nasiona marihuany

Prawo w UK

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gaynet

Guest
no wiesz, zawsze moglo by byc lepiej :) najbardziej szkoda tego sprzetu :p
 

djganja

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
93
Buchów
0
nie wiesz czy trzepali dobrze chate? bo mam troche zapasowego sprzetu i nie wiem czy do kumpla wyniesc czy skitrac na chacie porzadnie :bounce:
 

THE DOCTOR

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
926
Buchów
0
zawsze moga chate przetrzepac :( ja bym wyniosl wszystko z domu I gdzies skitral :)
to jest jedyna moja obawa ze jak mi wjada i zapie****a moje
led itp to kasa w plecy no ale w Polsce I tak gorzej macie wiec plakac nie bede- ryzyko :)
z fartem
 

MeryJaneAddict

New member
Rejestracja
Maj 15, 2012
Postów
2
Buchów
0
Wyspiarskie prawo jest za***ise. Złapali mnie kiedyś z 5g haszu, odwieżli do domu, koło łuzka leżał zkręcony blant. Oczywoście zabrali mi wszysto i powiedzieli żebym więcej tego nie robił. To wszystko miało miejsce w Irlandii. Luzik panowie. Napeno jest mniejszy przypał jak w Polsce gdzie za osmoloną lufe daja grzywne 3tyś i zawiasy.

widze ze w polskim prawie tez sie nie orientujesz koleszko... ja milem wjzad, zanim znalezli temat znalezli lufke (o polsce mowie) po znalezieniu tematu jeden powiedziale... gdyby nie ta susz zostalbys dzis w domu. Lufka nie jest towarem, nie ma dowodow nie ma sprawy a co z tego ze masz fife. A co do Uk jest tak jak piszecie, za uprawe konopi sa grzywny i godziny do odpracowania wiem bo juz to przerabialem :D
pozdro wariaty
:spalony:
 

palczastoramienny

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2011
Postów
118
Buchów
1
Dobra tylko nie z***cie mnie za pytanie bo w sumie jestem od niedawna w walii i nie wiem czy prawo jakos znacznie badz nieznacznie rozni sie od prawa obowiazujacego w UK... poprostu nie ogarniam jeszcze tego... wydaje mi sie ze nie... ale nie jestem jakos specjalnie oinformowany, a moze ktorys z was sie barziej orientuje ? :)
pozdr0 i ku**a naprawde sie dziady nie smiac :D
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Jak gadasz w cymru to sie dopytaj na komisariacie co i jak,a tak na powaznie to uk to uk prawo jedno ma
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Prawo w Walii rozni sie nieco od angielskiego. Dotyczy to szczegolnie zasad dotyczacych kradziezy owiec. Z dawnych czasow pozostala zasada "if they are going to hang you for stealing a sheep, you can fu*k it as well".
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
kary za 30 roslin ???

siemanko. pisze bo z lekka przycykalem a nie wiem czy slusznie? maly pokoik w nim dwa namioty jeden na weg (3 x cfl 200w) drugi flo (1x 600w + 2 x 200w cfl) i wisial nad moja chata dzis helikopter dobre kilka minut, temp w pokoju nie przekracza 30 stopni. nie wiem czy sa podstawy do obaw, w srodku 30 roslin. jakie kary przewiduje prawo po lutowych zmianach bo mam niejasne i wykluczjace sie rezultaty.
dzieki
 

THE DOCTOR

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
926
Buchów
0
no 30 to przypal bo hodowla -ryzyko duze bo pewnie najpierw po zuzyciu pradu puzniej sie pewnie upewniaja i robia wjazd zapie****a ci sprzet i planty pewnie zrobia sprawe i jak to 1szy raz to godziny spoleczne grzywna i moze zawias ale to juz od sedziego zalezy jak stary ku**s/piz*a to prze***ane -idz na uk420 i poczytaj te forum tam jest duzo o tym co do 8-9 plantow to sie wykrecisz na wlasny uzytek ale wiecej to juz nikt nie bedzie nawet z toba gadac- moja rada malo lyzeczka nie duzo i łychą :)
weź to jakos ogranicz bo nie warto sobie CR spie****ic ;(
z fartem
 

volkanetta

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2012
Postów
120
Buchów
1
nie chce cie skłamać, pewnie 1 minuta starczy żebyś wszedł sobie w dział zagranica Anglia i sam to zweryfikował ale 9 krzaczków mozna mieć bez strachu o wiezienie, kwestia interpretacji tego co robisz przez sędziego, ( grzywna, prace społeczne), nad moim już takich historii było kilkanascie razy, centralnie nad domem z 3 razy wisieli, w nocy często, w dzien raz wisial śmigłowiec z 5 minut lekko, sfotografowałem go , na powiększeniu widać było że to .. śmigłowiec szpitalny. u mnie chyba często patrolują okolice a, szczególnie ze czarnuchowo i cały czas giną jakies samochody, itd to sobie wiszą. kilka dni temu policja zajechała o 1 w nocy 3 domu obok jest parking tam sie zwalili i panika sie zrobiła która przerodziła się zgon ze smiechu, i zakaz chowania sprzętu ( palilismy w tym czasie) zeby w razie czego wyło wiadomo ze to na uzytek własny wszystko. akcja policyjna dla 3 krzaczków :)
 

THE DOCTOR

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
926
Buchów
0
dokladnie o tym mówię oni sie teraz nie bedą zajmować małymi ilosciami itp bo maja nakaz z rzadu ale komercja wciaz bedzie ścigania i to pewnie jeszcze bardziej niż dotychczas
z fartem
 

volkanetta

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2012
Postów
120
Buchów
1
zgadzamy się w sumie choć piszemy inaczej :)
chcesz spać spokojnie zluzuj trochę,
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Nie no bez przesady 600w to mala klima ciagnie,jak to nie jest na poddaszu to tragedii nie ma jedyne co to zapach,znajomi albo jak ktos cie przyuwazy i doniesie...30 to troche sporo na ,,wlasny uzytek,,ogranicz liczbe plantow bedziesz spal spokojnie
Pozdr
 

THE DOCTOR

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
926
Buchów
0
Nie no bez przesady 600w to mala klima ciagnie,jak to nie jest na poddaszu to tragedii nie ma jedyne co to zapach,znajomi albo jak ktos cie przyuwazy i doniesie...30 to troche sporo na ,,wlasny uzytek,,ogranicz liczbe plantow bedziesz spal spokojnie
Pozdr

600w plus reszta ja naliczylem 1400w a to juz sporo da sie cykle wylapac
z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół