nasiona marihuany

EASY SATIVA

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Marholt

Guest
spoko luz, ;) ja jescze nie chce zeby moja ES kwitła (u góry) bo jescze troche mala jest :p niech jescze z miecha porosnie :D
 

Mary-lover's

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2007
Postów
129
Buchów
0
No moje ES mają już ok 140 cm (mniejsze) i ze 170 (te większe). Jak na początek lipca to naprawdę ładne rośliny. Rośliny mojego kolegi (nad którymi się opiekuję - jestem ich ojcem chrzestnym ;) ) mają już prawie 190 cm :). I ta ES to dopiero zaczęła kwitnąć. Będzie z niej ogromny zbiór.
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Pytanie. Czy jeżeli wysadzil bym teraz ES to czy odrazu by zaczęła kwitnąć czy jeszcze vega by miala z dwa tygodnie?
 

terrorister

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 24, 2006
Postów
1,000
Buchów
6
SMIESZNY1 napisał:
Czy jeżeli wysadzil bym teraz ES to czy odrazu by zaczęła kwitnąć czy jeszcze vega by miala z dwa tygodnie?
wtykam sie w temacie bo ten post to aż w oczy razi :geek: ku**a chyba normalne ze roslinamusi troche porosnać zanim zacznie kwitnac
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
maciekmarley napisał:
-=*BerniO*=- napisał/a:
obawiam sie, ze nieda rady.


Mówisz...? ile jej jeszcze dajesz do kwitniecia?
Tydzien, max 2 tygodnie.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
mozliwe, ze jeszcze niekwitnie bo ma zaduzo azotu. Dodajesz jej jakiegos nawozu?
 
M

Marholt

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
mozliwe, ze jeszcze niekwitnie bo ma zaduzo azotu. Dodajesz jej jakiegos nawozu?
No co jakis czas biomumusem albo humovitem, i jakies 2 tyg temu podsypalem ją dolomitem tak grubosc 5 cm, w sumie tak robilem we wszyskich... :sunny: moge cos zrobic? bo ES to jescze przejdzie napewno zakwitnie, ale jest tez WW i PP :salut: moze jakis inny nawoz???
 
M

Marholt

Guest
Noo juz wiem, kupuje Planton K i S i co jakis czas bede lał florovitem, S teraz a K jak beda juz kwitnac :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół