nasiona marihuany

Porterówka aka Kukułka

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sru

Guest

Podam wam sprawdzony przepis z czasów akademikowego pijaństwa. Nalewka ma smak cukierków kukułek mimo że nie jest z nich zrobiona, nie potrzeba popitki i ogólnie wchodzi jak woda - moc to około 30-35koni [zależy od składników], słodkie [w zależności jak sobie zrobisz]

2piwa porter ciemne [wg. mnie najlepszy Żywiec Porter ale droga bestyja jest]
0.5L spirytusu
torebka cukru waniliowego
pół szklanki cukru zwykłego [więcej czy mnie zależy od Ciebie ;) ]

Do gara wlewasz piwa, wsypujesz cukier i cukier waniliowy i grzejesz delikatnie aż się rozpuści i piwo rozgazuje [ale nie daj się bestyji zagotować!] jak już będzie gotowe to zdejmij z ognia, poczekaj chwilę i dodaj spirytusu, mieszaj wszystko razem jakiś czas i rozlej do butelek. [możesz też do butelek najpierw rozlać spirol a potem do tego dodawać mieszankę piwno-cukrzaną i mieszać w butlach]
Ogólnie po 24h [najlepiej 48h] nadaje się do konsumpcji, na upartego i po paru godzinach :freak2: [w akademikach to czasem ciepłą z gara waliliśmy]

ostatnio piłem taką co stała rok w piwniczce [prezent dla ojca] i była niesamowita, wg. oryginalnego przepisu na nalewkę powinna stac 9miesięcy

edit:
widzę że w tym dziale jest coś a'la przepis na porterówkę gdzie nie ma nawet napisane ile trzeba dać spirolu, jak chcecie to usuńcie ten temat
 
Ostatnia edycja:

souflay

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
262
Buchów
0
miałem spirit niewiedziałem co znim zrobić i zrobiłem porterówkę i powiem że jest naprawde za***ista
dzięki za przepis buch dla ciebie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół