nasiona marihuany

EASY SATIVA

Wyszukiwarka Forumowa:

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
no to ładnie widac ze ma duzo swiatła :D trzymaj tak dalej
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Cholera mogłem szklarnie zrobić... Moja ma 5 tyg. a jest do dupy nie podobna... Może to wina deszczów...
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
no ta pogoda jest kur*w*** jeszcze ten zimny wiadr ... :/ masakra ...
ale w takich warunkach na balkonie rosną moje krzaczki hh ... i maja juz 3 dni od wykiełkowania z ziemi i maja 6/7cm :) wiec wydaje mi sie ze fajnie rosną .. i 2 pieterko juz sie szykuje
 
D

delete

Guest
widze ze *ThC* sadzisz miedzy pomidorkami i salatka bardzo dorodna roslinka
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
*ThC* napisał:
http://img467.imageshack.us/my.php?image=pict07542ko.jpg krzaczek z nasion od quakea

moje gratulacje :)
 
A

asdasd

Guest
skoro jest juz taki temat, a jest mało zdjęć to tez zamieszcze coś na temat nasionek od queke'a
roslinki po około 6 tygodniach, wtym około tygodnia samego kiełkowania więc myśle że fajnie rosną. Biorąc pod uwage że od około 1.5 tygodnia sa w dużych doniczkach, bo tak to by były już większe myśle.

 

Mazar

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2006
Postów
69
Buchów
0
ale za***iste roślinkii staryy faziarskie sa.. :pr: :thumright: mam nadzieje ze moje ES CSM LR i coś tam jescze mamy hehe tez dojda do końca jak by sie tak stało to staryy :jocolor: :queen: ale powinno być dobrze bo mamy tego w kij dookoła naszego miasteczka :pr: :pr: :pr:
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
tez niedawno zamówilem tą roslinke u quake-a zobaczymy co z tego bedzie :) najlepiej niech sie ktos kto mial tą roslinke i uprawial wypowie na jej temat bo zaduzo oniej niewiem :) peace
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
u mnie Easy Sativa od Queka ma o wiele szersze liscie
 
G

ggg

Guest
Pytanie to kieruję do osób, które uprawiały (od początku do zbiorów) ES. Jakiej wielkości krzaków się doczekaliście, jaki mieliście plon z krzaka oraz jak byście skomentowali smak tej trawki.

peace

[ Dodano: 2006-06-29, 10:42 ]
Mój kolega właśnie przywiózł mi Sativę z Holandii. Panowie...coś rewelacyjnego. Chyba najlpesza trawa jąką paliłem. Specjalnie zamawiałem własnie Easy Sativę. Zapach to jest poemat....trudno go opisać. Po zapaleniu cały czas się śmieję i mam dobry nastrój. Naprawde polecam tą odmianę ze względu na smak. Nie wiem natomiast cały czas jak wygląda sprawa plonów tej rośliny.
 

zielony19

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
54
Buchów
0
witam!

Czy komuś juz dojżała Easy Sativa???? Wstawcie zdjęcia jakieś.Ja przedwczoraj sciałem jednego topka(wysuszyłem w mikrofali) i zrobiłem lolka.Według mnie ta odmiana jest bardzo słaba.


P.S. Czy ktos palił już tą odmiane????

[ Dodano: 2006-09-18, 18:35 ]
Szukałem po necie i w końcu znalazłem fotorelacje Easy sativa


https://talk.hyperreal.info/thread/11608
 

zielonogłowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
125
Buchów
0
Ta moja ES była prawie dojrzala brakowalo jej 2tyg. ale niestety z przyczyn ktore mogły zaszkodzic mi musialem sciąc _naszczescie byla 25L DONICY TO NIE BYLO PROBLEMU) . Wyszlo cos kolo 40 g !!!!! posadzilem po 20 maja i powiem Wam ze jakby postala te 2tyg to by była hyper killerem a zapach jest WYYY********!!!!, i tak była pare buszkow i spie . POLECAM !!!!!!! oczywiscie nasionka od quak'a
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
jesli ktoś ma foty z outa 06 niech wrzuci

sory za odswieżenie starego tematu
 

Mary-lover's

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2007
Postów
129
Buchów
0
Nie ma za co przepraszać :). Ja w tym roku posadziłem sporo ES i tez jestem ciekaw jak ta roślina plonuje,rośnie. Paliłem kiedy ES i muszę powiedzieć, że to jeden z lepszych staf'ów jaki miałem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół