nasiona marihuany

Prawo w UK

Wyszukiwarka Forumowa:

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
no wiadomo o co chodzi :D pewnie żeby reszta europy się krzywo nie patrzyła
 

Marks_Uk

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
159
Buchów
0
Rozmawiałem ostatnio na ten temat z moim landlordem, kolo mówił że zawineli jego koleszke za okolo 100 plantow na oucie na 2,5 roku bez zawiasów.
 

karaska

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2009
Postów
361
Buchów
0
jak mu udowodnili 100 krzaków? Co one je trzymał na 1 spocie? Bez żadnej dywersyfikacji? Ja się trzymam reguły - jeden spot- 3 krzaki
 

doniwanesko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2009
Postów
547
Buchów
6
Podbijam temat. Czy coś zmieniło się jeżeli chodzi o uprawę w UK?
Zamierzam sklepać boxa.
 

Xdemon

Member
Rejestracja
Gru 9, 2009
Postów
6
Buchów
0
prawo

<shiza>sto tysiecy opini,zadnych konkretów bo ich nie bedzie,kazda uprawa inna,kazdy policjant inny,kazdy sedzia inny,sytuacja w domu rózna itp itd.Dopoki ktoś nie podpie****i policja nie za bardzo zwraca uwage,zresztą jak zuważyłem głównie interweniują na donosy mysle,ze to jest 95% przypadków.Mieszkam w Szkocjo od 6 lat,w ciągłej hodowli mam okolo 16 roslinek ,które na okrągło owocują ,bo sadzę w róznych terminach a mam na oknie w kuchni, na parapecie.Co prawda mieszkam na 16 piętrze i z dołu gówno widać jakies tam roslinki ale juz od okolo miesiaca doswietlam żarówkami i białymi i niebieskimi tak wiec moja kuchnia jest najjasnieszą kuchnią w całym bloku,12/12 zapalają sie automatycznie o 7 tak do 19 ,ale poki co od paru lat nikt nie zwraca na to uwagi .Tak wiec ni to autdoor nito indoor haha ale parapetówa jak nalezy ;d;d . Dodam,że jezeli nie znajdą wagi,worków i tego typu rzeczy co wskazuje na to ,że nie handlujesz i masz tylko na własne potrzeby będzie to zakwalifikowane jedynie jako uprawa na potrzeby własne i praktycznie zero odpowiedzialnosci ,jedynie konfiskata sprzetu jakikolwiek by nie był.Warto sobie uszykować alibi ale mądre powiedzmy ,jezeli często chorujesz na cos powiedz ,ze robisz sałatki i to pomaga ,masz kamien w nerce - na ból no bo ile mozna zrec tabletki ,masz raka to robisz to juz całkiem legal ;d;d. Wierzcie mi ,że warto cos mieć na usprawiedliwienie mimo,że sędziowie znają już chyba wszystko na co się ktoś tłumaczył ale to też podstawa aby złagodzić maksymalnie odpowiedzialność pod podlegające prawo bo nikt tu za pare krzaków nie chce karać ale musi bo takie jest prawo.
W Polsce pod tym względem to maja swira i karzą z uporem maniakalnym podobnie jak kiedyś w latach50-60 to było z bimbrem.
Palę od ponad 30 lat i hoduję ponad 25 . Zaliczyłem kilka wpadek w młodosci ale jakos sie zawsze na wpół upiekło bo młody ,głupi itd ,a teraz stary i głupi ;d;d. Moje foty wiszą na fejsie i spoko.Dodam ,że przy takiej uprawie wystarczą ,3żarówki białe6400K i 2 żółte 30W(niebieskie-2700K)Przy czym zólte zapalają sie tylko wczesnym rankiem 7-9 i 15-19 bo w dzien jest go wystarczajaco białe całe 12 godz bez wzgledu czy jest słonce czy nie , chodzi tylko o to aby rosliny były przyzwyczajone od początku do mimo wszystko innego swiatła jak dzienne ale na ,prawde fajnie rosną i kwitną w takiej konfiguracji ponieważ nie rzuca się w oczy aż tak,ze w ciagu dnia przede wszystkim rano jak jest jeszcze ciemno jak i poznym popoludniem ,ze się swieci światło a ,że tak bardzo jasne ,no cóz różne sa upodobania ;d;d. 9(tygodniowy koszt łacznie z dgrzewaniem farelką w moim przypadku aby utrzymać 24 stonie ,bo taką temperature robię i się sprawdza aczkolwiek miałem przy 18-22 ale tak jest teraz najlepiej to 10funcików teraz czyli nic ,bo liscie ,które teraz idą przez bongo rekompensują ten wydatek w 1000%cu procentach ,w przypadku lata koszty--ooooo)
Jest to chyba najtańszy i w miarę bezpieczny sposób na domową hodowlę ,dodatkowym atutem do tłumaczenia się w razie czego jest to,że nie ukrywamy tego co robimy i ,ze blal bla,(zawsze może stać pomiędzy innymi kwiatkami) i nigdy jeszcze z tego powodu nie miałem wtopy ani żadnego wjazdu,wierzcie mi ,Ale nie proponuję Wam stawiać 16 krzaczków bo wtedy da się zauważyć ,robię to teraz tak ,bo po prostu mieszkam na takim a nie innym pietrze, ale poprzednio róznie się mieszkało i 2-3 krzaczki zawsze rosły.
Jak ktoś chce fotki to podeśle na priva bo nie wiem czy tu jest to mozliwe.
Nie bójcie się!! róbcie to z głową i umiarem a przede wszystkim unikać chwały rozgłosu jaki to nie jestem bohater bo na 100% będzie wjazd.Ale i tak warto !!
Pozdrawiam wszystkich zielarzy --ONE LOVE--:spalony:
 

długi

Advanced Smoker
Weteran
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
750
Buchów
1,563
Odznaki
2
^^ dickhead , widac jak masz na imie... lol
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
ja od 2 miechów mieszkam w UK i na 2 dzien jak wynajelismy dom sąsiad, młody angol ,cw*l ***any pod***ał nas ze palimy hehe fakt faktem jarałem z bonia na ogródku (zaraz za drzwiami w kuchni) a sąsiad miał otwarte drzwi od swojej kuchni :] cały dym się w***ał mu na chatę.
Policjant jak przyjechał na zgłoszenie grecznie się zapytał czy może wejść porozmawiać (moja żona ze shizy jak uslyszala od gliniarza WEED spuściła w kiblu bluebery za 40f :/)
Glina powiedział ze dostał zgloszenie od sasiada ze on czuje zapach MJ i jest pewny ze to od nas z domu hehe ja mu na to ze na ogrodzie szlugi jaram on sie usmiechną i powiedział macie dziecko nie palcie w domu MJ a jak chcesz przyjacielu palic weed skitraj sie bardziej na ogrodzie :D myslalem ze pie****ne :pl: ,podziekowal za rozmowe i zyczyl wiecej rozwagi
hehe .

Za to ja na 2 dzien zadzwonilem do RSCPE :yeahh: bo ***any konfident mial starego wilczura i na jego ogrodzie bylo pelno gówien psa , pies brudny , chory, zaniedbany po prostu szkoda wilczura :zjarany: wpadli inspektorzy psa zabrali porobili zdjecia konfident musial odkarzac cale podwórko lacznie z dzielacym nas murem od tamtej pory cw*l spuszcza głowe jak mnie widzi
a co najwazniejsze ma zamkniete drzwi od kuchni i :bongo3: wprost pod jego drzwiami :lol3:
 

Xdemon

Member
Rejestracja
Gru 9, 2009
Postów
6
Buchów
0
okno

dokładnie,w pl policja to straszni nadgorliwcy przekupstwo miesza się z fanatycznym donosicielstwem co poniektórych polcjantów.Prawo się co prawda zmieniło 9 tego ale to tylko prawo,gorzej bedzie jak zwykle z jego interpretacja czyli będzie jak zawsze.:zjarany:
 

Mundek

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2011
Postów
142
Buchów
0
no to mały offtop
4 lata byłem w UK wynajęty dom nawet na polską kieszeń wynajęcie całej chaty jest do ogarnięcia budownictwo zostawia wiele do życzenia no ale cena :).

Miałem bardzo podobną sytuację na początku aklimatyzacja i badanie okolicy
Pracę miałem już nagraną i nie na zmywaku:)

tydzień po wprowadzeniu się przyjechały mendy bo ktoś doniósł, że głośno w nocy się zachowujemy :freak2:

policjant wskazał który to dom i mówił, że on tak dzwoni do nich kilka razy w tygodniu.

Poszedłem tam i spytałem w czym problem a on na mendy dzwoni, że go napadłem :) i tak w kółko.

Najpierw się śmiałem ale po kilku miesiącach i non stop wizytach policji z donosów tego k***istrzała miałem ochotę upie****ić mu łeb
Dopiero jak się przeniosłem dzielnicę obok poznałem dobrych sasiadów.
Bałem się, że będą tępić Polaków ale nic takiego nigdy mnie nie dotknęło
a tamten stary pedał dzwonił na każdego więc się nie liczy.

Po kilku browarowych wizytach u sąsiada pokazał w ogródku konopki i dał siona
ni chu*a nie wiem co to było on tez nie ale było fioletowe i mocarne

Siałem non stop a na chłody do domu indoor. Jeszcze parę osób uprawiało w okolicy ale fakt nikt nie handlował. Policja normalna można by powiedzieć cywilizowana siedzimy u hindusa (inny sąsiad) popalamy w ogrodzie jabłkowego bongo a tu oni.. widzieli, że jesteśmy zjarani jak świnki nie zwrócili na to uwagi szukali kogoś i tylko pytali. Hindus niestety miał yard przed domem a nie za jak 90% domów, więc było nas widać dosyć dobrze :)

No ale taki trafił się policjant bo innym razem jak paliłem mj przed domem dostałem grzywnę ;-/ ale tylko grzywne w PL byłby pierdl
 

NaPrzypaleAlboWcale

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2011
Postów
82
Buchów
0
Uwaga:
W Wielkiej Bytanii za miesiąc wejdą w życie (27.02.2012) przyjęte dzisiaj wytyczne, według których za posiadanie do 100g marihuany i uprawę do 2 roślin konopi na własny, niekomercyjny użytek obejdzie się bez żadnej kary.
Rozporządzenie wprowadza także rozróżnienie użytku medycznego. Obniżone zostały także kary dla tzw. "social dealers" czyli ludzi kupujących dla siebie i udzielającym znajomym. Podniesione zostały kary za hurtowe, komercyjne wytwarzanie narkotyków i Cannabis. Wytyczne obejmują wszystkie nielegalne substancje psychoaktywne.

zazdroszczę wam rodacy na emigracji :D
 

frubel

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2010
Postów
106
Buchów
0
skad masz takie info ? mozesz podac źródło ?
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
siema to nie prawda z tym 100g i 2 roslinami


czytalem ta nowa ustawe i jest tam 5g lub 9 krzakow o lacznej ilosci nie przekraczajacej 40g suchego palenia z wszystkich plantow

wczesniej za to byly srogie kary, teraz maja dawac lekkie a nawet odstepowac od wyroku w przypadkach gdy udowodni sie zazywanie w celach medycznych


gdzies byl temat wczesniej podawalem tam linka do tej nowej ustawy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół