nasiona marihuany

Pierwszy OUT09 BigBang, Rudy Lis, Easy Ryder

Wyszukiwarka Forumowa:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Easy Ryder 23 dzień





Easy Ryder 20 dzień



nie mam pojęcia co mu dolega ale rośnie straaasznie wolno:(:(

Rudealis"y 10 dzień

 
Ostatnia edycja:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Proszę o komentarze...co wam się podoba co nie:D Jak waszym zdaniem rosną szybko czy wolno???

Jutro wrzucę kolejne fotki... 8 rudealisów i 2 Easy Ryderów....
 

PLANTATOR11111

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2009
Postów
101
Buchów
0
Mi się wszystko podoba żadnych nie doborów wszystko ładnie rośnie.
Ja mam już takie rudealisy.<shiza>
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
troche po przejściach widze:) ale piękne te rudealiski twoje.. A ktory dzień?? chciabym porównac tempo wzrostu
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Pogoda dopisuje, krzaczki rosną piknieee!:) Jutro wrzucam fotki... bo troche zaniedbałem moja fotorelejszyn(brak czasu):(
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Witam. :( Spota odwiedzilem 3 dni temu niestety niebylo mnie przez ten caly czas i nie zdarzylem wrzucic fotek DLATEGO PRZEPRASZAM ZA NIEDOTRZYMYWANIE SŁOWA .. Przez ten tydzien troche sie dzialo u mnie na spocie... zostaly zryte moje rudealisy i ktore wsadzilem jakis tydzien temu na spotai dorosle Easy Ryder"y . dziury sa jakby od jakiegos krolika czy cos taiego malego. tak jakby tam kopal albo ryjem dziabal. jeden trzyma sie dosc dobrze, drugiemu zostal tylko główny korzen(wsadzilem z powrotem) ale jakos sobie radzi, tylko strasznie wolno rosnie. a trzeciego nie ma:D usechl bo lezal kilka dobrych godzin pod ziemia:( ahh trudno sie mowi.. Easy Rydery przezyly to bez wiekszych strat. Sa juz duze wiec nic im sie niestalo, temu wiekszemu zrobilo to cos, to zwierze przed wczesny supercropping i teraz lodyga jest zkrzywiona:D i jedno odgalezienie od nowej bocznej lodygi wyladowalo pod ziemie przygniecione no i uschlo musialem je oderwac, drugi Easy Ryder tylko sie powykrzywial ale pare malych podpurek i na drugi dzien jak nowy:) Reszta roślin rosnie w miare dobrze, tak mi sie wydaje. Prosze o pomoc w pytaniach:)

Big Bang 51 dzien

Cos mu dolega z liscmi. widac dobrze na zjeciach.. prosze o pomoc, co to moze byc za niedobor?
A tak po za tym radzi sobie wporzadku, pieknie sie rozkrzewia.










Easy Ryder AF 34 i 31 dzien.


34 dniowy




I tutaj moje pytania:
-jak waszym zdaniem rosnie? czy jest duzy jak na swoj wiek?
-czy moge juz zaczac supercropping??(lepiej bedzie jak zrobie razem z FIM'em czy nie?)
-kiedy zacznie kwitnac, i jakiego zbioru wedlug was moge sie spodziewac?? czy z takiej wielkosci rosliny(z uwzglednieniem tego ze jeszcze troche z pewnoscia urosnie) bedzie troche gramikow??

Easy 31 dniowy

Ten rosnie w chujaa wolniej, najslabiej ze wszystkich.. niewiem co mu jest ma ta sama ziemie i to samo miejsce co ten drugi a mimo to taka roznica.



Nastepne ryderki tylko ze jeszcze w doniczkach.. wyladauja na spocie w tym tygodniu.





I tu kolejne pytania:
-ma to samo co big bang na lisciach:( a wiec powtarzam pytanie..co to?
- i czy wina żółkniecia dolnej parti lisci jest powodem zlego ph ziemi czy jest inna opcja?? na zjeciach sa lekko zrzulkniete, aledzisiaj czyli 3 dni pozniej jest duzoo gorzej:(


JAK NARAZIE WSZYSTKIE ROSLINY DOSTAŁY PO 2 RAZY BIOHUMUS FORTE ROZCIENCZONY W PROPORCJI 6-8 NAKRETEK NA 2 LIRTY WODY. I 2 LITRY WODY LAŁEM POD JEDNEGO KRZAKA.

Z gory dzieki za komentarze.
pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Gri3u

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2007
Postów
86
Buchów
2
Podsyp dolomitem lub jakimś nawozem wapniowo-magnezowym na te plamki na liściach i będzie git
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Ludzie komentujcie cos.. Czy naprawde niema co napisac o moich krzakach
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Roślinki podsypane dolomitem, te ryderki chyba sie regeneryja bo troszke te żółkniecie ustało, ale niestety 2 listki chyba odpadna;/ bo sa juz prawie zwiedniete.
Mam zamiar dzisiaj zamowic PK13/14 i Ripen z hydroonline.pl i nie wiem czy wziasc HESI czy z CANNY? jest jakas róznica w ich działaniu? ktores działa lepiej??czy jeden kij?
I nie wiem czy wystarczy samo PK13/14 moze jakis jeszcze nawozik proponujecie?? chcialbym mozliwie jak nawiecej wyciagnac z roślinek.
 

.K.O

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2009
Postów
407
Buchów
1
takie plamy prawie zniszczyly mi jednego krzaka ale podsypalem dolomitem i sie jakos zatrzymalo dzis kupilem nawoz dolistny flororovit i spryskalem planty 2 razy moze tez kup jakis nawoz dolistny zeby sie plant zregenerowal szybko <lol>
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
wydaje mis ie ze podsypanie dolomitem wystarczylo, bo niewidze aby choroba sie posuwala do przodu a te plamki ktore byly juz mocno brazowe zaczynaja powoli sie regenerowac. Mysle ze bedzie dobrze.

Wczoraj bylem zrobic trening na moich roslinach. Na Easy Ryderach zrobilem supercropping a na Big Banga z Fim"owałem. Postaram sie dzisiaj wrzucic fotki zeby pokazac jak to wyglada wszystko..
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Witam :)
Oto moje roślinki po treningach:)

Easy Ryder AF 49 dni







46 dniowy ER AF





Coś im pożera liście ale to raczej nie ślimaki, krzaki sa na okolo opsypane ślimakolem.. to muszą byc jakies inne robaczki, mam jakis chemiczny preparacik do rozcieczenia i robienia opryskow, pisze ze do roslin zielonych ale boje sie go uzyc.. to nie zaszkodzi roslinka??

I czy moge poobrywać liście ktore zasłaniaja nowe odgałezienia i te ktore leża na ziemi i są ,,chyba" niepotrzebne??
Czy zostawic tak jak jest??

ER AF 46
i nastepne ryderki ktore sa w doniczkach:( niemam ani czasu ani pomyslu gdzie je wsadzić i tak siedza w tych donicach, gdy zauważam ze hamuje im wzrost to przesadzam do nowych wiekszych doniczek..ale musze w koncu je przesadzic juz duzo czasu im nie zostalo zeby troche podrosnac na tym wegu i chyba trenowac ich niebede moze jakis LST zrobie ale to zobacze jeszcze:D



no i chyba cos z nimi jest nie tak bo te takie kiełeczki ktore sa przy miejscach odrostu nowych łodyg były zielony a zrobiły sie prawie wszystkie takie:

wyglada to jakby uschly ale niemam pojecia czy dobrze mysle????????????????
boje sie ze je z***ałem:/ bo z tego ,,chyba" robia sie kwiatostany?? moze cos mi sie popie****ilo?? nie wiem..ku**a..

Big Bang 66 dni





ten sk***iel rośnie jak głupi:) juz ma cos okolo metra :D a zobaczcie na 1 strone jak wygladal gdy mial 30 dni:D???? jak na 10 dniowego moze nawet słabiej... ale dajeeee rade:) do wrzesnia to bedzie ku**a wielki:) i jest git:)

jeszcze zdjecia rudealiskow wkleje na czasie bo mam tylko 4 ktore sa na daaalekiej miejscówce i rzadko je odwiedzam.. raz na tydzien tylko podlac(ale z nawozem) nieraz rzadziej... ostatnio bylem tylko ze bez aparatu to naprawde sie zdziwiłem bo ladnie rosną... te 3 malutkie ktorych zdjecia wstawialem na samym poczatku sa juz roiz***ane..jakies gowno sie przyczepilo do spota i ciagle mi go ryje i nic niepomaga ani szczanie ani prosszek:( jeden jeszcze sie trzyma który został raz wyrwany z korzeniami przez to zwierze... ale chyba bedzie z nim lipa..jeszce zobaczymy

Komentarze mile widziane:)

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

boosterti

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
113
Buchów
0
wyglada to jakby uschly ale niemam pojecia czy dobrze mysle????????????????
boje sie ze je z***ałem:/ bo z tego ,,chyba" robia sie kwiatostany?? moze cos mi sie popie****ilo?? nie wiem..ku**a..

Spokojnie człowieku to normalne, jeżeli cos jest nie tak z roślina to widac to na dolnych pariach lisci. Nie wiem szczerze mowiac czemu one takie sie robia, ale tak ma byc. Fajne planty. A i z tego nie robia sie kwiatostany...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół