nasiona marihuany

Prepaid rejestrowany na słupa, każda sieć blokuje?

Wyszukiwarka Forumowa:

gwz1302

New member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
2
Buchów
0
Czy już każda sieć blokuje prapaid jak jest na słupa. Czytałem gdzieś, że orange blokuje, jak osoba rejestrująca jest daleko od zarejestowanej karty. Czy wszyscy tak robią?
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
A skąd oni to niby wiedzą, że osoba rejestrującą jest daleko od zarejestrowanej karty? Chyba że wszyscy już mamy czipa w dupie i o tym nie wiemy.
 

gwz1302

New member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
2
Buchów
0

a_rtystycznie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
50
Buchów
1
Zgubilem w tamten poniedzialek telefonik, coz zdarza sie :dance: Wiec zamawiam nowke prychodzi wczoraj wiec zapieprzam na poczte po nowego sima jakez bylo moje zdiwienie gdy wlozylem do nowego telefonu nowa karte sim zarejestrowana na mnie:oczy: Biore numer zapisany na kartce do zioma, wpisuje, zielona sluchawka, a tu jego nazwa. Mysle co jest kur... Wchodze w kontakty, a tutaj cala ksiazka telefoniczna z poprzedniej simki:watyo: niezla inwigilacja, coz tak tylko chcialem napisac apropos simek. Z fartem:smileys-passing-joi
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
Zgubilem w tamten poniedzialek telefonik, coz zdarza sie :dance: Wiec zamawiam nowke prychodzi wczoraj wiec zapieprzam na poczte po nowego sima jakez bylo moje zdiwienie gdy wlozylem do nowego telefonu nowa karte sim zarejestrowana na mnie:oczy: Biore numer zapisany na kartce do zioma, wpisuje, zielona sluchawka, a tu jego nazwa. Mysle co jest kur... Wchodze w kontakty, a tutaj cala ksiazka telefoniczna z poprzedniej simki:watyo: niezla inwigilacja, coz tak tylko chcialem napisac apropos simek. Z fartem:smileys-passing-joi

Ja pie***le! Powiedz że żartujesz...

To jak teraz bezpiecznie rejestrować karty?

Rejestracja na słupa też jest bezpieczna do momentu aż słup coś odpie****i. Bo powiedzmy że słup jest za coś poszukiwany a my mamy karte zarejestrowaną na niego więc nas znajdą z tą kartą.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 79633

Guest
Zgubilem w tamten poniedzialek telefonik, coz zdarza sie :dance: Wiec zamawiam nowke prychodzi wczoraj wiec zapieprzam na poczte po nowego sima jakez bylo moje zdiwienie gdy wlozylem do nowego telefonu nowa karte sim zarejestrowana na mnie:oczy: Biore numer zapisany na kartce do zioma, wpisuje, zielona sluchawka, a tu jego nazwa. Mysle co jest kur... Wchodze w kontakty, a tutaj cala ksiazka telefoniczna z poprzedniej simki:watyo: niezla inwigilacja, coz tak tylko chcialem napisac apropos simek. Z fartem:smileys-passing-joi

A przypadkiem przy pierwszym uruchomieniu telefonu nie powiazales się z kontem Google, gdzie jest kopia kontaktów. Jestem tego prawie pewien
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
pewnie, że tak ... ja mam nr na żuli spod żabki i nigdy zadnego problemu nie miałem ...
 

a_rtystycznie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
50
Buchów
1
A przypadkiem przy pierwszym uruchomieniu telefonu nie powiazales się z kontem Google, gdzie jest kopia kontaktów. Jestem tego prawie pewien


Racja kolego, moj blad. Przepraszam moglem kogos wprowadzic w blad. Dzis wszedlem z poziomu komputera na moje konto googel i faktycznie sa tam moje kontakty. Troche pogrzebalem w ustawieniach i powiem, ze jest ciezko co kolwiek tam znalezc. Musialem sie troche nagrzebac by to wylaczyc, zwykly smiertelnik tego zbytnio nie ogarnie. Przerzuca nas z ustawiem do ustawien z okna w inne okna. Strasznie zawile drzewka:eek:gl:
 

jebacpis

Member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
powyzej 5 kart na zula blokuja niekotre sieci powyzej 3 kart
pamietajcie cala historie logowan sms polaczen i to co przegladasz w necie przez rok maja na serwerach
 

duplo

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2020
Postów
34
Buchów
1
Wiadomo kto był promotorem tej pierd*** ustawy je*a** telekomy. I najśmieszniejsze jest to, że to idzie powolutku, np. każdy sim przypisany do osoby a potem każdy email przypisany do nr komórki.
Na początku można było zarejestrować 20? osób na danej karcie, następnie orange samo z siebie bez ustawy obniżyło to do 5 osób a teraz jak widać pisze @bacpis będzie to 3 osoby. Głupie ludziki zwalają winę na komuchów z pis-po-konfederacja, a właściciele telekomów z baranów się śmieją.
Szkoda, że ludzi nie trzymają się tylko jednej sieci telekomunikacyjnej, łatwiej można było by im patrzeć na ręce. Łatwiejsz krytyka i obsmarowanie gównem. Sztuczny wybór między orange>play,plus to h*j a nie wybór.
 

jebacpis

Member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
22
Buchów
0
Wiadomo kto był promotorem tej pierd*** ustawy je*a** telekomy. I najśmieszniejsze jest to, że to idzie powolutku, np. każdy sim przypisany do osoby a potem każdy email przypisany do nr komórki.
Na początku można było zarejestrować 20? osób na danej karcie, następnie orange samo z siebie bez ustawy obniżyło to do 5 osób a teraz jak widać pisze @bacpis będzie to 3 osoby. Głupie ludziki zwalają winę na komuchów z pis-po-konfederacja, a właściciele telekomów z baranów się śmieją.
Szkoda, że ludzi nie trzymają się tylko jednej sieci telekomunikacyjnej, łatwiej można było by im patrzeć na ręce. Łatwiejsz krytyka i obsmarowanie gównem. Sztuczny wybór między orange>play,plus to h*j a nie wybór.

poczytaj o aferze z virgin mobile jak wyciekly dane klientow nawet bylych to zobaczycie jak dlugo dane trzymaja na serwerach kut*sy
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Lool Kup sobie czeską kartę na alledrogo działa w PL i nic nie musisz rejestrować
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół