nasiona marihuany

Ak47 auto problem czy normalne ? Amator

Wyszukiwarka Forumowa:

galicjanka3

Member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
10
Buchów
1
clear.gif
Siemka jestem juz przy koncu swojego pierwszego indora i taki mnie kolor lisci zastał . Wiem ze juz jej duzo nie brakuje ale nie chcialbym zeby sie zepsulo na koniec :)
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,643
Odznaki
6
Zdjęcie jakieś? Jaki kolor liści? Który to dzień??
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,643
Odznaki
6
A Dolne liście jakie są, żółte się robią? Ile dni ma ten kwiatek? Jak końcówka to już nie ma się czym przejmować lej samą wodę i patrz na trichomy..

---------- Post Zaktualizowany 22:26 ---------- Data pierwszego postu 22:17 ----------

Kopiuj link fotki, gdzie jest duże zdjęcie..to będzie od razu wyskakiwać fotka, a nie link..

---------- Post Zaktualizowany 22:28 ---------- Data pierwszego postu 22:26 ----------

Wydaje się wszystko ok, jak wyżej..lej wodę, patrz na trichomy...czh robią się mleczne..
 

roxer55

Member
Rejestracja
Lis 1, 2020
Postów
6
Buchów
0
Witam
Zgadzam się z przedmówcą. Lać samą wodę. Z liści zabierane jest pożywienie dlatego tak zmieniają kolor. Za tydzień kosa :)?
 

galicjanka3

Member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
10
Buchów
1
Dolne liscie zielone , trichomy mleczne , nie jestem pewny ile dni , kwitnie od koncowki listopada
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,643
Odznaki
6
Ściągnij na smarta jakąś lupę i zobaczysz...od końca listopada? Hm..to już na końcu jest, a jakie nawozy stosowałeś? Ten akacz to jakiej firmy?
 

galicjanka3

Member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
10
Buchów
1
Ziemia marketowa , canna terra vega i canna terra flores
4 ostatnie podlania dodawalem pk13/14 tez od canny .
Ak 47 XXL od seedbay
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,643
Odznaki
6
Dobra, tak jak wyżej...lej już samą wodę..na stronie, gdzie zamawiałeś powinno być napisane jaki czas kwitnienia..Oczywiście mocno tym się nie sugeruj..ale jakiś podgląd na temat będziesz miał..Jak trichomy będą przechodzić z mleka w bursztyn to kosa!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół