nasiona marihuany

Pierwszy OUT09 BigBang, Rudy Lis, Easy Ryder

Wyszukiwarka Forumowa:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
ale z was cipy.. czemu ktoś bardziej doświadczony nic nie napisze?? chociarz koment. jakiś łajzy
 
O

okon

Guest
ale z was cipy.. czemu ktoś bardziej doświadczony nic nie napisze?? chociarz koment. jakiś łajzy
Hahaha dobre sobie. Chcesz masz. Słabo to Ci wyszło w tym roku mam nadziej, że się czegoś nauczyłeś. Ogółem nie dawaj już Ripenu bo to tylko Ci smak ziółka popsuje. I nie denerwuj się tak, że nikt nie komentuje. Możesz potrzymać jeszcze chyba, że będziesz już widział, że umierają :) Wyluzuj rajty ziomek. Pozdro!
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
liscie calkiem zielone wiec mozesz spokojnie jeszcze potrzymac zwlaszcza ze pogoda ma sie poprawiac
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Hahaha dobre sobie. Chcesz masz. Słabo to Ci wyszło w tym roku mam nadziej, że się czegoś nauczyłeś. Ogółem nie dawaj już Ripenu bo to tylko Ci smak ziółka popsuje. I nie denerwuj się tak, że nikt nie komentuje. Możesz potrzymać jeszcze chyba, że będziesz już widział, że umierają :) Wyluzuj rajty ziomek. Pozdro!

no sorry troche przesadzilem. Słabo wyszlo bo za pozno troche posadziłem, i przygód z krzaczkami tez nie brakowało:D Przed zaczeciem uprawy myslalem ze juz wszystko wiem, przestudiowalem to forum i w ogole wszystkie te wiadomosci o uprawie ku**a po 10 razy naprawde w ch*j CZYTALEM.. ale i tak duuuzo sie dowiedzialem dopiero na własnej uprawie..i jeszcze pewnie nie wiem z połowy rzeczy. Następny OUT musi byc lepszy...A moze z jakims IN rusze.. zobaczymy:) i wracajac do tego Ripenu: no smak moze popsuje troche ale czy po Ripenie plon niebedzie wiekszy??
Dzieki za szczera wypowiedz kokonowski:)
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
i co z tym big bang juz dostal kose czy jeszcze czekasz
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Jestem wielce wk***iony... nie bylo mnie na spocie 4 dni, nie sadzilem ze sie cos moze wdarzyc. przychodze a tam planty ku**a marne strasznie.....***neła je pleśn...liscie strasznie czerwone i opadniete.... no ale nic,, dostały kose i tyle. troche napuchly i nie jest tak tragicznie. Ale ku**a musialem oderwac czesci topkow z niektorych szczytow bo byly spleśniale..

I waże pytanie: jak odrywalem te zarażone topki to widac ze lodyga jest w środku spleśniala(nie wiem dokladnie ale wydaje mi sie ze cala) no i czy ten krzak jest juz do wy***ania?? czy jak topki sa zielone bez plesni to normalnie nic im nie bedzie?? infekcja nie posunie sie dalej podczas suszenia? lub curringu?? Teraz susze je normalnie wiszom dogory lodygami juz drugi dzien i niewiem czy nie lepiej bedzie oberwac te topki wszystki i je wysuszyc szybko na kaloryferze?? PROSZE O PODPOWIEDZ!!!!!!!! ratujcie moje jaranie:D!!!!

Acha i z rudealisow wyszlo 27 gram suszy roślinnego:) bardzo ku**a mocnego!!! i bardzo lekkiego:) wiec jestem szczesliwy:D Z tych dwoch czyli z ER i BIGB mysle ze bedzie w sumie okolo 60-70G zobaczymy
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
najbespieczniej bylo by odzielic topy od lodygi ale jak masz sucho i przewiewnie jakies ogrzewanie to nic im nie bedzie
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
ja tam bym jarał wszystko nawet to z pleśnią. Co cie nie zabije to cie wzmocni. Cicho ! bo przyjdzie Zdzicho !
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
u mnie sie nic nie marnuje..
dal bym kolega zjarali by na bank :)
sam ostatnio przytopowe jaralem :D
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
najbespieczniej bylo by odzielic topy od lodygi ale jak masz sucho i przewiewnie jakies ogrzewanie to nic im nie bedzie

mają sucho, przewiewnie i dotego wisza niedaleko kaloryfera. wiec mysle ze je zostawie i sobie tak doschna:D ...No a to z pleśnia...chyba jednak koledzy beda kosztowac.. haha
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
ogulnie mam takliego smaka ze sam bym to spalil :)
 

Gri3u

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2007
Postów
86
Buchów
2
mają sucho, przewiewnie i dotego wisza niedaleko kaloryfera. wiec mysle ze je zostawie i sobie tak doschna:D ...No a to z pleśnia...chyba jednak koledzy beda kosztowac.. haha

Tak dbasz o kolegów ze chcesz im dać spleśniała bake ? Po***ało taka baka ma zarodniki grzybów pleśni które podczas spalania maja toksycznie rakotwórcze związki
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
napewno nic gorszego od papierosa :)
i podobno wszystkie bakterie i grzybygina w 80C
jak sie pali z szkła to ma z 300C :D moze wiecej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół