nasiona marihuany

[AF][25x White Widow XXL][1.44][Hps 600W][DINAFEM] SZYBKA AKCJA !

Wyszukiwarka Forumowa:

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
SIEMANO<peace>

Miałem nie robić tu fotorelacji z automatami bo przecież to 'upadek', 'sikanie do nocnika w średnim wieku', automaty są dla dla dziewczyn itp i to jeszcze DINAFEM haha (co za ku**a bzdury) ale h*j tam.
Ogólnie to wybrałem z konkursów Photo of the month w których zająłem drugie miejsca (dzięki za głosy) dla kumpla ale zrezygnował to se myślę a sadzę jak są zrobię jakieś pestki na out 2021.
A że namiot duży to za***ałem ich 25 pf haha.


11 DNI




Pestki White widow xxl. Dostałem kiedyś gratisy i z dwóch zrobiłem 145g i było za***iste.

Namiot 1.44

Zasilacz cyfrowy 250/400/600 W

Żarówki :

250W MH Lumatek 21.000 Lumen

400W MH Cultilite 46 000 Lumen

400W Super Bloom 50 000 Lumen

600W Super Bloom 80 000 Lumen

Ziemia
: sadzonki w light mixie (plagron) a docelowo 100l LM 80l uniwersalna i 20L keramzytu

Doniczki 6 litrowe

Nawozy zestaw Metrop







Jednego chce potraktować tym. Tylko jakby ktoś podpowiedział kiedy itp byłbym wdzięczny ;)


Podlewam rhizoxtrem 5ml na 10 litrów.
No i to tyle póki co.
Pozdro dla wszystkich !:skul:
 
U

Usunięty 80839

Guest
Całkiem ciekawy projekt się zapowiada i nie ma się czego wstydzić. Dinafem i AFy nie są takie złe jak niektórzy uważają. Żadna ujma na honorze uprawiać takie nasiona. Każdy sieje i uprawia to co uważa za stosowne. Będę zaglądał jak tam postępy w grow. Pozdro!
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,126
Odznaki
7
Jednego chce potraktować tym. Tylko jakby ktoś podpowiedział kiedy itp byłbym wdzięczny
siema
jak zobaczysz włochy to możesz już pryskać wytypowanego krzaka :) U mnie pokazał jajca po ok 2tyg od pierwszego oprysku
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
25 sztuk w takim box'ie, będzie kur***ko ciasno :)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Zasiadam w pierwszej ławce jak lamus w brylach na fizyce kwantowej.
Dobry projekt!

P. S...
Również nisko upadłem.. W mikro grow mam jeden okaz AF, od kiedy się tam pojawił ten automacik w tej mini szafie to mój sedes wygląda jak nocnik w kształcie foki i jak zrobię si albo kupkę to gra melodia przegrywa..

Obczaj jak to tera u Ciebie w kiblu wygląda... 25 AF i to dinafem.. Uważaj na tych co kroją z kanapek.
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Całkiem ciekawy projekt się zapowiada i nie ma się czego wstydzić. Dinafem i AFy nie są takie złe jak niektórzy uważają. Żadna ujma na honorze uprawiać takie nasiona. Każdy sieje i uprawia to co uważa za stosowne. Będę zaglądał jak tam postępy w grow. Pozdro!

Oczywiście że tak :) Dzięki !

siema
jak zobaczysz włochy to możesz już pryskać wytypowanego krzaka :) U mnie pokazał jajca po ok 2tyg od pierwszego oprysku

Tak szybko zaraz jak włocha pokaże ???

Powodzenia!! Będę obserwować

Dzięki ;)

25 sztuk w takim box'ie, będzie kur***ko ciasno :)

Jakby co wy***ie trochę . Ale wydaje mi się że porosną pałki i będzie w sam raz.

Zasiadam w pierwszej ławce jak lamus w brylach na fizyce kwantowej.
Dobry projekt!

P. S...
Również nisko upadłem.. W mikro grow mam jeden okaz AF, od kiedy się tam pojawił ten automacik w tej mini szafie to mój sedes wygląda jak nocnik w kształcie foki i jak zrobię si albo kupkę to gra melodia przegrywa..

Obczaj jak to tera u Ciebie w kiblu wygląda... 25 AF i to dinafem.. Uważaj na tych co kroją z kanapek.

Ja to lubię się do dzieciństwa czasami wrócić ;)

Dzięki za uwagę postaram się nic nie spie****ić ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Jak AF to wal na wegu najładniejsza sztuke srebrem,tylko nie przesadź, bo całkowicie zajdzie rewersja płci. Chyba, że poświęcasz jedna sztukę właśnie na to. Pytaj [MENTION=90095]sub23[/MENTION], on wie chyba najwięcej na ten temat.
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Jak AF to wal na wegu najładniejsza sztuke srebrem,tylko nie przesadź, bo całkowicie zajdzie rewersja płci. Chyba, że poświęcasz jedna sztukę właśnie na to. Pytaj [MENTION=90095]sub23[/MENTION], on wie chyba najwięcej na ten temat.

Jedną sztukę właśnie mam wybraną na to. Ma być dużo pestek.
A jakie proporcje tego dać ? To tak za tydzień za***ie lekko z raz.
Dziś przesadziłem niech się ogarną trochę.
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,126
Odznaki
7
Tak szybko zaraz jak włocha pokaże ???
No, bo zanim zmieni płeć to zajmie powiedzmy te 2tyg i musi wytworzyć pyłek, to kolejne 3 gdzieś. i 4/5 tyg na dojrzewanie nasionek.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
1g agno3 na 1l wody destylowanej i kropelka plynu do mycia naczyń żeby zmniejszyć napięcie powierzchniowe wody.
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
1g agno3 na 1l wody destylowanej i kropelka plynu do mycia naczyń żeby zmniejszyć napięcie powierzchniowe wody.
O co chodzi z tym napięciem powierzchniowym wody? Już któryś raz o tym słysze. Ja robiłem kiedyś azotanem bez tego płynu i jakoś zadziałało.
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
O co chodzi z tym napięciem powierzchniowym wody? Już któryś raz o tym słysze. Ja robiłem kiedyś azotanem bez tego płynu i jakoś zadziałało.

Pewnie o to że dłużej zostaje na liściach ?:scratch:
Się przykleja jakby ?:confused:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół