nasiona marihuany

EASY SATIVA

Wyszukiwarka Forumowa:

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Easy Sativa - wszystko jest w nazwie, łatwa sativa przeznaczona do szklarni jak i na dwór. Jedna z najlepszych odmian outdoorowych produkowana w Holandii. Większość kwiatów rozwija nawet przy fotoperiodzie 18/6 i zaczyna kwitnąć w połowie lipca i nagradza Cięogromnymi topami we wrześniu. Występuje zmienność w formie kwiatów i smaku (pomiędzy ostrym a słodkim) jednak wszystkie mają czysty high sativy. Uprawa indoor jest raczej nie możliwa.
Czas kwitnienia indoor: 55-60 dni
outdoor: 15 - 30 wrzesień







Drodzy forumowicze i forumowiczki!!! Chcialbym bysmy ten temat poswiecili odmianie Easy Sativa. Mianowicie chcialbym sie dowiedziec ile statystycznie ta roslina wytwarza THC???
Mozna dodawac takze inne informacje... najlepiej takie, ktorych jeszcze nie ma na tym forum.

POZDRO ALL


ps. nie moglem znalezc mocy tej roslinki na stronach www. nie dawajcie opisow rosliny po angl.
 
D

delete

Guest
nom ja jedyne co wiem to od quakemind ze roslina wytwarza do 10 % THC ale skad on to wie to juz niewiem pytalem sie na gg zamawiajac :D
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
czyli chca 5%-10% ale zobaczymy co reszta jeszcze napisze
 
S

sdfsdf

Guest
no mi Quake mowil ze 8-12% to juz sam niewiem... najlepiej gdyby on sie sam wypowiedzial na ten temat :) a wysokosc roslin to 1-1,5m tyle pamietam z pytan do niego :p
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
jeżeli ci cos to pomoże to wyczytałem że kwitnie 7 tygodni:) Sorry za skromnosc ale nic narazie innego nie znalazłem
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Nie można określić wzrostu rośliny, ani ilośći THC, ROTFL.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Wiem sleja, ze sie nie da okreslic wzrostu ani mocy... ale od czego sa statystki takie np. jak na canabis.fr.pl :D Szukałem informacji na zagranicznych stronach ale nawet tam nie mam za duzo powypisywane na temat ES. A tutaj moze zdazylo sie ludzia gdzies dowiedziec.

STATYSTKI.STATYSTKI np. ok. 99-100% THC :tongue: JokE
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Takie statystki nic nie mówią. Odmiana jest słaba i tyle.

[ Dodano: 2006-04-26, 11:12 ]
Statystyki kłamą. Wg ludzi, którzy to palili - słabizna.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Wiem, ze to nie bedzie taki JEDNOSTRZAŁOWIEC jak WW czy EM ale np. po giecie powinno juz sie "cos" dziac co nie??? Przeciez sativa ma fajny high??? Wiadomo, ze nie bedzie taki jak indica!!! Ciekawe czy ma fajny smak??? :geek: pozdrawiam czekam na wypowiedzi...
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Lajcik mój kuzyn z Pyrogrodu ją miał.Co nie znaczy ze chu**wa ,bo lajt też jest nieraz zarąbisty .Ja osobiscie lubię słabe palenie,od czasu do czasu.
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
Sleja tak mowi zeby brali nasiona od nie go a nie od quake
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół