nasiona marihuany

problem z sasiadem

Wyszukiwarka Forumowa:

Bluza

Banned
Rejestracja
Sty 5, 2021
Postów
6
Buchów
0
rozumiesz ze mam wy***ane na wasz kodeks ulicy?

jestescie geniuszami, isc do typa, pokazac swoj ryj i zeby typ wiedzial kto do niego przyszedl. moze miec wy***ane w to ze czuc i co wtedy? jak go pod***ie/napisze anonima do skrzynki/donos to bedzie wiedzial kto to zrobil.

wezcie zacznijcie myslec 2 kroki do przodu, ameby

i nie mam zamiaru typowi wpie****ic. to ma byc straszak.

---------- Post Zaktualizowany 21:56 ---------- Data pierwszego postu 21:54 ----------

Dziecko , przez kabel jestes cwaniak i posiadasz dodatkowy konfidencki chromosom , tu na forum nikt nie pochwala konfidenctwa i zlodziejstwa ale jak widac niektorzy sa dumni z siebie

wez typie, na produkcji zapie****asz za 2400 netto i teraz probujesz wejsc w uprawy komercyjne bo nie masz zadnych umiejetnosci za ktore ktos by ci zaplacil a do tego masz ziomka ktorego ***nely psy z roslinami dwutygodniowymi xD schowaj sie juz
 
U

Usunięty 80839

Guest
Tutaj nie chodzi o kodeks ulicy. Mój sąsiad zwrócił mi niedawno temu uwagę żebym uważał bo czasem ***ie na klatce. Mimo tego, że byłem na niego zły i na gorąco sądziłem, że jest wścibski to zachował się jak należy. Mógł zadzwonić na pały, ale wolał zagadać i zwrócić uwagę przy okazji spotkania na klatce. A ty jak chcesz to wycinaj sobie literki i zastraszaj ludzi dziwny człowieku.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Myślę, że nie ma co tu dyskutować, to jakiś troll i już go z nami nie ma ;) Kosz!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół