nasiona marihuany

Sprawdz to;)15*LST

Wyszukiwarka Forumowa:

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
Witam
Już wcześniej miałem zacząć tą fotorelacje ale nie mogłem sie do tego zabrać.
Przed zamówieniem docelowych pestek z f2seeds.pl wykielkowalem 4noname z tamtego
roku ktore sa troche starsze. Wszystkie pestki to regular z f2seeds.pl w
niedlugim czasie dotarly do mnie pestki :
2x Passiony ,3xKali Mist , 1xSweet Edi, 2xMexican Sativa x Shaman x DP,
1xPassion x EG, 2xLR#2 , 2xES, 1x DP .
Bolem jest to ze przy sadzeniu na miejscowce nie bylo czasu i nie pomyslalem o oznakowaniu co gdzie jest wiec tylko podejrzewam ale nie chce wprowadzac w bład , po zbiorach bedzie łatwiej zgadnąc . Od narodzin maja troche prze***ane zycie ogolnie roslin bylo wiecej ale pies mi pogryzl niektore calkowicie powyrywal i to sie powtorzylo 2x mimo
kary dla tej zlosnicy ale mniejsza. Na wega dostawaly plantona tego zielonego a w drodze na flo jest GHE-BioBloom-30ml. Od małego wszystkie trenuje LST i tak jak widac;)na poczatku fotki 1,3mpix dalej 3.2mpix wiec najwazniejsze fotki juz troche lepszej jakosci.

Kilka Dni NN

5 Dni starsze

Nastepne 5dni

Dalej o 2Tyg + nieoznakowana reszta kilku dniowa

+2 Dni

znowu +2

+5dni jak widac nie tylko człowiek ma zajawke na samar:/

Młodsze widać już troche starsze

dalej

dokladnie 20 maja

25 juz na miejscowce

1 czerwiec

-||-

3ci

7.06

marny lr 7dmego pachnie cudnie juz kwitnacy tak lemonowo

Porcja z 24.06 widac ze urosly troche foty juz lepszym aparatem telefonicznym


LR

Dalej

next


.


Naginane za kazdym razem przy odwiedzinach nie moge doczekac sie nawozu . cdn
 

souflay

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
262
Buchów
0
stary jestem pod wrażeniem, tyle plantów
powodzonka życzę
 

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
Dzieki, zapomnialem jednej fotki. w sumie moglem je porobic po oberwaniu lisci najbardziej zaslaniajacych nowe odrosty ale to bedzie widac pozniej.
 

RapowePestki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
648
Buchów
4
no no no ;) podoba mi się twoja fotorelacja bede tu zaglądał !! powodzonka życzę
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
Powodzenia życzę!
Szczególną uwagę w twoim ogródku zwróciła mi 1xPassion x EG,
ponieważ kocham odmianę Passion#1 (za jej osiągi w tym klimacie :) )
Jak byś sobie przypomniał która to ,to bym był wdzięczny XD
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Pięknie Droopy! Fajna miejscówka, Superaśne planciki, Wzorowe lst...widać dobrą rękę i przerobioną praktykę. Przyglądając się twojej fotorelce, przypomniały mi się moje outdoory...i zacząłem żałować że w tym roku się nie wysiliłem.
Powodzenia!
 

konkwista88

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2008
Postów
87
Buchów
0
tee tee tylko nie trociny wokół krzaków :/ trociny po pierwsze zakwaszają glebę a po drugie po deszczu ślimaki mają jeszcze ułatwioną drogę do krzaczków a i po trzecie rzucają się w oczy :D zainwestuj w ślimakol ;] zapłaciłem bodajże 15 zł za 200g i co przyjde na spota to sam śluz po ślimaczkach zostaje ;] co do krzaków to widać że się przykładasz i życzę dużych zbiorów do kolekcji ;]
 

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
Pasta przyjrze sie dokladniej i bardziej skojarze jak bede na miejscowce to dam ci odp .
PeyPey przypominajac sobie swoje pierwsze outdoory to musza byc dalekie wspomnienia bo jak patrze na swoje miniatury i twojego krzaczora to wydaje mi sie ze za***ales go stamtad http://www.youtube.com/watch?v=5x6U74MqrMA bez kitu co ty wyuprawowales to respekt;d . a konkwista nie martw sie jestem ostrozny na slimaki po tym jak kumplowi wpie****ily cale krzaki ta fotka odrauz po posadzeniu z trocinami jest sprawka tego ze wlasnie nie mialem jeszcze slimakola ktory na 2-3ci dzien dotarl na miejscowe i chcialem sie tak zabezpieczyc na te dni. za kazdym razem wyrzucam spalone slimaki z miejscowki je serio do tego ciagnie wieem:p dzieki za troske :*
Pozdro
 

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
Pasta przyjrze sie dokladniej i bardziej skojarze jak bede na miejscowce to dam ci odp .
PeyPey przypominajac sobie swoje pierwsze outdoory to musza byc dalekie wspomnienia bo jak patrze na swoje miniatury i twojego krzaczora to wydaje mi sie ze za***ales go stamtad http://www.youtube.com/watch?v=5x6U74MqrMA bez kitu co ty wyuprawowales to respekt;d . a konkwista nie martw sie jestem ostrozny na slimaki po tym jak kumplowi wpie****ily cale krzaki ta fotka odrauz po posadzeniu z trocinami jest sprawka tego ze wlasnie nie mialem jeszcze slimakola ktory na 2-3ci dzien dotarl na miejscowe i chcialem sie tak zabezpieczyc na te dni. za kazdym razem wyrzucam spalone slimaki z miejscowki je serio do tego ciagnie wieem:p dzieki za troske :*
Pozdro

EDIT 9.07:

Dodaje foty z 7.07 .mialem bardzo malo czasu na miejscowce ,fotki moze troche nie precyzyjne ale costam widac .Podlalem je bo dawno nie padalo plantonem K ale nic nie przytrenowalem , dzisiaj doszla do mnie paczka z Bio bloomem wiec po kilku dniach jak nie popada znowu sie wybiore z drutem na spokojnie ponaginac i zastosowac tego boostera . to 2ga uprawa out narazie jestem zadowolony. Obok krzakow rosna ***itne na ponad metr pokrzywy wiec ziemia powinna miec dobre ph a po lisciach nie widac niedoborow , poprzedni out z 2ma krzaczkami bez treningu byl na tej samej miejscowce dlatego jej zaufalem:joker:






Tam na jednej fotce widac sadzonke od ziomka ktora podjalem sie tez zaopiekowac , ciesze sie ze sa mysle w miare zdrowe i pna sie w gore.
a to wszystko dzieki wiedzy jaka moglem tutaj dostac .dzieki.
 

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
20km rowerem plecak troche drutu baniak 5l z bio bloomem bo padac na noc miało, foty z dzis po nagieciu :


tej w lewym dolnym rogu nie da sie nagiac w ogole jest taka twarda i sztywna ze nie mam patentu tylko male odrosty daje nagiac.


nastepna porcja za jakis tydzien :)
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
jak sztywna to powoli musisz zaczynać i łodyge u samej ziemi przywiazać i naciągnąć sznurek w przeciwnym kierunku do jakiego będziesz naginał szczyt :] <sznurek najlepiej zastąpić sztywnym stalowym drutem i porobić coś na wzór śledzi do namiotu tylko z kółeczkiem na koncu :]
 

sUMsteelq

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2009
Postów
39
Buchów
0
ladne lst, na nastepnych fotkach juz pewno ladnie rozkrzaczone beda ;)
 

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
przy nastepnej wizycie sproboje jak mowisz Niemaszkolan , ta roslina od malego juz taka byla twarda a teraz jak jeszcze jej łodyga zgrubla to juz w ogole ale zobaczymy zrobie fotke jej nagieciu tylko oby mi sie nie zlamala bo daje taki opor ze jest wrazenie jakby miala strzelic przy nagieciu tego sie boje. dzieki za dobre słowa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół