nasiona marihuany

Shik'out - Passion#1 !2009!

Wyszukiwarka Forumowa:

Shikamira

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
246
Buchów
0
Odmiana - 5xPassion#1
Data wyjścia na powierzchnie roślinek - 10.06
Ziemia - 10l kwiatowej + ziemia ze spota + dolomit pod każdą rośline
Podlewanie - około 4 razy, gdyż podlewał je głównie deszcz, ostatnio 1 podlane Biohumusem Forte i raz innym, nie pamietam nazwy, dość mocno stężonym (dawka około 2-3 razy większa niż zalecana)
Czterem na pięć dzisiaj zrobiłem LST

Zdjęcia:




















 

konkwista88

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2008
Postów
87
Buchów
0
a Passion to trochę nie za duży na supercropping? :D ogólnie to wszystko ok i mam pytanko do czego przymocowałeś sznurek który trzyma roślinkę?
 

Shikamira

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
246
Buchów
0
Późno wysadzony więc duży nie urośnie, także jest ok ;)
Mocowanie to druty wbite w ziemie porządnie a sznurki to przejsciowe musze sie wybrac do ogrodniczego kupic troche metrow zielonego sznurka :p a mocowane one do wbitych pod katem patyków.
 

Shikamira

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
246
Buchów
0
Przepraszam za post pod postem ale mam pytanie, jak myślicie ile jeszcze urosną? :p I kiedy mniej więcej zaczną kwitnąć? Chciałbym oszacować mniej więcej plon :p
 

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
Szacować plon to bardzo głupie jest .. to jak skóre na niedźwiedziu dzielić . h*j wie czy dożyją zbiorów (OBY DOSZLY nikomu zle nie zycze) . Ale przy dobrych wiatrach to urosną jeszcze raz takie jak są .. ilośc plonu może być różna . Zależy jak skarmisz . Ale sądze że po 50 g ( z obserwacji innych fotorelek z poprzednich lat wiem ) powinno być . Oczywoście 5o z planta > POZDRO !
 

boosterti

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
113
Buchów
0
50gr z jednej rośliny... Hmmm, w takim razie ja ze swojej powinienem mieć z 300, a pewnie nie będę miał...
 

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
50gr z jednej rośliny... Hmmm, w takim razie ja ze swojej powinienem mieć z 300, a pewnie nie będę miał...

Cobyś się miło nie zaskoczył .. toć to kolos . Mi powiedzieli , że moja sucza da jakies 50 g więc myśle ze i te dadzą bo są podobne wielkością . No może moje są gęstsze troche<lol> .
 

Shikamira

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
246
Buchów
0
Ok dzięki za podpowiedz ;) ja licze na to żeby mieć 100g z tych roslinek (nie wiadomo ile z nich to bd suczki :p)
No i leci do mnie 10 sztuk white widow x blue berry af ;) dołączą do tej fotorelacji lub zrobie osobną, jeszcze zobacze ;)
 

lisek940

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2008
Postów
25
Buchów
0
Bardzo ładny "pomidorek" :p Nie widać żeby miał jakies niedobory :p Oby tak dalej :p czekam na AF :p Powodzenia !:spalony:
 

Shikamira

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
246
Buchów
0
Bylem dzisiaj na spocie. Podlałem każdego planta po około 1litr wody z nawozem. Każdy plant dostał też już bardziej profesionalne LST boczne szczyty juz zaczynaja ladnie rosnac. Fot brak, nie wzialem aparatu, pzdr
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
Witam na tej foto.

Wtrące swoje dwa słowa bo mam 10 szt (fem) tej odmiany od DP na out i powiem ci szczerze ze są małe i wogóle nierozkszaczone, chciałem zobaczyć i porównać jak innym idzie z pasionami 1 na out. Moja rada co do p 1 jakom zaopserwowałem chodz mam pierwszy raz ta odmiane, lubią strasznie biohumusa f wiec wal im już półtora, dwie dawki tego specyfiku i szybko zwiekszaj wraz ze wzrostem nic im niebedzie a zobaczycz jak ruszą moje wysadzałem bodajrze jakoś pod koniec maja teraz mają około 120 cm i są za***iście rozkszaczone znaczy (mialy) bo dziś dostały pierwszego fima i delikatne lst... A bałem sie ze mizernie wyglądaja bo niejednym o tej porze p1 juz kwitnoł....

Co do zbiorów nikt ci niepowie ile tego bedzie ale myśle ze będziesz miał duzo wiecej jarania niz 50 g passion jest hojny

Życze powodzenia shikamira dasz rade a jak mu poświęcisz więcej czasu to i ty i on bedziecie zadowoleni.....

Łap bucha.....
 

Shikamira

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
246
Buchów
0
Dzięki za rady ;) A co do wysokosci itp. Roslinki trroche mialy na poczatku stresu itp. byly na parapecie troche oraz nie sa to orygialne nasionka od DP tylko z open seeda, wiec moze troszke gorsze geny maja itp. ze tak szybko nie rosna ;) co do B forte to zastosuje i zobaczymy ;)
 

Aparacik

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2008
Postów
29
Buchów
0
Jak chcesz zeby jak najszybciej rozroslo i posiadasz troche funduszy to kup sobie "ASAHI SL"

Asahi SL to biostymulator wzrostu i plonowania roślin. Środek powoduje przyspieszony bujny wzrost roślin, ma wpływ na wyższe plonowanie oraz polepszenie jakości plonów. Najbardziej wskazane jest zastosowanie środka w przypadku uszkodzenia roślin np. środkami ochrony roślin lub w warunkach nie sprzyjających wzrostowi roślin np. susza, przymrozki i po posadzeniu.

Pozdro i powodzenia ;)
 

Shikamira

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
246
Buchów
0
hmm.. W weekend wybiore sie do ogrodniczego i moze kupie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół