nasiona marihuany

0.36m2 250w HPS 3 northen light fem I 1 auto od Panpestka.pl

Wyszukiwarka Forumowa:
L

livi78.78

Guest
Panny sytaucja wyglada nie za ciekawie poniewaz NIE moge ogarnac temperatury podcast gdy lampa jest wlaczona max co jest w boxie z grzalka ktora dorzucilem jest 17 stopni I oto jest pytanie, czy NIE wrzucic tam hps 250w zamiast viparspectra ? Zmienilem namiot na wiekszy 60x60x140 to jest pewnie glowna przyczyna sparky temperatury

Siema-odpal ten drugi na sucho bez roślin na 24h i sprawdzaj co się dzieje z temperaturą.I będziesz wiedział.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
update dzien 8

Nastapily zmiany nowe mieszkanko box o wymiarach 60x60x140 a takze zmienilem oswietlenie na hps 250 w poniewaz nie moglem ogarnac temperatury w boxie .

Aktualnie temperatura w dzien 24 stopnie I 47 wigotnosc w dzien
Temperatura bez lampy 16 stopni I wilgotnosc 70%

Dzisiaj dziewczyny zostaly podlane po 200ml wody z 1mo bio grow na litr wody ph 6.5. Ta najmniejsza ma dwa dni poniewaz jeden automat poszedl na stracenie,wiec dorzucilem jeszcze jednego.

Mam nadzieje, ze panny sie zaraz rozkreca I zaczna ladnie rosnac . Kilka fotek







pozdrawiam I do nastepnego
 
L

livi78.78

Guest
Mistrzynią idooru nie jestem-dopiero zaczynam-na moje oko za dużo lejesz.Lej naokoło roślinek-nigdy centralnie pod nie-woda w glebie obok nich puści wilgoć w ich stronę-nie padną a skierują energię do rozbudowy korzeni właśnie w kierunku żródła wilgoci.Pozdrawiam.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
To bylo ich pierwsze podlanie od 4 dni tylko 200 ml mam nadzieje ,ze nie zaszkodzi :)
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
witam wszystkich zagladajacych maly update.
Dzien 13 dziewczyny po lekkim treningu topping I lst
,dziewczyny poweguja jeszke okolo 8 dni I mam nadzieje, ze bede mogl juz je przelaczyc. Zostaly podlane woda z bio grow I cannazym. Ph 6.5
Kilka zdjec do oceny pozdrawiam .!








 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,731
Odznaki
10
Coś małe są. Sprawdziłem na swoich i w siódmym dniu wyglądały jak Twoje.
Nawet jeśli wziąć pod uwagę początkowe problemy, to na zdjęciach masz suszę w donicach. Pamiętaj, że te materiałowe znacznie szybciej wysychają. Tak więc lej im więcej wody.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Spoko dziekuje za wypowiedz widzisz na poczatku pisali ,ze za duzo wody Leje I tego sie trzymalem ,ale zaraz wskocze I podleje poniewaz pija ta wode szybko ,ale lalem tylko po 200 ml na glowe. Mam nadzieje ,ze w ten8 dni fajnie podrosna I bede mogl he przelaczyc. Buch a toba !
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,731
Odznaki
10
A bo tak piszą o tym zraszaniu, a łatwo się przejechać xD Podlej, aż donice nabiorą zauważalnie wagi (ale też bez przesady) i odczekaj, aż będą lekkie. I znowu tak samo.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
IMO za wcześnie. Dałbym im jeszcze czasu na odbicie. Będziesz miał mikrusy. Druga sprawa, znowu tam widzę błoto. Udusisz je. Co ile podlewasz ?
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Podlewam co 4 dni jak doniczka juz bedzie lekka zdjecie zrobione po tym jak bylo zroszone dla podbiesienia wilgotnosci. Zobaczymy co z tego wyjdzie najwazniejsze, ze bedzie swoje. :)
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
dzien 22 I 3 dzien od przelaczenia.
Jak myslicie wyszedl mi topping? Dziewczyny swierzo po podlaniu, wiec nie bijcie panny dostaly po 250ml na glowe a 50% zalecanej dawki bio grow , cannazym , I cal mag. Ladnie ruszyly moim zdaniem po przelaczeniu.




Automat

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1140236




dalej je naginac ,czy dac I'm odpoczac troche ?

Pozdrawiam zagladajacych. !
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Po podlaniu to na pewno nie naginaj.
Po co to było tak wcześnie je do gleby dawać? Po co tak wcześnie przełączać ?
Nie wygląda to dobrze ;/
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Za wcześnie na indukcje bo nawet nie zdążyły się podnieść. Powinno się to odbyć przynajmniej tydzień później
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół