nasiona marihuany

Prawo w UK

Wyszukiwarka Forumowa:

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
nie wiem jak się trzeba na drodze tutaj zataczać żeby doszło do jakiejkolwiek kontroli w UK .... od tak z dupy aut nie zatrzymują , trzeba mieć wszystkie opłaty porobione i nie odpie****ać maniany na ulicy to nic nikomu nie grozi ...
narkotesty tak samo... ciekawy jestem tylko jakiego testu będą używać


Jeździłem dwa lata bez prawo jazdy (miałem provisional driving licence), zero przypału.
Niedawno paląc blanta nie spojrzałem kto puka i otworzyłem drzwi, a tam Policjant. Przyszedł w sprawie włamania do auta przy mojej ulicy, tylko się zaśmiał kiedy delikatnie odgaszałem blanta.
Pewnie mnie zaraz ktoś pojedzie ale lubię brytyjską Policję.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
U mnie lapanki na poludniu straszne w tym tygodniu,nawet w mediach glosno w wiekszosci dilerow i powiazanych growerow lapia.
Co do jazdy samochodem,bez powodu cie pala w Uk nie zatrzyma od 10lat 2razy mnie zatrymali razy za zapie****anie w ter.zabudowanym w nocy-pouczenie,2raz za uz.tel.kom. 85Ł doszkalajacy kurs 0 punktow karnych.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Wielka Brytania. Sam zapach marihuany nie może być przyczyną zatrzymania – tak zostali poinstruowani policjanci w UK.

Policjanci dostali zalecenia, aby nie przeszukiwać osób tylko dlatego, że poczuli od nich marihuanę. Oficjalne raporty wskazują, że takie praktyki nie zwiększają prawdopodobieństwa skazania takiej osoby za posiadanie marihuany, więc nie powinno się ich z takiego powodu zatrzymywać i dokonywać przeszukania.

Raport mówi, że w całej UK zanotowano 596 przypadków, gdzie policjanci zatrzymywali i przeszukiwali osoby, od których poczuli zapach marihuany.

W związku z powyższym nie zostały przeprowadzone żadne zmiany w brytyjskim prawie a sam raport jedynie wskazuje, iż policja nie powinna stosować takich praktyk.

„Zgodnie z praktyką policyjną zapach marihuany bez innych uzasadnionych podejrzeń nie może oficjalnie tłumaczyć przeszukania osoby. Większość nieuzasadnionych przeszukań dokonywanych przez policjantów nie zwiększa prawdopodobieństwa, że osoba przeszukiwana trafi za kratki” – twierdzą autorzy raportu.

„Przepisy wskazują, że ważniejsze jest podejrzane zachowanie niż sam zapach konopi i to ono właśnie powinno być podstawą do przeszukania osoby. Podejrzane zachowanie częściej wiąże się z faktem posiadania narkotyków”.

Takie zachowania grożą utratą publicznego zaufania do policji.

------------------

:lol3: w PL nie do pomyślenia
 
D

DarkMessiah

Guest
To teraz jak somsiedzi poczuja to policja i tak nie przyjedzie :D
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Panowie coś się zmieniło czy nadal do 8-9 krzaków można spać spokojnie ? Trochę mało to 8-9 :(
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Na mojej ulicy w promieniu
200-300 metrów razem ze mną uprawia conajmniej 3-4 osoby i spokojnie czuć kiedy jest ktoś blisko ścinki. Ostatnio podjechałem nie opdal domu taxą to nawet nie wy siadając było czuć sztynks w samochodzie.... Dalej wszyscy uprawiają i żyją spokojnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół