nasiona marihuany

Sprawdz to;)15*LST

Wyszukiwarka Forumowa:

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
Foty z dzisiaj , wyrwane 2 meny i 2lowrydery.






zostało 8 krzakow nie wyszstkim robilem foty , w koncu dostaly pelna dawke bio bloooma:) jedna mniejsza nie pokazala jeszcze plci a reszta kwitnie juz bardziej albo mniej, mam nadzieje ze przez nawoz rusza ostro z topami<joint>nastepnym razem porobie foty krzakom pojedynczo z kilkoma podpisami odmiany bo kojarze kilka gdzie sadzilem.Dałoby rade cos haszyku zrobic z tych menow jeden był prawie najwiekszym z wszystkich a 2gi taki maly takiego ziomka, oprocz tego dorzucilbym liscie z lowrydera , styknie na cos haszu czy lepiej makumbe;d?
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
no chyba lepiej makumbe, haszysz robi sie z trichromow, w dodatku dojrzalych, a podejrzewam ze ten meski ich nie posiadal:p
 
J

jaca1410

Guest
naprawde kozacka iprawa,jestem pod wrazeniem gratuluje i zycze dalszych sukcesow:harvest:
 

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
Dobra makumba wyszla dalem 5 l mleka i kostke masla w garze na bigos przez 50min , z cukrem mozliwa do wypicia dziwna bania raczej ciezka pocilem sie jak dzika swinia boje sie nastepnej juz z zenskich lisci:) mała aktualka , 2ga dawka 20L bio blooma. Jedna juz ladnie puchnie reszta dopiero zaczyna:



 

Cannabinol90

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2009
Postów
66
Buchów
0
Wow! za***isty busz tam masz :sunny:
Powodzenia, będzie co palić :bongo4:
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
dobrze chlopaki do konca jeszcze na orjencie i bedzie dobra zima :D <joint><joint><joint>:harvest::harvest:
 

andytechno

Active member
Rejestracja
Mar 26, 2009
Postów
41
Buchów
0
trening pierwsza klasa :D bardzo załuje sam zdecydowalem sie tylko na FIM-a ,teraz wiem ze LST to podstawa :D pozdro piekne krzaczki :yeahh::spalony:
 
H

HULK

Guest
masz warunki (za***isty spot) i bardzo dobrze je wykorzystujesz!!!
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Panienki kwitna elegancko. Tylko liczyc na dobra pogode =).
Pozdrawiam.
 

Droopy

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2007
Postów
39
Buchów
0
Dzieki wielkie, pogoda narazie dopisuje dzis jade na miejscowke spryskac jakims czyms na plesn i na te bardziej dochodzace polac ripenu. jedna chyba bedzie miala scinke. wrzuce fotki z nocnej wyprawy 14.09:)

Ta chyba trafi pod kose

purple


 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Superplanty:yeahh:.Ja swoją piewrwszą też chciałem ciąć jak była w takim stanie jak Twoja.A po 2 tygodniach topy ostro do ziemi zaczęły się wyginać...Ja bym jeszcze się wstrzymał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół