nasiona marihuany

EASY SATIVA

Wyszukiwarka Forumowa:

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
raz przyniosłem klona w tamtym roku z Easy sativy i miałem go pod lampką również bardzo ładnie spuchł ale w donicy małej i tam troche było ale nie za mocne z podwórka mocniejsza wydaje mi się.
 

Yotox 340rp

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2013
Postów
129
Buchów
0
Zamówiłem od FemaleSeeds 3x4szt Easy Sativa zobaczymy co z tego będzie :spalony:
+ 1x4szt Purple Maroc & 1x5szt C99

Jak coś wyjdzie to się pochwalę na forum :smokee:

Ps: Mam pytanie, to prawda, że ES nie lubi wilgotnej gleby? Bo ja mam mokre spoty i wszystko zawsze gigantyczne rosło i dziwi mnie, że niby ES ma tam nie urosnąć... :/
Tak to prawda. Potwierdzam z własnego doswiadczenia.
 
M

McOut

Guest
Easy Sativa? Od***ana odmiana, moim zdaniem :yeahh: Rośnie piękna choineczka, nie sprawia problemów.

Jakość średnia ale zawsze coś :D Passss
 
H

HCT

Guest
Chłopaki jak w tym roku wam idzie ta odmiana ? Kiedy zaczęła kwitnąć ?
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Miałem od FS w zeszłym roku słabizna próby upalenia sie tą odmianą były naprawdę męczące
 

Cygan793

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
66
Buchów
0
W tym sezonie mam kilka ES od FS i ES od BEBOOKa , mają tą samą miejscówke te same warunki te same nawozy, FS są starsze od bebooka o jakieś 3-4 tygodnie a wyglądają tragicznie, żaden nie ma więcej niż 1-1,4m. Już od samego początku waliły w chu*a dlatego na początku czerwca domówiłem pestki od bebooka , wszystkie są jeszcze na oucie a FS jakieś 2 tygodnie w plecy do es od beeboka, nie polecam
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Miałem na oucie w 2015 2x Easy Sative o różnym pheno. Jedna za***ista, siekala jak trzeba, topy zbite, cytrusowy zapach, zaś druga to padaka w opór! Nie kopala praktycznie wgl aż wstyd było to komuś opie****ic. Dałem ziomkowi za darmo jakieś 70g. Ogólnie nie polecam chociaż z drugiej strony ta jedna Sativa była wporzo, ale to i tak ch*j wielki :)
 

Hujec

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
129
Buchów
0
sama easy sativa od female seeds to słaba odmiana, dopiero krzyżowki od GGS były kozackie, wielkie *****e i nawet mocne.
Bo jesli ktos z was chce ES od female seeds to po harvescie mozna sobie pomyśleć że to samosieja, taka jest ku**a mocna:D
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Popieram zdanie przedmówcy i Krzycha. ES od FS miałem w 2016 i paliłem dopiero jak kończył się sort z innych plantów.
Tłumaczenie było takie że głowa przejarana to słabo klepie ale co się okazało jak podzieliłem się z ziomkami że ich nie klepie nawet po dłuższej przerwie.

Morał z tego taki że przereklamowanego gowna więcej nie kupuję.
 

Misku3456

Active member
Rejestracja
Lip 19, 2011
Postów
30
Buchów
0
Miałem ES. Może i ma duże kwiatostany ale jest to słaaabe palenie.
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Przepadam za tą odmianą rośnie to jak na sative przystało ogromne czasem trzeba kłaść na ziemie w poziomie bo inaczej przerasta okoliczną roślinność. Palenie faktycznie do zabójców nie należy, ale ma to swoje zalety odmiana do całodobowego palenia, można po tym wykonywać codzinne obowiązki zamiast zalegać na kanapie co kto lubi. Jedna z moich ulubionych :)



displayimage.php
[/url][/IMG]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół