nasiona marihuany

2xbig bud i 3x??? Out'09

Wyszukiwarka Forumowa:

Dumle

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
33
Buchów
0
Wiec siema wszystkim 2 nasionkna big bud a 3 (prawdopodobnie lowryder ale nie pamietam)

1#Dzien 9



2#Dzien 12






1#Dzien 16



2#Dzien 19



I tu wlasnie sie problem zaczyna z jedna roslinka cos nie tak sie dzieje




Jak myslicie bedzie cos z nich ??
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
Po pierwsze to lipnie , że je razem posadziłeś .. mogłeś chociaż w kubkach po jogurtach jak nie stać na doniczki Cie było (choć wątpie) teraz to będą wlaczyły o wszystko ..przestzren na korzenie ,o światlo , o jedzonko ITD. Ten ostatni plant wygląda jakby był przypalony nawozem . Nawoziłeś je ? Ogólem póżno na BB ale moze coś wyjdzie . Jak mówią lepiej późno jak wcale
 

Dumle

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
33
Buchów
0
nie zadnego nawozu nie dawalem i tak wyszlo wrzucilem kilka nasionek do jednej i do drugiej nie myslalem ze az tyle ich wyrosnie zostawic te liscie czy je uciac
 

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
Kurcze nie wiem bo jak to objaw grzybicy to hu**wo (bo wygląda podobnie) i może przejśc na całą roślinę i jej koleżankę z doniczki. Z drugiej strony to może masz złą ziemie ( widze pełno skorupek slimaków a one są bogate w wapń a z kolei wapń alkalizuje ziemię) . Sprawdź PH ziemi jak jest dobre to rwij liscie . Jak nie masz jak sprawdzić rwij odrazu . Lepiej żeby urosła mniejsza niż zdechła całkiem . ELO !
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Zrobiłeś duży błąd sadząc 3 rośliny w jednej doniczce...jedno jest pewne że teraz ciężko będzie Ci go rozwiązać bo najprawdopodobniej korzenie zdążyły się już poplątać... rośliny będą teraz rywalizować po między sobą co na końcu przełoży się na drastycznie mniejszy plon... Pamiętaj o tym na przyszłość ! bo jest to na prawdę istotna rzecz
 

lisek940

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2008
Postów
25
Buchów
0
No własnie korzenie mogły zdążyć się poplątać i cieżko ci bedzie je rozsadzić . Spróbowac zawsze mozna :p
 

Dumle

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
33
Buchów
0
oki oki dzisiaj utne liscie i sprobuje je przesadzic pojedynczo

no poprzesadzalem ale niestety w kwiacarni nie mili doniczek to musialem wziasc buletki :]

listki oderwalem ale niestety jak padalo przypalilo sie kilka innych listkow



 
Ostatnia edycja:

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
W pierwszej fazie wzrostu bardzo szybko rozwija się system korzeniowy,więc jak zobaczysz w tych plastikach korzonki które już docierają do dna,a myślę że tak już może być to jak najszybciej uciekaj z nimi do większych doniczek,albo na out.Ja też za długo zwlekałem z przesadzeniem i się to odbiło na plantach.Jak w kwiaciarni niema doniczek to idź do byle warzywniaka i pani Ci za pare groszy sprzeda 5l wiaderka albo 10(ja tak w tamtym roku zrobiłem) robisz drenaż i już masz dobre doniczki...:freak2: pozdro 600
 
Ostatnia edycja:

p1125

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2008
Postów
76
Buchów
1
Masz hujową glebe i zadużo wody lejesz przesadz ja do konkretnej mieszanki bo ci zdechną
 

Dumle

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
33
Buchów
0
ziemia jest uniwersalna, a jaka ziemie powinienem miec ?
 

p1125

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2008
Postów
76
Buchów
1
Na forum znajdziesz jak przygotować dobrą mieszankę.A to że napisali na opakowaniu ziemia uniwersalna to nie znaczy że nadaje sie do twoich roślin. Ta twoja gleba wygląda jak przelany torf nic z tego niebędzie.Polecam podłoże uniwersalne substrala z nawozem osmocote mieszasz z włóknem kokosowym,perlitem i masz za***istą mieszankę.Pamiętaj że dobre podłoże to podstawa, a mj ci nie urośnie jak jej niezapewnisz odpowiedniej gleby i PH
 

Dumle

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
33
Buchów
0
P1125, oki kupie te mieszanke co napisales i teraz takie pytanie. azofoska (czy jakos tak) warto to kupic ? mam juz kupiony bio-humus jakis jeszcze nawoz mam dokupic ??

czyli mam kupic tak:
Ziemia uniwersalna
nawoz substral osmocate
wlokno kokosowe
perlit

boje sie ze moze tego nie byc w moim sklepie ogrodniczym moge jakies inne zamieniki kupic i jakie najlepiej ??
 
Ostatnia edycja:

boosterti

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
113
Buchów
0
Po prostu kup ziemie z dobrym ph, dodaj po lyzce dolomitu na litr i bedzie dobrze.
 

p1125

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2008
Postów
76
Buchów
1
Nawóz osmocote jest składnikiem tej ziemi jako dawka startowa starcza na 1,5 miecha nie musisz go kupowac.Przygotuj dobrą mieszanke, a z nawozami poczekaj ten humus ci wzupełności wystarczy, póżniej coś na flo dokupisz.Poza tym masz wszystko napisane na forum co z czym i w jakich proporcjach mieszać.Tylko pie****isz sobie fotorelacje takimi pytaniami.Zabierając się za grow nie nie ogarnołeś nawet podstaw.Czytaj i jeszcze raz czytaj bo zmarnujesz takie fajne pestki
 

Dumle

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
33
Buchów
0
dobra kupilem 20 litrow ziemi kwiatowej 20 litrow torfu odkwaszonego, paczke suszonego obornika i nawoz substral osmocate perlitu niestety nie mieli, jeszcze tylko skrece te wiaderka 5l i biore sie za przesadzanie

PS juz dlugo siedze na forum ale jak czytalem wszystkie posty na temat podloza to w kazdym sa inne skladniki i nie wiedzialem co w koncu kupic no ale mam nadzieje ze dobry zakup zrobilem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół