
100 zeta za wazoną piątkę wydaje sie byc kuszące choc faktycznie glowa od tego boli i zamula na drugi dzień. Bralem przed świętami... Nie ma z tym problemu jak zwykle u wietnamcow

Nawet jak by mi zapłacili ta stówe to bym tego nie zapalił. Więcej nawozów w ziole niż samego zioła...
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,151
Buchów
1,416
Jak sie nie ma swojego no to lepiej kupić u kitajca niż u dilla na Śląsku bo na 99% ma z Czech. A u kitajca 18 zeta a na Śląsku 35-45. Rachunek jest prosty. Ja wolę kupić pestki i wysiać.
 

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
nie kazdy wietnamiec ma tam gowno jak wiesz do kogo podbic to naprawde spoko towar dostaniesz:)
aczkolwiek zalecam ostroznosc Ja mam teraz problemiki przez to ze przestalem byc ostrozny...
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,151
Buchów
1,416
Zgadzam się. Ja za 18 mam lepszy sort niż inni dają tam za 20 w zwyż. Trzeba ich po prostu wyczaić. A najlepiej złapać kontakt z prawdziwym Pepolem. Ale to trzeba trochę czasu poświęcić.
 

wolfman

New member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
3
Buchów
0
Ktoś wie jak to teraz jest jak gr a ni ca zakmnięta ?
Skąd można temat załapać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół