nasiona marihuany

nasiona regularne (wiekszoc meskich czy zenskich?)

Wyszukiwarka Forumowa:

WRX

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2013
Postów
228
Buchów
0
Ostatnio miałem nasionka z palenia i pomyślałem sobie ze esadze je o tak do boxa z automatami i jak się okazało nasionka tez było auto i na szczęście fem ;)
 
A

Azael

Guest
Ostatnio miałem nasionka z palenia i pomyślałem sobie ze esadze je o tak do boxa z automatami i jak się okazało nasionka tez było auto i na szczęście fem ;)

To że wyrosła damka nie znaczy że było to nasiono feminizowane.
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
Nepal x Hindu Kush 2009 Regularne (Tanska Seed Development) ponoc palenie masakrator wiec mam zamiar zakupic 6 pestek i ciekaw jestem czy bedzie chociaz 1 damka
 

Jamaican Brother

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2015
Postów
200
Buchów
1
Nie ma nasion żeńskich. Są nasiona feminizowane czyli modyfikowane genetycznie celem pozyskania wyłącznie roślin żeńskich.

Ja nie pisalem o nasionach, tylko o skrocie, fem moze rowniez oznaczac kobieta, itd. Bo doslownie sie nie tlumaczy.
Wiem co to nasiona feminizowane :)
 
N

Niedzielny3.0

Guest
Prawdopodobienstwo ze wyrosna zenskie wzrasta podobno gdy sie startuje podczas pelni ksiezyca. Znajomy mowil "prawdopodobnie ktos nasral w fortepian" . na 10 ak47 8 wyszlo z czego wszystkie zenskie:-\ zapylac chyba po Bozemu bd:).
 
A

Azael

Guest
Prawdopodobienstwo ze wyrosna zenskie wzrasta podobno gdy sie startuje podczas pelni ksiezyca. Znajomy mowil "prawdopodobnie ktos nasral w fortepian" . na 10 ak47 8 wyszlo z czego wszystkie zenskie:-\ zapylac chyba po Bozemu bd:).

Gratuluje dobrego pakietu nasion. Ktoś inny dostanie 8 facetów.
Ktoś komuś nasrał w fortepian...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół