nasiona marihuany

Whisky

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Wshisky jest za***iste. w hiszpani 2L Sir Edward's kosztowal w przeliczeniu 80zl co daje 20zl za 0,5L, w Polsce 0,7 L kosztuje 70-80zł. Jest to jedna z lepszych whisky jakie pilem a z tych znanych typu johny walker, jack daniels, ballantines, jim beam pilem wszystkie i moga sie schowac za Edkiem. Ojciec na moje urodzinki (kilkanascie dni) ma otworzyc black labela a tego akurat jescze nie smakowalem ; )
 

Lorenzo

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2010
Postów
234
Buchów
0
Swego czasu na promie do Szwecji kupiłem Laudersa i jakoś mi podszedł z cola i lodem
 

cropper

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
159
Buchów
0
Jeżeli ktoś nie ma za duzo hajsu w kieszeniach to polecam Balantaisa z lidla albo co ostatnio odkryłem burbonik Western Gold, małe pieniądze i dobrze smakuje.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Polecam dla lubujacych sie w wyraznym smaku whyte & mackay tradycyjna szkocka (wlasnie sacze po troche bo zrobilem butelke z racji przeziebienia)wchodzi za***iscie,ulubiony trunek to Jameson ma lekka nutke wanilii moge pic litrami,po za tym lubie monkey shoulder,J&B, wy***ana w smaku jest Isle of Jura droga ale warto,Grant starsze wersje lub smakowe Glenmorangie jest pyszny...to tyle wracam do picia cheers :jocolor:
 
Ostatnia edycja:

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
ostatnio regularnie grant's z lodem i cytryną
 
G

Gość

Guest
Bez urazy, ale whisky ma bardzo rozbudowany bukiet, można dodać wody, określoną ilość lodu. Cola, albo inne smakowe dodatki, to trochę jak Amerykanie, którzy piją Hennesy, czy Curvoisiera z colą. Smiejecie się z amerykańskich raperów że prostacy, ale zabijanie bukietu whisky cukrem, i cytryną to jak foie gras z musztardą..., albo włoska pizza z keczupem
 

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
Bez urazy, ale whisky ma bardzo rozbudowany bukiet, można dodać wody, określoną ilość lodu. Cola, albo inne smakowe dodatki, to trochę jak Amerykanie, którzy piją Hennesy, czy Curvoisiera z colą. Smiejecie się z amerykańskich raperów że prostacy, ale zabijanie bukietu whisky cukrem, i cytryną to jak foie gras z musztardą..., albo włoska pizza z keczupem
Właśnie miałem coś w tym stylu napisać, ale mnie ubiegłeś ;)
 
S

sru

Guest
ja właśnie sączę courvoisier vs i nie ma dla mnie nic lepszego od dobrego brandy. nawet whisky czy whiskey nie jestem w stanie tak sączyć jak "duszę wina"
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
whiskey moja zono.....


lubie wlasciwie wszystkie a najbardziej danielsa
raz pilem dwudziesto paro letniego bushmillsa
calkiem calkiem! malo alko czuc taka won drewna


cytrynka i lod z cola - obowiazek <piwofuck>
 

chmuratobuchor

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2010
Postów
97
Buchów
0
uwielbiam jack daniels i też dlatego jest to dla mnie niebezpieczny trunek. Mogę go pić jak herbatkę delektując się każdą kropelką bez opamiętania i z tego powodu często przesadzam co się nie kończy zbyt dobrze. Szczególnie na drugi dzień jest ciężko. Whiskey to alkohol prosto od boga. Nic lepszego nie piłem.
 

loniu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 20, 2008
Postów
540
Buchów
0
Ja tam nie przyjmuję whisky, nawet jak jestem trzeźwy, to mi się wraca. Muszę się sporo namęczyć, żeby wypić 0,7 we dwóch. Ten smak jest zbyt mdły, ja muszę czuć co piję (krajowa, krakowska ;D)
 

hitchhiker

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2011
Postów
416
Buchów
2
Nie lubię wódy,ale whisky mogę pić i pić ;)Miałem okazję spróbować wiele gatunków i miano najlepszej whisky muszę przyznać szkockiemu lagavulinowi (16yo).
Jeżeli chodzi o sławnego niebieskiego JW-nic specjalnego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół