nasiona marihuany

Out 2009 by plantator11111

Wyszukiwarka Forumowa:

PurplePower

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2008
Postów
74
Buchów
0
widze ostrożność pierwsza klasa, prawidłowo.

dzisiaj wlasnie pojechalem zobaczyc na spota gdzie mi zalało planta co tam slychac ot tak, z nudów, patrze a tam poprostu 30 cm od miejsca gdzie by rósł moj krzak koleiny (bo tak to trzeba nazwać) szerokości opon od traktora albo innego buldożera :D pojechalem w ślady tego szitu a normalnie po drzewach jechal mlodych itp bo naprawde ciezko sie tam dostac trawa po pas, i co? i zobaczyłem jakies doły wykopane koparką czy cos.. także strzeżcie sie i niech moc bedzie z wami :D
 

PLANTATOR11111

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2009
Postów
101
Buchów
0
***ałem sobie topka z ak47 tego dużego bo chciałem zobaczyć czy są już dojrzałe pestki ale jeszcze z tydzień muszę ją potrzymać bo nie wszystkie są dojrzałe.
Te są ładne są to pestki AK47#GWS<joint>

Te jeszcze nie dojrzałe ale wykiełkować wykiełkują .

Dokładnie z tego topka.
 
Ostatnia edycja:

PLANTATOR11111

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2009
Postów
101
Buchów
0
Passion#1xCanadian

Topek Passion#1xCanadian w końcu ruszył z kwitnienie jak myślicie czego ma wiecie genów Passion#1 czy Canadian?

1. Durban Poison




Fajnie wyrosły 2 topki

Ta gałązka jest zapylona sweed edi pestki już widać.

2.Durban Poison




AK-47 na nasionka


Reszta auto jutro .:smokee:
Nie wiem już w końcu czy kupować te nawozy ghe i stymulatory bo podobno się nie opłaca a ja zaś widzę co parę dni coraz lepszy efekt a wy jak myślicie kupić na następny sezon gha +stymulatory bo w tym roku nie mam stymulatorów to jak bym je mial to myśle że był by jeszcze lepszy efekt czy hesi zestaw ??
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
kup jeszcze teraz stymulator ale jakiś 100% organiczny to będziesz mógł do samej ścinki lać i będzie to miało sens bo chemiczny i tak za jakiś czas musiał byś odstawić a one jeszcze sporo pokwitną :] także jak zamówisz szybko i szybko dostaniesz to sens jest ale organiczny ... :] a na przyszły sezon jaknajbardziej jak masz pewną miejscówkę i nikt ci twojej pracy nie zniszczy inaczej chyba nie warto lać i się scierać bo wydajesz kase a krzaków nie ma :]a i bez stymulatorów na zwykłych nawozach wyrosną ładne planty :] tak jak widzisz zresztą na swoich :]
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
tych durbanów to Ci strasznie zazdroszcze. Ja mam F1 z Nirvany i ledwo co pokazały preflovery. Gratulacje!
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Kuźwa też biorę Durbana na next sezon nie ma bata, tylko właśnie nie wiem jeszcze którego.. ale krzaki masz kozackie także graty:yeahh:
 

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
Ładnie jedziesz PLANTATOR, będzie w h*j palenia. Widać profesjonalne podejście do uprawy, więc i muszą być piękne krzaki.powodzenia
 

PLANTATOR11111

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2009
Postów
101
Buchów
0
Passion MIX

Easy Sativa

Easy Sativa

Rudealis Skunk 2 ostatnie to hermy ale będę obrywał jajca.

Rudealis Skunk

2 Passion MIX dodam następnym razem bo mi baterie padły.
 

PurplePower

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2008
Postów
74
Buchów
0
nie wiem jak to robisz, ale masz reke do kwiatkow jak moja babcia ;D kwitną ci jak bez tak mi sie skojarzylo na zdjeciu co masz 2 topy ;d
 

PLANTATOR11111

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2009
Postów
101
Buchów
0
Wszystkie razem

Passion#1xCanadian

Topek Passion#1xCanadian

1. Durban Poison




2.Durban Poison



Udało mi się uratować chłopa Durban Poison zapyliłem jedną gałązkę będę miał pesteczki na next out:smokee:
 

Vepik

Active member
Rejestracja
Lip 13, 2006
Postów
42
Buchów
5
Fantastyczne masz te Passiony zresztą AK, i diesle tez niczego sobie,cały czas je karmisz.Ile czasu juz kwitna.?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół