nasiona marihuany

Pierwszy OUT09 BigBang, Rudy Lis, Easy Ryder

Wyszukiwarka Forumowa:

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Witam. Jest to moja pierwsza uprawa wiec proszę o wyrozumiałość i pomoc.

Nasiona: 1xBig Bang(Green House seeds>feminished) 4x Easy Ryder(automat)(Spilff seeds>feminished) 8x Rudealis Skunk(thc-thc.com>regular)

Wykiełkowaly wszystkie... 3 z nich są na spotach reszta jeszcze w kubeczkach.

Ziemia:50L kupnej do pelargoni, reszta z kompostownika(z pod pokrzyw)+dolomit
dziury pod krzakami na około 60L

Big Bang- tutaj ma 30 dni >przymarzł mi dlatego taki mały:( ale bedzie dobrze

Easy Ryder 13-sto dniowy


Po prawej Easy Ryder 10-cio dniowy



Big Bang 33 dzień





Bardzo duży postęp poczynił mój Big Bang, jestem z niego dumny, w 3 dni kilka ładnych centymetrów :))

Easy Ryder 16 dzień

Wie ktoś może czym spowodowane są te białe plamki na lewym liściu??




Easy Ryder 13-dzien

I drugi Nie wiem dlaczego ale zbladł mi ten ryderek:/:/????


Rudealis"y 2-3 dniowe






Fotki będą dodawane co 3-5 dni, chyba ze coś się wydarzy...:)

PROSZE KOMENTOWAĆ
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
nice as fu*k, zwłaszcza te ruderalisy 2-3 dniowe, aż mi się nie chce wierzyć że takie młode
 

Bezimienny1990

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2009
Postów
45
Buchów
0
Te białe plamki mogą być objawem wysokiej wilgotności podłoża. Mam dokładnie takie same plamki, które zmieniają kolor na brązowy.
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
napewno to nie jest ziemia. A co do wilgotnosci to nie mam pojecia. zobaczymy po kilku dniach co sie bedzie z tym działo. A co do rudealisow.. to sam jestem w szoku:) ale napewno sa 2-3 dniowe. widac na zdjeciach te 3 wieksze maja 3 dni a te 5 mniejszych maja 2 dni. :)
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
A co do rudealisow.. to sam jestem w szoku ale napewno sa 2-3 dniowe. widac na zdjeciach te 3 wieksze maja 3 dni a te 5 mniejszych maja 2 dni.
To pewnie dlatego, że część genów tych roślin, to geny całkowicie zdziczałej konopi, która żyje w nie najlepszych warunkach (ruderalis), i dlatego pewnie tak szybko urosło, te rośliny będą silne i wytrzymałe :D Ciekawe ile z nich będzie miało AF.
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Nie okleiłeś kubków czymś, co nie przepuszcza światła, nie boisz się, że popalisz słońcem korzenie sadzonek?

a nie pomyslalem o tym
zaraz cos z tym pokombinuje
dzieki za rade


POZDRO DLA GREJSY!!!!!!!!!!! NA JUTRO PEDAŁ BEDZIE
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
To pewnie dlatego, że część genów tych roślin, to geny całkowicie zdziczałej konopi, która żyje w nie najlepszych warunkach (ruderalis), i dlatego pewnie tak szybko urosło, te rośliny będą silne i wytrzymałe :D Ciekawe ile z nich będzie miało AF.

A w ogole to one beda miały AF?? niemialem o tym pojecia. Jestes pewny??
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Ruderalisy mają af co niektóre więc pewnie jak są tam ich geny to i AF się trafią :) U mnie dziczki już się określiły coniektóre.
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Czy ja wiem czy za***iscie ? Jakbyś w kwietniu wysiał to byłoby super bo miałbyś coś szybciej do zebrania :p a tak to AF cZy nie i tak będą mniej więcej równo kwitnąć :p
 

Margos

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
100
Buchów
0
Czy ja wiem czy za***iscie ? Jakbyś w kwietniu wysiał to byłoby super bo miałbyś coś szybciej do zebrania :p a tak to AF cZy nie i tak będą mniej więcej równo kwitnąć :p

Jeżeli trafią sie z autofloweringiem, to bardzo dobrze, że wysiewa je teraz, czerwiec to dobra pora na AF, noo moze ma lekkie spoznienie 2-3tyg., ale przy dobrej pogodzie nadrobią te kilkanaście dni.

Jeżeli trafią się bez AF, to też nie ma tragedii, ale wiadomo, odbije się to na plonie.

Ja natomiast planuje na srodek lipca wysiew pestek af.
Zobaczymy co z tego bedzie. Powodzenia.
</P>
 

bongo20

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
333
Buchów
0
Witam. Wczoraj byłem na spocie, podlałem wodą z nawozem biohumus forte 3 krzaczki i wsadziłem na tym spocie 3 rudealisy. Na innym spocie 5.. Jutro wklejam fotki. Roślinki radzą sobie dobrze tylko jednej coś dolega, ponieważ strasznie zahamował sie jej wzrost:)
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Jedziesz z tymi ruderalisami. Na fotorelce pana thc wygladały kozacko i pysznie. Ciekawe jak twoje wyrosną. :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół