nasiona marihuany

Da się to naprawić

Wyszukiwarka Forumowa:

Minax98

Member
Rejestracja
Paź 15, 2020
Postów
6
Buchów
0
Witam, krzak ok 2 tygodnie czy można go jeszcze trenować ? Jaka metodę teraz polecacie ? I trochę dziwnych oznak u rośliny widzę podwinięte brzegi i żółte kropki które robią się suche i brązowe









 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Susza tam panie za duza... Pryskasz troche ta rosline? Odpusc jej trening niech sie rozrosnie i bedzie ok.
 

Minax98

Member
Rejestracja
Paź 15, 2020
Postów
6
Buchów
0
Roślina podawana codziennie 1.5l wody :O do tego canna a+b po 5ml i nadal jej sucho kurna ile ona pije :p myślałem o drobnym lst bo jest tam z 9 szczytów które się biją o miejsce
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Nie można podlewać codziennie lepiej więcej i rzadziej.lst możesz podziałać
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Jeśli serio podlewasz 1,5 L dziennie to prawdopodobnie może być przelany. Dla 2 tygodniowego krzaczka powinno bez problemu starczyć na 2/3 dni, a na rośliny lepiej działa chwilowa susza niż ciągle wilgotne podłoże.

Jak nie jest to AF to możesz trenować dalej. Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć, byle przed indukcją zakończyć by roślina mogła złapać trochę wysokości.

Powodzenia
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Wytnij te liscie z dolu,zaczna niedlugo gnic.
Poza tym po co ci tam one,szczyty male a liscie jak wita koszykarza,ogarnij to bo z popcornem zostaniesz.
Jak wyzej,widac,ze ma tam za suchy klimat.
Zawsze jak masz problem , pokaz w czym ja trzymasz,bo warunki odpowiednie to podstawa by uprawiac indoors.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Roślina podawana codziennie 1.5l wody :O do tego canna a+b po 5ml i nadal jej sucho kurna ile ona pije :p myślałem o drobnym lst bo jest tam z 9 szczytów które się biją o miejsce

26 stopni w dzień i podlewasz codziennie 1.5L ? Coś tu nie gra. Naucz się podlewać "na wagę" bo jak na moje to ona jest ostro przelana. Wręcz dziwię się że jeszcze nie padła. Co tam masz za boksa? Co z wentylacją?
 

Minax98

Member
Rejestracja
Paź 15, 2020
Postów
6
Buchów
0
Wentylacja jest bardzo dobra I jest tez mieszajacy Rosalina w wloknie kokosowym plus kermazyt. Poodlewan tak Często bo ma sucho strasznie teraz chyba jeszcze wyszly niedobory bo gorne liscie robia sie wyblaknkete
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół