nasiona marihuany

Whisky

Wyszukiwarka Forumowa:

Simsung

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
73
Buchów
23
Piłem Johnie walkera black label.
Niestety - nie podszedł mi zbytnio, moze dlatego ze nie mielismy lodu i stało to pare godzin w zamrażarce :D
 

luelt

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2008
Postów
113
Buchów
7
To ja tez sie wypowiem na temat jednego z ulubionych trunkow.
U mnie na pierwszym miejscu sa trunki Irlandzkie. Jedna z lepszych jaka pijam to Bushmills single malt Irish Whiskey 10 letnia. Trzeba dodac ze o polowe tanszy Jameson tez nie jest zly.
Ze Szkocji to raz miale przyjemnosc sie delektowac Glenmorangie 18 letnia niestety cena okolo 70 funtow za butelke troche odstrasz:( Highland Park 12 tez jest jedna z bardziej wysmienitych, do tego jeszcze Laphroaig 10 i dosc popularny Macallan 10 lezakowany w beczkach po Sherry.
 

boosterti

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
113
Buchów
0
Rządzi chyba Jack Daniel's i czarny Johnny, ale czasem pijam sobie jakieś tańsze burbony czy whisky typu np. kaufland lub tesco. W połączeniu z cola są całkiem smaczne. No i wygrywaja w kategori "liczy się ilość, a nie jakość" :D
 

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Bardzo fajny był Glenfiddich 12YO
W takim wlasnie Glenfiddichu rozpuscilem zywice wwxbb - otrymowane liscie zywiczne z roslinki(ususzone) wrzucilem do takiego łiskaczyka (0,4L) i tak trzymam już 3 miechy. Fajna taka klejo - mgla sie zrobila...
Zacna whisky.
Z blendow to Dimple ,Jack Daniels,Jim.
Z maltow jedna jedyna Glenmorangie 35yo i nowy Signet - w sumie chcialem w nim rozpuscic te listki.A no i zielony(czy to niebieski walilem , niepamietam) Johnny Walker - mistrz nad mistrzami.
 
S

sru

Guest
A no i zielony(czy to niebieski walilem , niepamietam) Johnny Walker - mistrz nad mistrzami.
no różnica spora - niebieski kosztuje od 400 do 600 złotych za flaszkę ;];], zielony z 150 <joint>
 

milkosny

Active member
Rejestracja
Sie 29, 2009
Postów
27
Buchów
0
hehe ja wlasnie sacze sobei ballantines'a z cola. generalnie z tych tanich whiskey to tylko ballantine's i ew. passport. red label jest obrzydliwy. najtanszy jack jest nawet, ale wole black label. no ale z tych co wymienilem to i tak chyba ballantines mi najbardziej podchodzi. z takich drozszyc slyszalem ze niebieski johnny jest kozakiem (oczywscie pity z lodem a nie jak przy tanich whiskey z cola ;) ). no. chociaz oczywiscie sa i tacy ktorzy takiego johnnego czerwonego pija czystego, osobiscie nie jestem fanem :pP
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
tak na dobry początek to obowizkowo jack daniel's a potem to i absolwent wchodzi jak woda
 
S

sru

Guest
z takich drozszyc slyszalem ze niebieski johnny jest kozakiem
no ciężko o droższego na normalnym rynku, 600zł flaszka. w sumie przy luksusowych koniakach to ta cena to nic - ostatnio na bezcłowym trzymałem flaszkę koniaka wartości mojego auta... i pomyśleć ktoś to pije, jedenkielon - jedna alu fela...
 
G

Gość

Guest
Próbowałam już różnych whisky i whiskey, ale największe wrażenie zrobiła na mnie Highland Park Aged 30 Years Single Island Malt. Postawił mi ją chłopak na 30 urodziny w Jastrzębiej Górze w Heinekenie - większego wyboru "Rudych" nie znajdziecie w calej Polsce.
Z takich prostych "codziennych" to najchętniej Grants, Teachers, Haig, a burbony - Wild Turkey, Four Roses, Jack i Jim Beam Black.
A rumów szanowni pnowie nie używają? Radzę Asmussena - Jamajski mocny(54%) aromatyczny ciemny, albo mezcal Laita z robakiem(ponoć niezły afrodyzjak)
Szkoda, że nie można zorganizować spotkania forumowiczów, jak robią to inne społeczności :zjarany: i miło popróbować wspólnie różnych niezdrowych i zakazanych rzeczy.
 
Ostatnia edycja:

Defenders

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
784
Buchów
13
Ja rozsmakowałem się w Chivas Regal bez lodu i bez żadnych dodatków, ot zwyczajnie w whiskówce...
 

nienajarany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2009
Postów
489
Buchów
0
lubię balantajsa z lodem, colą i cytryną. Ale nesti brzoskwiniowa też jest dobrą alternatywą dla coli ;)
 

globus1990

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
72
Buchów
0
jestem przyzwyczajony do czystej piłem jim beama i jakoś mi nie podszedł polak przyzwyczajony do swojego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół