nasiona marihuany

Pierwszy OUT09 BigBang, Rudy Lis, Easy Ryder

Wyszukiwarka Forumowa:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
no to super.. bo myślałem ze juz jest cos nie tak... mam nadzieje ze z tych moich 4 easy ryderkow cos bedzie porzadnego... zobaczymy...
A jak myślicie kiedy zaczna kwitnac??
 

boosterti

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
113
Buchów
0
Pewnie na dniach, P#1 zaczely pokazywac mi plec jakies 3-4 dni temu...
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
dzisiaj Big Bang pokazał płeć:)) oczywiscie bez rozczarowania bo to feminizowana pestka byłe...ale jakos uszcześliwiło to mnie:)
Teraz tylko czekam na Ryderki:D:)
 
Ostatnia edycja:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
ku**a, jestem bardzo zawiedziony i rozczarowany... dlaczego moje Easy Ryder jeszcze nie kwitna skoro to automat??? maja juz ponad 50 dni..
A na wszystkich stronach pisza ze czas od posadzenia do harvestu to 70-75 dni a kwitnie okolo 6 tyg. To ku**a coś tu jest nie tak!!!
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
mam 3 tundry i dopiero jedna zaczęła kwitnąć a mają 60 dni i też AF...pogoda pogoda i jeszcze raz pogoda:yeahh:
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
mam 3 tundry i dopiero jedna zaczęła kwitnąć a mają 60 dni i też AF...pogoda pogoda i jeszcze raz pogoda

pogoda ma cos do tego?? nie spodziewalem sie... bo widzialem nie raz na fotorelkach jakies krzaki krote rosly bardzo ch***wo ze wzgledu na pogode ale i tak kwitly kiedy powinny...ch*j ze mialy ze 20 cm a mój jeden Easy ma juz 9 za***istych szczytów i w ogole jest WIELKI jak na automata.
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Jak niema nic do tego pogoda to też nic nieda nawóz na kwitnięcie.Zakwitną jak przyjdzie ich czas ...
 

PawulonX

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2009
Postów
122
Buchów
0
no wlasnie bardzo dziwne ja swoje automaty wsadzilem w polowie czerwca i juz teraz pozadnie kwitna itd... nie wiem co jest z twoja roslina moze ktos pomylil nasiona i dostales jakies inne??? albo to znowu jakis wynalazek niby z AF ale bez...
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
no wlasnie bardzo dziwne ja swoje automaty wsadzilem w polowie czerwca i juz teraz pozadnie kwitna itd... nie wiem co jest z twoja roslina moze ktos pomylil nasiona i dostales jakies inne??? albo to znowu jakis wynalazek niby z AF ale bez...

z pomyleniem nasion odpada... kumpel kupij je w growshopie w holandi sa one ze spliff seeds czy bardzo dobrego ,,banku"
a co do wynalazku...to takze chyba niemoze byc poniewaz na trawce.pl albo gdziej, niepamietam teraz dokladnie.. ogldalem fotorelacje z Easy Ryderem, i normalnie w okolo 30 dniu zaczela mu kwitnac.
Wiec tak naprawde nie mam pojecia co to do chu*a moze byc...
wydaje mi sie ze powoli pokazuja sie włoski ale nie wiem czy dobrze to wywnioskowalem.. pierwsza uprawa to wiadomo o co chodzi:) ale wrzuce jutro fotki to moze cos mi podpowiedzie.. ale nawet jak kwitnie to i tak o jakies 25 dni za długo... za okolo 4 tygodnie mialem miec harvest.. przynajmniej tak to sobie rozplanowalem gdy wsadzalem ja:( a tutaj taki psikuss.. troche popsulo mito plany ale trudno sie mowi.:(
pozdro
 
F

fytufgy

Guest
nie ma co się filcovać, ja np. se rozplanowałem że bede śmigał gallardo <sex>, ogólnie masz kul i luźniej .
 
Ostatnia edycja:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
ale to nie chodzi o kase! ja to robie na wlasny uzytek, a i tak pewnie nie starczy do nastepnej zimy:(
a chodzi o to ze za te 3-4 tyg wyjezdzam i mialem miec juz palonko... ale niestety....
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Witam.
Spota odwiedzilem pare razy przez ostatnie 3 tyg. Zrobilem zdjecia ale ich nie wrzucalem... dwa rudealisy zostaly juz wy***ane bo byly cale w jajcach:(
Jeszcze nie wszystkie pokazaly płeć, ale wydaje mi sie ze skoro te 2 pokazaly tak szybko jaja to inne beda panienki:)
No i mam pytanko. ponieważ te dwa easy rydery które mam na podworzu sa one ciagle w tych samych doniczkach:( i sa juz takie wielkie ze je bardzo dobrze widac:( wiec przypał.. i dzisiaj bede je przesadzal na spota i niewiem czy wsadzic je w tej doniczce w ktorej rosna czy przesadzic do nowej ziemi w jakies wieksze wiadro?? Dodam że juz kwitna bardzo wyraznie, na kazdym szczyucie widoczne sa bialem słupki, dlatego boje sie je teraz przesadzic bo nie wiem czy to nie zestresuje za bardzo moich roslin i nie odbije sie na plonie:(... prosze o pomoc ..
 
G

Gość

Guest
Jak musisz je przesadzać to polecam wsadzić je do dobrej ziemi bez żadnych wiader, worków itd.
Te roślinki nie są aż takie delikatne ale zmiana otoczenia na pewno zahamuje wzrost na tydzień bądź dwa (tym bardziej że jest już po pełni księżyca). Tak czy siak jak mają ciasno to odbije się to na plonach więc ja bym przesadzał (tylko ostrożnie wyciągaj by nie naruszyć korzeni).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół