nasiona marihuany

Ultra Early Love

Wyszukiwarka Forumowa:

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,296
Buchów
4,025
Witam, udało mi się pozyskac fajne nasionka Ultra Early Love których producentem jest Reefermam Seeds, stary szczep o ciekawej genetyce, zdjęcia są z połowy oraz końcówki września z Belgii. Kulek mam mało więc będą zrobione jakieś crossy, Pestki wysyłam do kolegi z Forum gdzie będziemy dalej robić projekty. Jeśli wszystko będzie po naszej myśli to do zaoferowania będzie ciekawa i rzadka genetyka. Dokładnych odmian crossów nie podajemy ponieważ wszystko jest jeszcze do ustalenia. Niektórych pestek mam tylko kilka więc może być różnie.







 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,255
Buchów
5,165
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Kulek mam mało więc będą zrobione jakieś crossy,

Czemu nie na "czysto" z jakąś selekcją ?
 
Ostatnia edycja:

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,296
Buchów
4,025
Póki co na czysto genetyka zostaje u nas w rękach :) chyba że ktoś konkretny będzie chciał pestki to się pomyśli :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 79633

Guest
Hmm może powinienem powstać nowy brender Polski, robiący kulki pod nasze niebo. Stare zapomniane odmiany + wytrzymałe crossy na bagna.
Ayahuaska swamps crew
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,296
Buchów
4,025
Sledząc już kilka lat inne zagraniczne fora to własnie zauważyłem , że nie ma u nas typowego breedera co ma jakieś ciekawe szczepy na nasz klimat, Czesi, Wielka brytania, Niemcy, Belgia, tam idzie wyczaić fajne kule, ale też trzeba dac coś od siebie, różne sa zasady wymian nasion w krajach zagranicznych. Trzeba to jakoś rozpatrzyć i coś robić... teraz nadzieja we wspólniku, pestki już mam w małej ilości więc trzeba to wykorzystać i pobudzić stare geny.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,255
Buchów
5,165
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

że nie ma u nas typowego breedera co ma jakieś ciekawe szczepy na nasz klimat,

Zostań nim ;). Niestety nie jesteśmy Kanadą gdzie pasjonaci tworzyli coś co jest często materiałem do tworzenia wczesnych odmian. U nas np. stare dziwne polaczki _ wczesne _ znikły razem z pokoleniem które je uprawiało. Nie ma tu _ sceny _ jak zwał tak zwał _ nie ma raczej ludzi którzy latami nad czymś pracują _ selekcjonują _ wybierają i trzymają się tego co mają. ;]
 
Ostatnia edycja:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Zawsze mnie to właśnie dziwiło, że w Polsce nikt się tym nie zajął. Jedyna szansa dostać te "wczesne polaczki" od kogoś u kogo leżą w szafie od kilkunastu lat, choć i tak nikt nic nie wie co to za odmiana.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Głównie schodzą półautomaty. Dasz radę trzymać klona automata? Robisz F1 i do żyda, zero logiki i breedingu.<lol>
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,296
Buchów
4,025
Zostań nim ;). Niestety nie jesteśmy Kanadą gdzie pasjonaci tworzyli coś co jest często materiałem do tworzenia wczesnych odmian. U nas np. stare dziwne polaczki _ wczesne _ znikły razem z pokoleniem które je uprawiało. Nie ma tu _ sceny _ jak zwał tak zwał _ nie ma raczej ludzi którzy latami nad czymś pracują _ selekcjonują _ wybierają i trzymają się tego co mają. ;]

No niestety , ale póki co nie mam warunków więc muszę zlecić rozmnożenie komuś innemu :) Z kanady wywodzi się sporo wczesnych szczepów, Holandii jak i krajów skandynawskich, sporo odmian zniknęło z rynku niestety. W zeszlym roku powróciły pestki ods SSSC , ale niestety to nowe hybrydy a nie stare. RGSC tak robi, selekcjonują i sadzą to w dużej ilości na oucie...jak sie sprawdzi wszystko to na sklep lecą kule. Ale i tak jest rozrzut fenotypów... Jedynie to miałem jeden szczep który wyglądał jednolicie i zakwitł w takim samym czasie.
 

Dzi@d_borowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
403
Buchów
529
Mi wlasnie coraz bardziej chodzi po glowie kultywowanie jednej lini z wlasnych pestek :)
przy okazji uniezaleznienie sie od komercyjnych seedbankow. Ale do tego jeszcze dluga droga i duzo nakui :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół