nasiona marihuany

Pierwszy OUT09 BigBang, Rudy Lis, Easy Ryder

Wyszukiwarka Forumowa:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Witam...
mam mały problem, a wiec jakis tydzien temu krzaki(2x Easy ryder 2x Rudealis Skunk) wywalilem na spota te co mialem w doniczkach. wkopałem je z doniczkami.. i okazało sie ze jest to bardzo ch***wy system(ale to moja wina):( gdy odwiedzilem spota 3 dni po przesadzeniu krzaki wygladałyyyy jak gówno.. wszystko było obwiśniete i zostaly same badyle z wiszacymi liśćmi:( myślałem ze normalnie potne sie przy nich... chwile po ogarnieciu załamania nerwowego zareagowałem i podlalem je woda z Plantonem K i opryskałem bardzo obficie florovitem. na drugi dzień juz bylo duzo lepiej krzaki wygladaly PRAWIE ze normalnie.. dzisiaj mija 3 dzien od tego incydentu i moje marry wygladaja naprawde dobrze jakby nigdy nic im sie nie stało(szczególnie rudealisy), no oprócz tego ze ryderom oberwalem gdzies okolo 10 uschnietych, lub zżółkniałych lisktów. Ale najgorsze jest to ze na jedym z krzakow z pączków wystawały juz ładne białe włoski(ale niebyło tego dużo, tylko na paru odgałęzieniach) i zrobiły sie brązowe jakby uschnietee:( i czy przez ten incydent zaburzyłem wzrost kwiatostanów?? czyli najprosciej mówiac bedzie z nim lipa?? czy jeszcze sobie poradzi??
A co do Rudealisow to kwitną jak głupie w ogole ta susza im nic nie zrobila na każdym odgałezieniu sa juz piekne białe i purpurowe włoski a głowny szczyt juz zaczyna sie formowac:)
Co do reszty krzaków to niemam wiekszych zastrzerzen mój najwiekszy Easy ryder ktory od poczatku jest na spocie ładnie zaczą kwitnac jakies 2 dni temu i juz na kazdym szczycie sa widoczne włoski... jedynie Big Bang jest zchorowany jakis i ciagle widze u niego niedobory... szczyty maja dość ładny zielony kolorek ale reszta liści jest strasznie blada, a dolne partie lisci żółknieja i usychaja.. nie wiem dlaczego, ciagle dostaje co mniej wiecej tydzien dolomitu z woda.. teraz zaczełem go opryskiwac florovitem i dałem tez dzisiaj dość duzą dawke florovitu doglebowo i normalna dawke plantonu K (mimo ze dopiero widać pączki, jeszcze bez włoskow) i naprawde niewiem co mu dolega moze wy mi pomozecie???
Wrzucil bym zdjecia ale juz dawnoo temu z***al mi sie aparat a robienie fonem nie ma sensu... pozycze moze dzisiaj aparat to wrzuce jakies foty..
POZDRO...
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Wielki Powrót

Siemanko... Powiem tylko tyle.. lałem jak narazie na flo tylko PlantonK i florovit(czy mozna nim tez opryskiwac topy? i czy to coś da) Co jakiś czas samą wodą z dolomitem, a nieraz mieszałem obydwa nawozy razem.Teraz będe lał Ripen na koniec.

Big Bang :) zaczeła kwitnąć około 9.09 zdjecia sa z przed dwoch dni
Niemacie pojęcia jak suczka pięknie pachnie:)







Easy Ryder AF DuŻy Jak na AF:))hehe
z tyłu drugi maluszek nie kwitnący jeszcze


i topek zaczely kwitnac tez okolo 9.09





Rudealis Skunk:0 na koniec moje pierwsze które bedą na mecie panie:)

zostawiłem na 10 dni krzaki pod opieka kogos i troche zaniedbał ph ziemi:( no ale juz kontroluje to.





i topek





Lać już ripen? I ile im zostało jak myślicie??
 
Ostatnia edycja:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
komentujcie coś!!!!!!!!!!! po co ja to prowadze jak nikt tego nie śledzi?
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
dzisiaj chcialem podlac rudealisy Ripenem. Ale dopiero gdy patrzylem dawkowanie to ogarnelem ze woda musi miec ph pomiedzy 5.5-6.5 i nie wiem czy kupywac te krople ph+ ph- czy poprostu jest jakas woda kupna(jakas cisowianka czy cos) ktora ma odpowiednie ph?? patrzylem na rozne butelki wód ale nigdzie nie pisze jakie ph ma ta woda... I czy jak daje dolomitu do wody to ph wody sie nie zmienia?? tylko to działa w kierunku gleby??
Prosze o odpowiedz
 

Margos

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
100
Buchów
0
dzisiaj chcialem podlac rudealisy Ripenem. Ale dopiero gdy patrzylem dawkowanie to ogarnelem ze woda musi miec ph pomiedzy 5.5-6.5 i nie wiem czy kupywac te krople ph+ ph- czy poprostu jest jakas woda kupna(jakas cisowianka czy cos) ktora ma odpowiednie ph?? patrzylem na rozne butelki wód ale nigdzie nie pisze jakie ph ma ta woda... I czy jak daje dolomitu do wody to ph wody sie nie zmienia?? tylko to działa w kierunku gleby??
Prosze o odpowiedz


Na etykiecie wody mineralnej napewno pisze jakie ma pH, poszukaj dobrze.

Ja proponuje zebys nalał wody do butelek, odstawił je na 48h, wtedy woda bedzie miała prawidłowy odczyn pH.
 

Margos

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
100
Buchów
0
nie? tak myslałem, ze odstana woda z kranu, jest dobra.
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
czyli odstana woa wplywa tylko na chlor a nie na ph wody??
wiec musze kupic miernik ph wody>>
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Witam. Rudealisy dostały juz 2 razy ripen jutro polewam ostatni raz i w nastepna środe ścinka:) juz prawie wszystkie włoski są brązowe (tylko dolne topki nie) wiec dojdzie na luzie.. Reszta jeszcze potrzebowałaby z jakiś 5 tyg. no ale raczej jest to nie możliwe i mysle ze pojda pod kose za jakis nie caly miesiac. Październik ma byc cieplutki i bez przymrozków(wczoraj w pogodzie tak mowili) iwc jestem dobrej nadzieji i wiem ze napewno sobie poradza, moze nie dosja na 100% ale bedzie z nich troche palonka:)

Jeśli chodzi o moc Rudealis"ów (zerwalem topka na próbe) to jestem w WIELKIM SZOKU.. ta trawka to masakrator:) po jednej lufce jest ku***a grubo. po drugiej nie chcem palić... naprawde wystarcza:)) aż boje sie pomyśleć co będzie jak wyschnie i uruchomie moje 50cm bonio:)) śmierć po 1 strzale bedzie haha
POZDRO jutro wrzuce fotki.
 

Wyrwi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
618
Buchów
4
Ja RS miałem na IN i OUT i powiem ze można kupić napewno nikt nie pozałuje.
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Witam. Z przykrością zawiadamiam że musialem sciac krzaki RS. z powodu przypału jak sie pojawil niedaleko spota. Nie doszły co prawda do końca, brakowało im jakiegos tygodnia ale jeden z nich ma dość twarde pąki tak w 80% doszedł. Wolałem stracic te pare G które by przypuchły, niż całe krzaki. Wiec mnie rozumiecie chyba.

Tak to wyglądało przed harvestem:)

sorry ale zapomnialem obrucic zdjecia



topki






i po obżezaniu :)




Za jakies 1.5 tygsa dam znać ile G wyszło suszonego:)
Pozdro.
Komentujcie!!!
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
big

[FONT=&quot]Witam. Fotki odrazu wale:):p

Big Bang



z góry:)


jeden z dwóch głównych szczytów


i drugi


i dwa razem:)


[/FONT] Easy Ryder




Szczycik i topki




Jak myślicie ile im zostało do końca?? (wiem ze nie dojda)

i drugi ER nie wypał dopiero zaczyna kwitnac.
Ale leje ostro Ripen niech spuchnie ile tylko moze i bedzie chciarz na dobra makumbe:)



Nie wiem ile jeszcze moge je trzymać, ile wytrzymaja, dzisiaj rano wszystko było strasznie oszronione czyli w nocy temp. ładnie spadla po nizęj 0, niebyłem zobaczyć, nic im nie jest po takiej nocy?? I co myślicie? tydzien i kosa?? Czy trzymac az wiednąć zaczną?? Co dwa dni daje im podwojna/potrojna dawke ripenu.

[FONT=&quot]
[/FONT]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół