nasiona marihuany

Czy to już Czy to jeszcze nie?

Wyszukiwarka Forumowa:

mixja2

New member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
2
Buchów
0
Witam mędrców i znawców i zapytuje czy to już czy to jeszcze nie
dwie roslinki mam i nie wiem co sadzic, ostatnio tak jak by trochę zwolnily przyrost,
jednej zaczynają żóknąć listki na topach a w drugiej juz prawie połowa duzych lisci pożółka, podzielilem je na dwa albumy magic old mandarine i magic 2 LCD

no i jakiś czas temu nie wytrzymałem i dziabłem po małym kwiatku z jednej i drugiej roślinki na tester i czy przypadkiem przez to sie nie zestresowaly za mocno? bo to juz w sumie 10 tydzien leci od nasionka


magic








magic 2











Prosze o rady :) , fotki staralem sie najlepsze wybrac jakie sie udalo soorry za jakosc
:drzwi:

---------- Post Zaktualizowany 04:33 ---------- Data pierwszego postu 04:13 ----------

jeszcze dodaje pare fotek tej pierwszej roslinki magic - old mandarine



 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Trzymaj jeszcze. Dużo przezroczystych trochomów i topy widać że jeszcze mogą przybrać na masie.
 

Alastor Moody

widzę to, czego nie widać
Rejestracja
Cze 3, 2020
Postów
198
Buchów
354
Odznaki
2
Napisałeś 10 tygodni od pestki, a ile na flo? To będzie lepszym wyznacznikiem - chociaż i tak mało dokładnym. Wychodzi ładne mleko, ale do pełnego potencjału jeszcze trochę warto potrzymać, jeszcze przybiorą na masie :)

pozdro!
 

mixja2

New member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
2
Buchów
0
nie stety nie wiem ile na na flo :***:

ale już w takim stanie są od tygodnia i nie widze wiekszej zmiany w trochomach, i nie wiem czy to wina nie wprawionego oka :oczy: czy gdzies czytalem ze jak się zestresuje roslinke to sie zatrzymuje w rozwoju,

(no i to że uciełem po kwiatku z nich czy to był by powód do takiego stresu? :scared-and-sweating: )
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,786
Buchów
10,100
Odznaki
9
Już dużo rozwoju jej nie zostało. Wypuszcza białe włosy więc coś tam jeszcze rośnie. Myślę że za tydzień-dwa możesz zastanawiać się nad kosą.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół