nasiona marihuany

Pierwsza relacja Hydroshoot HS60 60x60x160 Mars Hydro TS 600

Wyszukiwarka Forumowa:

Wyndrov

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
11
Buchów
0
Witam to moja pierwsza relacja, więc proszę o wyrozumiałość .
Postanowiłem sobie posadzić 4 automaty ( ROyal gorilla/Euforia/ critical neville haze i New york city)

Namiot 60x60x160
wentylator mieszający na klipsie + wentylator wyciągowy Przepustowość :min: 145 m3/h
max: 187 m3/h
.Oczywiście z filtrem węglowym .
podaje link do zestawu który kupiłem :
https://www.growtent.pl/product-pol-2921-Zestaw-60x60x160cm-LED-Mars-Hydro-Secret-Jardin.html

Ziemia Terra profesional

Donice 11L na każdą roślinę .

Nawilżacz powietrza ustawiony przy wlocie pasywnym .

Światło 18/6

Woda z kranu przepuszczana przez filtr i regulowana kwaskiem cytrynowym/sodą oczyszczoną w celu uzyskania ph w okolicy 6. oczywiście odstana 24h.

nasiona zasadzone bezpośrednio do donic docelowych ,

przełom 25/26 - Euforia wyszła ponad ziemię


26.12.2020 - Gorilla i Neville ponad ziemię


27.12.2020- New York City ponad ziemię

na dzień dzisiejszy uprawa wygląda Tak jak na fotce.
całość :
Critical Neville Haze :
New York CIty :
Royal Gorilla:
Euforia :
przepraszam za hosty fotek , ale nie ogarniam jak dodawać do posta bo przy podglądzie mam ucięte zdjęcia w połowie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Wyndrov

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
11
Buchów
0
Może ktoś podpowiedzieć czy przy ziemi terra profesional używać przy wzroście nawozów płynnych czy lepiej biotaps próbować ?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
To nabita ziemia, więc tylko jakiś bloom oraz ewentualnie booster PK. Tabsy możesz dać do lightmiksów lub ziemi wcześniej użytej.

A jeśli chodzi o dzbanek, to nie musisz trzymać wody 24h. Jedno albo drugie, szkoda czas lub filtra. I jakie masz pH z tego dzbanka? bo może w ogóle nie trzeba regulować. U mnie jest 6,5 i leję tak od początku do końca uprawy i nie miałem problemów jeszcze.

I ogarnij galerię, bo te linki zaraz mod wywali i tak.
 

Wyndrov

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
11
Buchów
0
Ph wychodzi między 6.5 do 7, ale reguluje kwaskiem i sodą oczyszczoną . Podpowiesz na priv jak poprawnie fotki wrzucać ? :p
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Masz jakąś kijową wodę, że Ci tak to pH skacze po filtrowaniu? Powinna być bardziej stała, a zmieniać się dopiero z czasem wraz ze zużyciem filtra.

Galeria jest prosta. Wchodzisz w nią, robisz sobie album w "mój profil", a potem dodajesz do niego zdjęcia. Następnie kopiujesz do posta link, który Ci odpowiada pod zamiary.
 

Wyndrov

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
11
Buchów
0
displayimage.php
[/url][/IMG]

Sprawdzam testowo czy foty wchodzą :p
 

Wyndrov

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
11
Buchów
0
Niestety nie mam uprawnień do edytowania własnego wątku. Gdybym miał takie możliwości to już bym to wczoraj opanował
 

Wyndrov

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
11
Buchów
0
Proszę o usunięcie wątku, zrobie nowy od początku do końca tak jak powinien wyglądać
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół