nasiona marihuany

Przeczytaj zanim wkleisz utwór

Wyszukiwarka Forumowa:

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Proszę o umieszczanie pojedynczych utworów w istniejących tematach.
Np kawałek hip-hopowy w temacie o hip-hopie.
Będzie bardziej przejrzyście jeżeli to będzie posegregowane .Zakładanie nowych tematów z pojedynczymi utworami robi chaotyczną mieszankę.

edit curandero:

jeżeli komuś po wklejeniu linków w komende {youtube][/youtube] wyświetla się "Failed to recognized your video code, please enter the video ID or full video URL wich contains the Video ID" tzn, że musi skopiować długi link:

tu jest jak: https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-354999.html&fullsize=1
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Prosimy o umieszczanie linków z youtube stosując kod > [ youtube ]LINK[ /youtube ] BEZ SPACJI.
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
Prosimy o umieszczanie linków z youtube stosując kod > [ youtube ]LINK[ /youtube ] BEZ SPACJI.

proszę o jeszcze bardziej łopatologiczne wytłumaczenie,jak wrzucić film z YT żeby był widoczny w posatci okienka a nie samego linku,z tego co widze nie tylko ja sobie z tym nie radze :pr:
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Pomożecie?
jak wkleić link z teledyskiem albo innym videło żeby odrazu wyświetlało sie okienko w danym temacie...
nie wiem bo nie próbowałem:( tj.wyżej piszą będzie działać?
 

venom

symbiot
Rejestracja
Gru 20, 2015
Postów
67
Buchów
2


-takie coś ?


:edit jest opcja - dodaj film jak piszesz post, na górze druga ikona od prawej - prawa szyna lewe koło <lol>
 
N

Nitrofit

Guest
Pomożecie?
jak wkleić link z teledyskiem albo innym videło żeby odrazu wyświetlało sie okienko w danym temacie...
nie wiem bo nie próbowałem:( tj.wyżej piszą będzie działać?

Klikasz w ikonkę dodaj film jak na screenie poniżej:



Następnie pojawi Ci się takie okienko:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół