nasiona marihuany

Super Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

A...Zet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 12, 2008
Postów
693
Buchów
35
  • Typ: Indica / Sativa
  • Czas kwitnienia: 45-50 dni
  • Wysokość: 120-150 cm
  • Zbiory: 125 g
Super Skunk była jednym z pierwszych poważnych projektów w celu stworzenia hybrydy konopi następnego poziomu przez skrzyżowanie rewelacyjnej Skunk #1 ze starożytną, czystą afgańską rośliną haszyszową o wysokiej produkcji żywicy. W 1990r., Super Skunk został wprowadzony na rynek i spotkał się z wielką aprobatą, natychmiast zdobywając puchar Cannabis Cup dla odmian z przewagą cech Indica.

Niezawodna, wszechstronna wydajność czyni ją jedną z najlepszych odmian dla hodowców komercyjnych i koneserów — Super Skunk zawsze dorównuje swojej reputacji odmiany super-silnej, super-mocnej i super-aromatycznej.

Przy zaledwie odrobinie pomocy, okazy żeńskie tworzą wspaniałe, krystaliczne kole w uprawie domowej, w cieplarni lub na dworze w ciepłym, słonecznym klimacie.
Super Skunk posiada rzadką cechę, jest bowiem jedną z nielicznych odmian konopi, które mogą wymagać więcej doświadczenia przy paleniu, niż przy uprawie!
źródło:sensiseeds
czekam na opinie o odmianie i ewentualnych z nią problemach


ps
PeyPey
oglądałem wcześniej, śliczna!
 
Ostatnia edycja:

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
to PeyPey ma juz 5miesiecy prawie ?
Czas kwitnienia! Nie wegetacji. Czytaj ze zrozumieniem.
Roślina bez autofloweringu może cały czas wegetować ...dopóki nie wymusi na niej kwitnięcia, odpowiedni fotoperiod.
 
G

Gaynet

Guest
Zaciekawila mnie ta odmianka, nadal mam jeszcze jedno miejsce w boxie do nastepnego grow. Z opisu wypas, ktos to potwierdzi?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół